Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χτες το βραδυ, στη καφετερια... που η κολλητη μου επιτελους τα φτιαξε με το συμφοιτητη μου κ τους εβλεπα μεσα στα σοροπια κ το διακριτικο μου χαμογελο ειχε φτασει μεχρι ταφτια μου:D αχου τα! φτου να μη τα ματιασω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Γύρισε η μαμά από τη φίλη της την Αυστριακή (την φωνάζει Κράησουλα τη μαμά :loltooth:) και μπαίνει φουριόζα μες στο σπίτι προιν από 10' και φωνάζει : "Πάω σούπερ μάρκετ, δες τη δημιουργία μουουου" Εγώ : "την ποια;" μαμά : "Έκανα τον Μήτσο!"
Εκεί που περίμενα να δω καμιά φωτογραφία της μάνας σε θεατρικό με μουστάκι, κατεβαίνω και βλέπω ένα πήλινο πιατάκι με μούρη σκατζόχοιρου πάνω στο τραπέζι :hehe: Μήτσο έλεγε ο αδερφός μου έναν σκατζόχοιρο που είχε στην αυλή παλιά :loltooth: α ρε μάνα ! καλλιτέχνησες πάλι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ο Σαλονικιος στο Νιουκαστλ.. Αι λοβ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Είχαμε και μεις Μήτσο στο σπίτι, αλλά ήταν μύγα. Πέθανε άδοξα όταν μια μέρα ο θείος μου τον σκότωσε, θεωρώντας πως ήταν μια κοινή μύγα :P

Τελευταία φορά που έκλαψα από τα γέλια, δεν χαμογέλασα απλά ήταν λίγο μετά την Ανάσταση, όπου όπως κοιτούσα και χάζευα μες στην εκκλησία, μια κυρία που φίλαγε μια εικόνα, άρχισε να προσκυνάει σαν παλαβή τη στιγμή ακριβώς που πέρναγε από πίσω της μια άλλη κυρία, η οποία κρατούσε μια γιαγιά που δεν μπορούσε να περπατήσει καλά. Από την ..σύγκρουση η δευτερη κυρία έχασε κυριολεκτικά το ..φως της κι έκανε πάνω από λεπτό για να ισορροπήσει ξανά χωρίς ταυτόχρονα να σπρώξει την γιαγιά. Η δε κυρία που προσκύναγε δεν κατάλαβε τίποτα.

Αναγκάστηκα να βγω έξω για να μη γίνω ρόμπα, ήταν απίστευτα αστειο θέαμα (και βαριόμουν και πολύ ομολογουμένως, μου έφτιαξε το κέφι :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.


και το βίντεο με το Σαλλλονικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
"Kostas told me to call you fankidooomoura. What does it mean?" :rofl:
φακιδομούρα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το τελευταιο του μηνυμα...
λιωνω λεμε... λιωνω...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Κάνε την τηλεόρασή σου plasma, χωρίς να ξοδέψεις πολλά...Και εσύ μπορείς:


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Το τελευταίο μήνυμά της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
το τελευταιο του μηνυμα...
λιωνω λεμε... λιωνω...!
Σου έστειλε ότι λιώνει και δεν κάλεσες την πυροσβεστική; :confused: :P



Ένα σκυλάκι που 'δα στο δρόμο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όλη η χθεσινή μέρα. Και η σοκολάτα που έφαγα.









Πςςς ο ενικός μ' αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τα μάτια του, όταν συζητούσαμε για την κατάσταση :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

V.ice

Νεοφερμένος

Ο V.ice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Της δείχνω ένα πρόβλημα τριγωνομετρίας το οποίο είναι στα αγγλικά και της λέω "find x". Μετά από λίγη ώρα, ενώ εγώ νόμιζα οτι έψαχνε να βρει τη λύση, εκείνη είχε αφαιρεθεί. Οπότε γυρίζει ξαφνικά και μου λέει μπερδεμένη: "Μωρό μου δεν το κατάλαβα καθόλου αυτό με τα αυγά...."
:confused:
Μετά από πολλή σκέψη κατάλαβα ότι είχε ακούσει "eggs" αντί για "x"...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο άντρας μου εχτές το απόγευμα, τον εστειλα για να μου πάρει καλσόν και εκείνος πέταξε τα σκουπίδια:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
larsa.jpeg

:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
"είσαι η θεά των γραμμών" :hehe::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.


:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το τελευταιο του viiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik:D
και οι συμβουλες που μου εδωσε σημερα γιατι ανησυχει για μενα:)

και γω για σενα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top