Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
οτι βαριεμαι να παω στη θαλασσα ΚΑΙ σημερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ιιιι τωρα το ειδα....! (μπορουσες να πεις και Χαλκιδα, γιου νοου:P)
Τι γραφεις ωρε?!
Ποτε θες να σε μπουφλισω?!:beating:
:P
Kαλή χρυσή η Εύβοια, αλλά η Χαλκίδα δεεεεεεεν..
Ζήτημα να είδα 3-4 όμορφες κοπέλες και άλλα τόσα σερνικά.
Για να κάτσουμε δε να πιούμε έναν καφέ είδαμε και πάθαμε! Είχαν όλες οι καφετέριες την ΙΔΙΑ διακόσμηση, την ίδια κυριλοκατάσταση.. που καταλήξαμε να πίνουμε καφέ σε ένα καφενείο με τρομερή θέα! Οι παππούδες δε μας ενόχλησαν καθόλου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Tσου.
Από την τελευταία μου επίσκεψη στην πρωτεύουσα της Εύβοιας:P
Kιτς η sweet home χαλκιδίτσα;

Γιατί το λες αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:P
Kαλή χρυσή η Εύβοια, αλλά η Χαλκίδα δεεεεεεεν..
Ζήτημα να είδα 3-4 όμορφες κοπέλες και άλλα τόσα σερνικά.
Για να κάτσουμε δε να πιούμε έναν καφέ είδαμε και πάθαμε! Είχαν όλες οι καφετέριες την ΙΔΙΑ διακόσμηση, την ίδια κυριλοκατάσταση.. που καταλήξαμε να πίνουμε καφέ σε ένα καφενείο με τρομερή θέα! Οι παππούδες δε μας ενόχλησαν καθόλου:P

Γουελ, η αληθεια ειναι οτι παιζει πολυ κυριλοκατασταση γενικα και τρελλο ψωνιο, αλλα διαφωνω στο θεμα κιτς...Απεναντιας, εχει κατα κυριο λογο ομορφες και περιποιημενες κοπελες, αλλα ιδιαιτερα ασχημους ανδρες...που ομως δεν εχει να κανει με το θεμα "κιτς"...
Βεβαια, δεν καταλαβαινω πως μπορει να σας ενοχλησε η οποια διακοσμηση, αφου προφανως θα καθοσασταν καπου εξω με θεα τον Ευβοικο και την παλαια γεφυρα, εαν μιλας βεβαια για το πλακοστρωτο στην παραλια...



Αν και θα επρεπε να πατε στην καφετερια που ειναι στο ενετικο καστρο της Χαλκιδας με απιστευτη θεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γουελ, η αληθεια ειναι οτι παιζει πολυ κυριλοκατασταση γενικα και τρελλο ψωνιο, αλλα διαφωνω στο θεμα κιτς...Απεναντιας, εχει κατα κυριο λογο ομορφες και περιποιημενες κοπελες, αλλα ιδιαιτερα ασχημους ανδρες...που ομως δεν εχει να κανει με το θεμα "κιτς"...
Βεβαια, δεν καταλαβαινω πως μπορει να σας ενοχλησε η οποια διακοσμηση, αφου προφανως θα καθοσασταν καπου εξω με θεα τον Ευβοικο και την παλαια γεφυρα, εαν μιλας βεβαια για το πλακοστρωτο στην παραλια...



Αν και θα επρεπε να πατε στην καφετερια που ειναι στο ενετικο καστρο της Χαλκιδας με απιστευτη θεα...

Ναι περιποιημένες ήταν όλες!
Το πρόβλημα είναι ότι παραήταν περιποιημένες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν το πιστευω οτι εκαψα την μπλουζα μου ενω τη φορουσα, εγινε μια τρυπα "να" και δεν το πηρα καν χαμπαρι...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,809 μηνύματα.
Διαβάζω από νωρίς τα ξημερώματα ασταμάτητα κι ακόμα να βγάλω άκρη με τη Λογιστική. Πιό αργά κι από την καθυστέρηση πάω.

