Ιδιωτική Σχολή ΑΝΤ1

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Αν εισαι ωραια και εχεις ανεση στο σπρεχεν, μπορεις και χωρις σπουδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katiatt

Νεοφερμένος

Η katiatt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ωραια ειμαι! Πως ομως αν δεν εχεις γνωριμίες κι ενα πτυχίο να βρεις ετςι δουλεια; Ξέρω ότι στο χώρο αυτό λίγοι εχουν πτυχίο δημοσιογραφίας αλλα χωρίς τα ανάλογα κονε πως θα βρεις άκρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Kαλύτερα να δώσεις πανελλήνιες απο το εσπερινό.Οι βάσεις δεν είναι τόσο μεγάλες και μπορείς να περάσεις σε αρκετές σχολές.Τα ιεκ είναι για γνωριμίες ενώ σε ένα πανεπιστημιακό τμήμα θα εμβαθύνεις και θα αποκτήσεις αρκετά εφόδια.Μπορείς παράλληλα να κάνεις και ένα ιεκ.Απο όσο ξέρω το εργαστήρι δημοσιογραφίας είναι αρκετά καλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top