Απο Αστυφυλάκων σε Αξιωματικών

PROTEAS1992

Νεοφερμένος

Ο Βασίλειος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανείς το πως (και με τι βάσεις) δίνεις για τη σχολή αξιωματικών αστυνομίας αφού έχεις τελειώσει αστυφυλάκων. Ξέρω οτι μπορείς να δώσεις τελειώνοντας 3η λυκείου αλλα έχει σχετικά υψηλή βάση( περιπου 19)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εχω την αισθηση οτι δινεις κανονικα πανελληνιες με τις ιδιες βασεις...αλλα δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια...ας πει καλυτερα καποιος που ξερει καλυτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PROTEAS1992

Νεοφερμένος

Ο Βασίλειος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εχω την αισθηση οτι δινεις κανονικα πανελληνιες με τις ιδιες βασεις...αλλα δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια...ας πει καλυτερα καποιος που ξερει καλυτερα...
Μμμμ.... Ευχαριστώ πολύ πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανονικα με πανελληνιες...

παντως μπορεις να μπεις αστυφυλακων και οι 4 πρωτοι ή παραπανω δεν θυμαμαι ακριβως που τελειωνουν την αστυφυλακων με το μεγαλυτερο βαθμο μπαινουν κατευθειαν αστυφυλακων....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aris_20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 207 μηνύματα.
κοιταξε εχεις τις εξης δυνατοτητες........

1.να περασεις αστυφυλακων ....να την τελειωσεις και μετα να ξαναδωσεις πανελληνιες με βαση αξιωματικων αστυνομιας για αστυνομικους αν το εχεις δει καπου στο μηχανογραφικο........

2.να περασεις αστυφυλακων και οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω να περασεις με τους πρωτους στην αξιωματικων ναι ο αριθμος μεχρι περσι ηταν για 4 ατομα........

3.να περασεις αστυφυλακων και να μην δωσεις αλλα να δινεις με το 10% για αξιωματικων......

αυτα......ελπιζω να βοηθησα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κανονικα με πανελληνιες...

παντως μπορεις να μπεις αστυφυλακων και οι 4 πρωτοι ή παραπανω δεν θυμαμαι ακριβως που τελειωνουν την αστυφυλακων με το μεγαλυτερο βαθμο μπαινουν κατευθειαν αστυφυλακων....

μπαινουν κατευθειαν αξιωματικων*:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορείς αφού περάσεις Αστυφυλάκων να δώσεις μέσα από την σχολή.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Από ότι ξέρω όμως είναι πολύ πιο δύσκολο και από πανελλήνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasakas

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Μέγαρα (Αττική). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Μπες στη σχολη αστυφυλάκων και θα στα πουν όλα εκει!
Υπαρχουν πολλοι τροποι!
Ενας ειναι να παρεις αλλο ενα πτυχιο ΑΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top