Μα καλά, πως περιμένουν να μάθουμε όλο αυτό το χαμό εγγραφών;;;:mad::mad::mad:

Μου βάζεις ένα σκληρό δίσκο στο κεφάλι με ένα πρόγραμμα Accounting μέσα; Έτσι ναι, ζήτα μου παπάδες και στα κάνω όλα. Γιατί αντ' αυτού με υποχρεώνεις να τα θυμάμαι απέξω και να τα κάνω με το χεράκι;:(

Κοντεύω να πεθάνω πάνω από ένα γραφείο για ένα μάθημα-χάος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Σκέφτομαι πόσες φορές μπορεί το ίδιο άτομο να σε κάνει να νιώθεις σκ@τ*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με πνίγει τούτη η σιωπή,
τούτη η στενοχώρια,
στο δρόμο να 'χουνε γιορτή
κι εμείς να ζούμε χώρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Σκέφτομαι οτι 10' λεπτα ειναι πολυ λιγο:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Διαβάζω από νωρίς τα ξημερώματα ασταμάτητα κι ακόμα να βγάλω άκρη με τη Λογιστική. Πιό αργά κι από την καθυστέρηση πάω.

Μα καλά, πως περιμένουν να μάθουμε όλο αυτό το χαμό εγγραφών;;;:mad::mad::mad:

Μου βάζεις ένα σκληρό δίσκο στο κεφάλι με ένα πρόγραμμα Accounting μέσα; Έτσι ναι, ζήτα μου παπάδες και στα κάνω όλα. Γιατί αντ' αυτού με υποχρεώνεις να τα θυμάμαι απέξω και να τα κάνω με το χεράκι;:(

Κοντεύω να πεθάνω πάνω από ένα γραφείο για ένα μάθημα-χάος....

Κουράγιο, φίλε μου, αλλά όχι και χάος η Λογιστική! Πάντως σου εύχομαι το καλυτερώτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έρχεται το γραμμικόοοο :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τσικιμπόμ πλιτς πλατς τσακατούκ ταμ ταμ.

Μπίου βρε σου λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
οτι κανει ζεστη πολυ ζεστη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οτι πρεπει να καταθεσω το μηχανογραφικο μου και μετα για 2 μηνες να διαγραψω τα παντα και να ευχαριστηθω το καλοκαιρι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πωω.
Μες στην μπιχλα ειναι η οθονη μου ρε γαμωτεν.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Borat εισαι καλα αγορι μου ή βαρεσες μπιελα?:P

Σκεψη: Θελω ή δεν θελω?
Απαντηση: Και θελω και δεν θελω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
(συνέχεια σκέψης τζιρότ , η δικιά μου)
θα μου πεις απόψε
τα μυστήρια κόψε , φτάνει ως εδώ
(στο σημείο αυτό σκίζω το πουκάμισο μου , τι κρίμα να μην έχω γουέμπ κάμερα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Άνθρωποι γύρω μου βαριανασαίνουν ,ίσως κουράστηκαν απʼ την ζωή
Τα παραμύθια μέσα τους πεθαίνουν, όπως βαθειά μου πέθανες και εσύ

Αν η καρδιά μου θέλει την μορφή σου ,με το μυαλό μου εγώ θα ταʼαρνηθώ,
αν η ψυχή μου αυτοκτονεί μαζί σου, το σώμα μου θα αποχωριστώ

Τα λόγια μας μένουν φωνές που πεθαίνουν, τα μάτια μας κλαίνε πριν ναʼναι αργά
και πες μου αλήθεια αν είναι συνήθεια που όπου και ναʼμαι νιώθω μακριά

Σαν αντικρύσω το χαμογελό σου νιώθω το μέσα μου να αιμορραγεί,
τι κι αν πεθαίνω μέσα στο μυαλό σου για μένα θα ʽσαι πάντα μουσική

Ποτέ δεν μπόρεσα να καταλάβω γιατί τα θέλω γίνονταν καημός,
στο τέλος όμως ίσως να προλάβω να μʼ αγαπήσω πριν βρεθώ νεκρός

Και ίσως φοβάμαι πως μπορώ χωρίς εσένα να ζήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγώ πάλι....πρέπει να σκεφτώ ξανά τις πανελλήνιες σε λίγο καιρό...πωωω:P

Ω, έλα στην παρέα μας.:D

ον: Σκέφτομαι πως έχω ένα καταπληκτικό βιβλίο και κάθεται και με κοιτάει..γκρρ..ντροπή μου.Έπρεπε ήδη να το είχα αρχίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top