Αλλαγές στο προφίλ

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Λοιπόν προτείνω το πεδίο 'πού περνάτε τον περισσότερο χρόνο σας' να γίνει 'τόπος διαμονής' και υποχρεωτικό σαν πεδίο για να ξέρουμε πού μένει ο καθένας πράγμα που εξυπηρετεί νομίζω και σε meeting αλλά και σε αγγελίες..Δε νομίζω πως κάποιος θέλει να κρύψει το πού μένει!Επίσης ένα σύμβολο κάτω από το Avatar που να δηλώνει φύλο νομίζω πως θα ήταν χρήσιμο..Γενικά προτείνω το προφίλ να περιλαμβάνει περισσότερα υποχρεωτικά πεδία τουλάχιστον τα βασικά!!Εσείς τί λέτε?Michellito εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ καλή ιδέα...και τα δύο...
Ας δούμε όμως τι θα πούν και τα άλλα μέλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
εγω γιατι δεν καταλαβα για που μιλατε?\:redface: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi2

Νεοφερμένος

Η maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Κανένα πρόβλημα με αυτά που γράφει η Lady. Συμφωνώ....:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chouzouris

Νεοφερμένος

Η chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Συμφωνώ και στα δύο. Εμένα επειδή το username μου είναι Chouzouris με αποκαλείτε έτσι σαν να είμαι άνδρας, ενώ στην πραγματικότητα είμαι γυναίκα. Επομένως, χρήσιμο είναι να μπαίνει το φύλο και η διεύθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ladycat:
εγω γιατι δεν καταλαβα για που μιλατε?\:redface: :confused:
ααααααααααα τωρα το καταλαβα καλε τελικα πρεπει να γινω ξανθια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lactoula

Νεοφερμένος

Η lactoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Και εγω συμφωνω με τις προτεινομενες αλλαγες αυτες, γιατι πραγματι μερικα username σε παραπεμπουν σε ανδρα μελος ειναι γυναικες που ισως γραφτηκαν ετσι απο το ονομα του γατιου τους.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elrik

Νεοφερμένος

Η Elrik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Κι εγώ συμφωνώ απολύτως, άλλωστε τα 'χω δηλώσει ήδη κ τα δύο :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Eγώ όμως είμαι ξανθιά :lol: και όντως μπερδεύτηκα :confused: Δεν μπαίνω στο site απο το σπίτι αλλά απο τη δουλειά που περνάω τον περισσότερο χρόνο μου :blink: Mήπως είναι τόπος διαμονής μου τελικά; :cry: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τόπος διαμονής καλέ όχι διεύθυνση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Συμφωνω κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxi2

Νεοφερμένος

Η maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Βλέπω πολλά υπονοούμενα για τις ξανθές......
Θέλετε να πείτε κάτι;;;;;:hmm: :hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ευτυχως γεννηθηκα ξανθια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Κι εγώ αλλά εξαιτίας του Νίνο την έκανα την τρέλλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mela

Νεοφερμένος

Ο mela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κι εγώ μέσα. Α και στο site, μέλος γράφτηκε ο Θανάσης και έβαλε και τη δική του ηλικία - άκου 40... εγώ είμαι μόλις 38,5 :P - αλλά του τα συγχωρώ όλα αφού βρήκε το my cat.:up:
Χαλάλι και τον 1,5 χρόνο που μου πρόσθεσε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από mela:
Κι εγώ μέσα. Α και στο site, μέλος γράφτηκε ο Θανάσης και έβαλε και τη δική του ηλικία - άκου 40... εγώ είμαι μόλις 38,5 :P - αλλά του τα συγχωρώ όλα αφού βρήκε το my cat.:up:
Χαλάλι και τον 1,5 χρόνο που μου πρόσθεσε :D

Δεν το κατάλαβα :redface::redface:
Και όχι, δεν είμαι ξανθιά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
οτι ο αντρας της εχει βαλει τα στοιχεια του στο σαιτ κ εκεινος ειναι 40 κ εκεινη ειναι 38,5 καλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mela

Νεοφερμένος

Ο mela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλέ ladycat μ'έπιασες!! Sorry Michelle μου δεν εκφράστηκα σωστά αλλά το δίκιο μ'έπνιγε χεχε :D
Προσπάθησα να μπω στο προφίλ μου και να το αλλάξω αλλά δεν τα κατάφερα.
Εξάλλου τελικά εγώ είμαι το πραγματικό μέλος;) και τρελλή γατομαμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady

Νεοφερμένος

Η Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τελικά θα το αλλάξεις Michel?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναι αλλά όταν επιστρέψω "εντός έδρας". Τώρα είμαι ακόμα Λέσβο :) Την πέμπτη το βράδυ φεύγει το πλοίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top