[Προτάσεις Καθηγητών] Βοηθήματα Γ' Λυκείου

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Ειμαι στην Γ Λυκειου τεχνολογικη κατευθυνση και ψαχνω καλα βοηθηματα για Μαθηματικα Κατευθυνσης, Γενικης αλλα και Φυσικη Κατευθυνσης-ανεξαρτητου τιμης. Με ενδιαφερει κυριως η θεωρεια καθως και λυμενα παραδειγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μακαρι να υπηρχε τοπικ που να ειχε πανω απο 15 σελίδες αναλυωντας τα παντα σχετικα με βοθηματα θετικης/τεχνολογικης κατευθηνσης.Ακου και μια παρανοικη ιδεα που δεν ειναι εφαρμοσιμη αλλα ακου : πριν κανεις το θρεντ
ψαξε λιγο στο φορουμ
μην βγει παραεξω . Μεταξυ
μας οκ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μπηκα και ειδα σε καποια αλλα ειχε παλιες αναρτησεις και θελω εγκυρη γνωμη απο καθηγητες κι οχι μεταξυ παιδιων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπηκα και ειδα σε καποια αλλα ειχε παλιες αναρτησεις και θελω εγκυρη γνωμη απο καθηγητες κι οχι μεταξυ παιδιων
Το 90 % των παιδιων εχουν παρει βοθηματα που τους εχουν προτεινει οι καθηγητες .Νομιζω πηρες την απαντηση σου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Συμφωνω αλλα εχω ακουσει πολλες διαφορες γνωμες που δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν με το περασμα των χρονων αφου τα περισσοτερα βοηθηματα συχνα ανανεονονται. Οποτε θελω απο εναν καθηγητη να μου πει ενα ακριβως κι οχι δεκαδες που εχω ακουσει μεχρι τωρα. Δεν το θεωρω ουτε κακο ουτε παραλογο αυτο που ρωταω και απευθυνομαι καθαρα και μονο σε εναν εμπειρο καθηγητη ειτε αυτος ειναι φυσικος ειτε μαθηματικος. Οποτε δεν βλεπω τον λογο που θες τοσο πολυ να με πεισεις να αρκεστω σε διαφορες γνωμες μιας και δεν θεωρω οτι ειναι πολυ δυσκολο να μου απαντησει ενας καθηγητης οπου ειναι κ ο αρμοδιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Mizzkaterinoula το να σου πει ενας καθηγητης ή εστω 2-3 δεν ειναι το ιδιο με το να βλεπεις τις γνωμες πολλων παιδιων και συνθετοντας τες να δεις ποια βοηθηματα ειναι καλυτερα και ποια οχι. Εξαλλου, οι μαθητες ειτε τα βρηκαν μονοι τους ειτε τους τα προτειναν καθηγητες τους οπως ειπε και ο dr.tasos. Αν εχεις 10 ατομα που θεωρουν το ταδε βοηθημα πολυ καλο δινοντας και επιχειρηματα και παρουσιαζοντας τα θετικα του στοιχεια, ενω ενα αλλο τελειως αχρηστο και απο την αλλη, 2 καθηγητες που θα σου πουν παρε αυτο και αυτο, θα ακολουθησεις απαραιτητα την συμβουλη των καθηγητων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ΠΡΩΤΟΤΥΠΑ ΘΕΜΑΤΑ ΦΥΣΙΚΗΣ Γ' ΛΥΚΕΙΟΥ
ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ γνωριζει κανεις τιποτα για αυτο το βιβλιο?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top