Προτάσεις σχολών

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδια εβγαλα στο 5ο 15963 και στο 4ο 14957
Επιπλεον εχω δικαιωμα μεταγραφης.....!!!
Τι μου προτεινεται απο 5ο(οικονομικα..και διοικηση)
και απο 4ο(πληροφορικη και γενικοτερα υπολογιστες)....!!!????!!?>?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
να επιλεξεις ο,τι εχει σχεση με οικονομικα εχουν πολυ καλες προοπτικες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

showtime171

Νεοφερμένος

Ο showtime171 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
παιδες εχω περιπου 18800 στο 4ο,2ο κ 19050 στο 5ο....προτεινετε τιποτα καλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ΑΣΟΕΕ φιλε μου εχει πολυ καλα τμηματα εκει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια εβγαλα στο 5ο 15963 και στο 4ο 14957
Επιπλεον εχω δικαιωμα μεταγραφης.....!!!
Τι μου προτεινεται απο 5ο(οικονομικα..και διοικηση)
και απο 4ο(πληροφορικη και γενικοτερα υπολογιστες)....!!!????!!?>?:D

στο 4ο περνας πληροφορικη κερκυρας και σε καποια ακομα αν δεν κανω λαθος , εγω επειδη εβγαλα 12800 στο 4ο θα παω πληροφορικη σερρων που ειναι ΑΤΕΙ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
στο 4ο περνας πληροφορικη κερκυρας και σε καποια ακομα αν δεν κανω λαθος , εγω επειδη εβγαλα 12800 στο 4ο θα παω πληροφορικη σερρων που ειναι ΑΤΕΙ !
εχει διαφορα το ΑΤΕΙ απο το ΤΕΙ...?αν ναι...ποια η διαφορα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
στα ΑΤΕΙ γινεσαι κ καθηγητης , ετσι νομιζω , το Α μπροστα σημαινει Ανωτατο ! αρα καλυτερα ειναι λογικα , αλλα εσυ που εβγαλες τοσο πανε σε πανεπιστημιο , εχει μερικα στα μορια σου , πανε δες τις βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Τα Τεχνολογικά Επαγγελματικά Ιδρύματα μετονομάστηκαν σε Ανώτερα Τεχνολογικά Επαγγελματικά Ιδρύματα και σε λίγα χρόνια θα γίνουν Ανώτατα Τεχνολογικά Επαγγελματικά Ιδρύματα ή Τεχνολογικά Πανεπιστήμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τα Τεχνολογικά Επαγγελματικά Ιδρύματα μετονομάστηκαν σε Ανώτερα Τεχνολογικά Επαγγελματικά Ιδρύματα και σε λίγα χρόνια θα γίνουν Ανώτατα Τεχνολογικά Επαγγελματικά Ιδρύματα ή Τεχνολογικά Πανεπιστήμια.

Ναι? εγω παντος που εχω ψαξει ολα τα τει , δεν λενε ΑΤΕΙ ολα , μονο μερικα λενε ΑΤΕΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bruninio

Νεοφερμένος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
βγαζω στο 4 πεδιο 12.780 μορια.η σχολη που θελω (μηχανικων οικονομιας και διοικησης Αιγιου) ειχε το 2008 12.194 και το 2007 14.410.τι λετε για φετος εχω ελπιδες; ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
βγαζω στο 4 πεδιο 12.780 μορια.η σχολη που θελω (μηχανικων οικονομιας και διοικησης Αιγιου) ειχε το 2008 12.194 και το 2007 14.410.τι λετε για φετος εχω ελπιδες; ευχαριστω...

Πολύ καλή επιλογή φίλε!!!!:no1: Έχεις πολλά μόρια παραπάνω αλλά κοίτα αν θα πάρει τα ίδια άτομα με πέρσι γιατί αν πάρει λιγότερα μπορεί να ανέβει αρκετά, που δεν το νομίζω..... Απ' ότι ακούω λένε ότι δε θα ανέβουν πολύ αλλά δε μπορείς να ξέρεις μέχρι να βγουν οι βάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
παιδες εχω περιπου 18800 στο 4ο,2ο κ 19050 στο 5ο....προτεινετε τιποτα καλο....

Πέρνα αξιωματικών αστυνομίας.
Από τέταρτο πολιτικών μηχανικών και φύγε στο εξωτερικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Giannhs~

Νεοφερμένος

Ο ~Giannhs~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ έβγαλα 17.544 στο 2ο και 4ο πεδίο. Με ενδιαφέρει πολύ ο προγραμματισμός... Πιστεύετε πως το τμήμα πληροφορικής της ασοεε είναι η καλύτερη επιλογή ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwmik

Νεοφερμένος

Ο antwmik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Διδυμότειχο (Έβρος). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Αν έχεις υπομονή γιατί οχι!εγω σπουδάζω τει πληροφορικης θεσσ.νικη και με τον προγραμματισμό θέλει να ασχολείσαι συνεχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδιά, εγώ έβγαλα 17.544 στο 2ο και 4ο πεδίο. Με ενδιαφέρει πολύ ο προγραμματισμός... Πιστεύετε πως το τμήμα πληροφορικής της ασοεε είναι η καλύτερη επιλογή ; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Δεν σε ενδιαφέρει να πας σε πολυτεχνική σχολή πληροφορικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
παιδες εχω περιπου 18800 στο 4ο,2ο κ 19050 στο 5ο....προτεινετε τιποτα καλο....
ασοε με τα χιλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Giannhs~

Νεοφερμένος

Ο ~Giannhs~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Δεν σε ενδιαφέρει να πας σε πολυτεχνική σχολή πληροφορικής;

Οχι, εφόσον , απ,όσα έχω δεί, το πολυτεχνείο δεν ασχολείται με τον προγραμματισμό ιδιαίτερα. Θα ήθελα καποιον ,που γνωρίζει ή έχει ακούσει κατι που να αφορά το τμήμα πληροφορικής τησ ασοεε , να μου το σχολιάσει και να μου πει αν αξίζει. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrakis

Νεοφερμένος

Ο alexandrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είμαι 17 χρονών στο ΓΕΛ και επειδή δεν διαβάζω πολύ, θα ήταν πολύ καλό αν μου προτείνετε κάποιες σχολές ιατρικής-βιολογίας
που εχουν μικρό έως μέτριο βαθμό δυσκολίας και χρόνια φοίτησης έως 4-5 χρόνια.Το θέμα είναι να μην πληρώνουν τζάμπα οι γονείς μου τα φροντιστήρια, αν είναι να μην περάσω κάπου ψηλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
...τι θα πει σχολές Ιατρικής/Βιολογίας? Άλλο το ένα και άλλο το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Aυτό αποκλείεται! Οι σχολές ιατρκής είναι οι πoίο υψηλόβαθμες από όλα τα πεδία, ακόμα και η χαμηλότερη αυτή της Αλεξανδρούπολης δεν πέφτει κάτω από 18000 μόρια. Και της βιολογίας είναι αρκετά περιζήτητες δεν ξέρω όμως τι μπορεί να πίασεις σε κάποιο περιφερειακό τμήμα όπως η Βιολογία της Κρήτης. Στρώσου στο δίαβασμα ή ψάξτο για Βουλγαρία, Ρουμανία αλλίως παράτησέ τα. Και Ιατρική χωρίς δίαβασμα αλοίμονο στους ασθενείς που θα πέσουν στα χέρια σου :eek:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top