Buy & Sell

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μιας και ειμεθα δημοκρατικοι ας κάνουμε και γι'αυτό το θέμα μια δημοσκόπηση...

Σκεφτόμαστε λοιπόν οτι θα ήταν βολικό να βάλουμε στο φόρουμ μια κατηγορία για Αγγελιες. Το board αυτό θα το βλέπουν και θα μπορούν να γράψουν μόνο μέλη με κάποιο ελάχιστο αριθμό posts (εσεις πόσο λέτε να βάλουμε?), εγώ προτείνω όσα μέλη έχουν πάνω απο 80 δημοσιεύσεις όπως γίνεται και με το ημερολόγιο.
Αυτό θα γινεται για λόγους ασφαλείας ώστε να αποφευγονται περιπτώσεις να γραφτει κάποιος μόνο και μόνο για να βάλει την αγγελία του.

Επίσης ωραίο θα ήταν να υπήρχε κι ενα συστημα αξιολόγησης ή έστω ενα επιπλέον board που να γράφει ο καθένας τι εντυπώσεις αποκόμισε απο κάθε συναλλαγη ώστε να ξέρει ο επόμενος τι να περιμένει απο το συγκεκριμένο μέλος και να πράττει αναλόγως.

Πειτε και τις δικές σας προτάσεις για το θέμα και μην ξεχάσετε να ψηφίσετε για το αν συμφωνείτε με ενα τέτοιο εγχείρημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Οικονομικά και φιλιά μπορεί να χαλάσουν μια φιλία. Εγώ θα ψηφίσω όχι για πρακτικούς λόγους αλλα σαν ιδέα είναι πολύ καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν είναι να χαλάσει μια φιλία απο τέτοια γιαννη θα χαλάσει αργά ή γρήγορα. ʼλλωστε αν οι 2 μεταξυ των οποίων θα γίνει η συνναλαγή ειναι φίλοι θα μπορούσαν να την κάνουν και μέσω pm. Το board αυτό περισσότερο θα διευκολύνει τις συναλλαγές μεταξύ ατόμων που δεν γνωρίζονται και ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Δεν με χαλάει να γίνει αλλά IMHO δεν θα έχει επιτυχία γιατι το forum εδώ δεν είναι ούτε γεωγραφικά ουτε θεματικά περιορισμένο. Οποιος θέλει να κανει τέτοιο πράγμα μπορεί να πάει σε εξειδηκευμένο site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Απλά δε γουστάρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Δεν με χαλάει να γίνει αλλά IMHO δεν θα έχει επιτυχία γιατι το forum εδώ δεν είναι ούτε γεωγραφικά ουτε θεματικά περιορισμένο. Οποιος θέλει να κανει τέτοιο πράγμα μπορεί να πάει σε εξειδηκευμένο site.
Το γεωγραφικά πιστεύω ότι λύνεται μιας τα έξοδα απόστολης είναι πλέον λιγότερα απο 10 ευρώ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
τελικά τι θα γίνει με αυτό το θέμα?Θα ανοίξετε νέα κατηγορία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι θετικός στη πρόταση αυτή της Michelle.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πλέον είμαστε κατά και οι 2, αλλά εκτός από αυτό δεν υπάρχει και χρόνος για κάτι τέτοιο ούτε και το αντίστοιχο ενδιαφέρον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν ειχα δει αυτό το θέμα...

Εγώ είμαι υπέρ αυτής της ιδέας μιας και όλοι κάτι θέλουμε να δώσουμε για να πάρουμε κάτι άλλο... Νομίζω οτι θα έπρεπε να το συζητήσουμε ξανά μιας και η παρέα στο steki όλο και μεγαλώνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε και εγω το ειχα δει.... Παντος δεν μου πολυαρεσει η ιδεα να εχουμε αγγελιες στο φορουμ... δεν ξερω, μου χαλαει την ατμοσφαιρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ειχα δει αυτό το θέμα...

Εγώ είμαι υπέρ αυτής της ιδέας μιας και όλοι κάτι θέλουμε να δώσουμε για να πάρουμε κάτι άλλο... Νομίζω οτι θα έπρεπε να το συζητήσουμε ξανά μιας και η παρέα στο steki όλο και μεγαλώνει...
Όντως, ίσως έχεις δίκαιο ... ας του ξανά δώσουμε μια ευκαιρία :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εμένα με προβληματίζει το ενδεχόμενο να έχουμε νέους εγγεγραμμένους μόνο και μόνο για να βάλουν μια αγγελία για να πουλήσουν κάτι...
Δε θα μου άρεσε κάτι τέτοιο.
Εκτός κι αν τεθεί κάποιο όριο στα ποστς... για να βάλεις αγγελία, να εχεις Χ χρονικό διάστημα ως μέλος και Χ ποστς στις κατηγορίες ΠΕΡΑΝ του chat and fun :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Και μένα μου αρέσει σαν ιδέα.Αρκεί να ισχύσει αυτό με τον ελάχιστο αριθμό posts.Να είναι δηλαδή μεταξύ "των γνωστών".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μου αρεσει σαν ιδεα αλλα πρεπει να μπορουν να γραφουν σε αυτο ατομα, οπως ηδη ειπωθηκε, που ειναι καιρο μεσα στο στεκι... ενεργα...
ξερω γω, βαλτε 200 ποστς...
γενικα σαν ιδεα μου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ναι και εγώ κάτι τέτοιο είχα στο νου μου...
1. Κάποιο minimum αριθμό ποστ... (200-300 εκτός chat & fun νομίζω ειναι π.καλα!)
2. Κάποιο minimum χρονικό διάστημα ως ενεργό μέλος
3. Σύστημα αξιολόγησης για την συναλλαγή με comments προς τον πωλητή αλλά και τον αγοραστή!

Ξέρω οτι αυτή την εποχή ίσως να μην υπάρχει και τόσος χρόνος να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά καλό θα ήταν να μπεί στη λίστα με τα επόμενα που έχετε σκοπό να προσθέσετε στο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ναι, ναι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Εντάξει όχι και 200-300 post εκτός Chat-Fun για όριο. Πόσα τέτοια μέλη να υπάρχουν πια.

Πάντως εγώ είμαι θετική και εφόσον υπάρχει χρόνος να γίνει κάτι τέτοιο φυσικά. Έχει τύχει να αγοράσω από αγγελίες σε forum ολόκληρο pc σχεδόν σε λιγότερο από τη μισή τιμή που θα έδινα κανονικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε μου φαινεται το 200 ποστ υπερβολη εμενα παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
δε μου φαινεται το 200 ποστ υπερβολη εμενα παντως..
ουτε εμενα ειναι μια χαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top