Αν ήσουν αόρατος......

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα πήγαινα στο σπίτι του Ρεμπεσκέ να του κρύψω τα αρκουδάκια.:shifty::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Θα πηγαινα σε συναυλιες, σινεμα, θεατρο χωρις εισητηριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αν ήμουν αόρατη θα πείραζα όλο τον κόσμο να δω τις αντιδράσεις τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
αν ημουν αορατη για λίγο...θα πηγαινα να τον δω...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kolokythi

Νεοφερμένος

Η Kolokythi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Διάβασα σήμερα ένα από τα τρικάκια που κατά καιρούς βρίσκεις στον δρόμο και θεωρώ πως είναι πολύ ενδιαφέρον..αυτό είναι το κατάλληλο ποστ για να το μοιραστώ μαζί σας! Έγραφε λοιπόν:

"Αν ήσουν αόρατος, θα λήστευες μια τράπεζα;"

Εύστοχο ερώτημα στις μέρες μας, με όσα γίνονται γύρο μας, για να προβληματιστούμε λιγάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Αν ήμουν αόρατη θα ήθελα να με βλέπουν.... ξέρεις τι πίκρα είναι να σε αγνοούν σαν να είσαι αόρατος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
...δε θα με έβλεπες ποτέ στους συνδεδεμένους χρήστες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Για να καταλάβεις την αξία ενός δευτερολέπτου, ρώτα κάποιον που κόντεψε να πάθει ατύχημα...
Μακάρι να ήμουν αόρατη εκείνο μόνο το λεπτο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
αν ημουν αορατη θα εδινα μερικα χαστουκια που κολωνω να τα δωσω τωρα διοτι θα πρεπει να δωσω και εξηγησεις.(καμια φορα θελεις να δειρεις καποιον χωρις να υπαρχει συγκεκριμενος λογος....αλλα αυτο δεν μπορουν να το καταλαβουν ολοι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
αν ήσουν αόρατος...
θα το εκμεταλλευόμουν όσο πιο δημιουργικά γίνεται
Θα έβγαινα ολόγυμνος στο καρναβάλι της Πάτρας
με μία ταμπέλα στο στήθος που θα έγραφε:

"ΣΤΗΝ ΠΑΝΤΑ
ΕΙΜΑΙ ΑΟΡΑΤΟΣ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θα το εκμεταλλευόμουν όσο πιο δημιουργικά γίνεται
Θα έβγαινα ολόγυμνος στο καρναβάλι της Πάτρας
με μία ταμπέλα στο στήθος που θα έγραφε:

"ΣΤΗΝ ΠΑΝΤΑ
ΕΙΜΑΙ ΑΟΡΑΤΟΣ"

θα πήγαινα δίπλα στον αντώνη και θα έσβηνα την πινακίδα του γράφοντας από πάνω :
<<στην πάντα , αόρατος επιδειξίας ενοχλεί τα παιδιά σας , λιντσάρετε τον>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
θα πήγαινα δίπλα στον αντώνη και θα έσβηνα την πινακίδα του γράφοντας από πάνω :
<<στην πάντα , αόρατος επιδειξίας ενοχλεί τα παιδιά σας , λιντσάρετε τον>>
λίγο πριν προλάβεις να το γράψεις, θα έβγαζα την ταμπέλα
θα στην κοπανούσα στην κεφάλα
και θα την κοπανούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είσαι όφτόπικ , αλλά επειδή είσαι αόρατος , δεν ξέρω πού βρίσκεσαι για να στο πω

π.σ. αν ήμουνα αόρατος , θα εντόπιζα τους γνωστούς άγνωστους για να τους κάνω γνωστούς σκέτο και θα τους παρέδιδα στην ελληνική αστυνομία γιατί τελευταία έχουνε έλλειψη σε χαφιέδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
θα το εκμεταλλευόμουν όσο πιο δημιουργικά γίνεται
Θα έβγαινα ολόγυμνος στο καρναβάλι της Πάτρας
με μία ταμπέλα στο στήθος που θα έγραφε:

"ΣΤΗΝ ΠΑΝΤΑ
ΕΙΜΑΙ ΑΟΡΑΤΟΣ"
Θέλει η Π*****α να κρυφτεί,κι η χαρά δεν την αφήνει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Θέλει η Π*****α να κρυφτεί,κι η χαρά δεν την αφήνει.:P
Αλόουν
αν συνεχίσεις έτσι, θα έρθω χωρίς να με δεις (αόρατος)
θα κλείσω το φερμουάρ στη βαλίτσα και θα σε ρίξω στο ποτάμι :mad:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα πηγαινα στην γραμματεια της σχολης μου και θα αλλαζα απο το pc τους τη βαθμολογια μου σε ολα τα μαθηματα!

αρε κατο ασοι που θα γινονταν 10καρια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αν ήμουν αόρατος θα ήθελα να ήμουν και αθάνατος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αν ημουν αορατος θα πεταγα ενα κουβα με μπογια επανω μου για να γινω ορατος. :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
θα ήθελα να ακούσω τι γνώμη έχουν για μένα καποια άτομα.....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Θα στοίχειωνα διάφορα μέρη!
Για παράδειγμα θα κρατούσα ένα σεντόνι ψηλά και θα κυνηγούσα με αυτό τους περαστικούς κάνοντας τρομαχτικούς ήχους.
Και το καλύτερο, θα ντυνόμουν με ρούχα 18ου - 19ου αιώνα που να με καλύπτουν ολόκληρο εκτός από το κεφάλι, θα καβαλούσα ένα άλογο και θα κυνηγούσα όσους περνάνε από ένα μέρος κάποιου δάσους! :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top