Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,849 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,392 μηνύματα σε 75,076 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 547 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτήσεις για πρακτική

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O oneiricocelot έγραψε: στις 01:19, 30-11-14:

Καλησπέρα σας

Φοιτώ σε σχολή της οποίας η δυνατόητα πρακτική άσκησης ειναι προαιρετική και δεν είναι χρηματοδοτείται από το ΕΣΠΑ.

Αν επιλέξω να κάνω πρακτική στην χώρα μου πρέπει να πληρώσω?
Αν κάνω αίτηση σε εταιρία στο εξωτερικό για πρακτική άσκηση(πχ Αγγλία) τα έξοδα διαμονής και μετακίνησης είναι δικά μου?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 21:41, 16-12-14:

Ειναι αναλογα την εταιρια αν σε δοσει διαμονει και κυριος τα εξοδα μεταφορας.Ουτε απο πορους του τμηαμτος δεν την χρηματοδοτουν ;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

oneiricocelot

Νεοφερμένος

Ο oneiricocelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O oneiricocelot έγραψε: στις 03:23, 10-01-15:

Αρχική Δημοσίευση από Thoba19
Ειναι αναλογα την εταιρια αν σε δοσει διαμονει και κυριος τα εξοδα μεταφορας.Ουτε απο πορους του τμηαμτος δεν την χρηματοδοτουν ;
Εξωτερικό αποτι εψαξα ορισμένες εταιρίες χορηγούν και διαμονή και έξοδα μετανάστευσης. Αλλά θελω να ακουσω και αλλες προτασεις γαι να σιγουρευτώ...
Παράθεση

Lolosa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O Lolosa έγραψε: στις 04:39, 13-02-18:

Καλησπέρα,

Ήθελα να ρωτήσω τις εμπειρίες σας για πρακτική. Μόλις μου έκαναν πρόταση από την Accenture και αναρωτιέμαι αν έχει κάνει κανείς άλλος πρακτική εκεί. Αν ναι, σας άρεσε, πώς ήταν κλπ? Θα με ενδιέφερε να μάθω γιατί πρέπει να αποφασίσω αν θα πάω τελικά

Ευχαριστώ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρακτική άσκηση στα όργανα της ΕΕ - Από NikosChatzoglou
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σπουδές στο εξωτερικό.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-11-17 στις 18:43.
    • Πρακτική Σοφία...στην πράξη - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φιλοσοφία και Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-04-12 στις 12:43.
    • Λογική: Θεωρία και Πρακτική - Από Γιώργος
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-01-10 στις 01:51.
    • Πρακτική θρησκεία - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεολογικά κι εκκλησιαστικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-12-07 στις 10:40.
    • Πρακτική άσκηση στη ΔΕΗ - Από mitsaklass
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-08-06 στις 12:10.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους