All-night study log

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν μπορώ να διαβάσω με τόση ζέστη;Καλοκαίρι εξεταστική δεν παλεύεται...
Όχι,να είσαι σίγουρος ότι έχεις και παρέα...συμφωνώ απόλυτα...απλά ΑΠΑΛΕΥΤΟ!
"Somebody save me,save me,save me
Can anyone save me,save me,save me?
My heart’s in distress,this is an S.O.S",που λέει και η Παπαρίζου!
Αφιερωμένο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Αν μένεις σε ανατολικό διαμέρισμα, οι ώρες 12-4 είναι ανυπόφορες. I find,βοηθάει αν κατεβάσεις παντζούρια μέχρι να πέσει λιγάκι ο ήλιος.

Ναι ισχύει αυτό!Το κάνω καμιά φορά , αλλά μου αρέσει να βλέπω έξω και να χαζεύω ,άρα τις περισσότερες φορές δεν τα κλείνω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μόνο εγώ δεν μπορώ να διαβάσω με τόση ζέστη;Καλοκαίρι εξεταστική δεν παλεύεται...

Νε ενώ όλη την υπόλοιπη χρονιά διαβάζουμε. :mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Νε ενώ όλη την υπόλοιπη χρονιά διαβάζουμε. :mad::(
Έλα τώρα!!!Πολύ πιο εύκολο να διαβάζεις τον χειμώνα με το κρύο, να είσαι ζεστά μέσα , παρά τώρα με τόση ζέστη :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν δεν θες να διαβάσεις όλες οι εποχές είναι προβληματικές.
Το Καλοκαίρι έχει ζέστη. Το Φθινόπωρο αρχίζουν οι βροχές. Το Χειμώνα έχει κρύο. Την Άνοιξη κάνουν φασαρία τα πουλάκια.
Τη μία περιμένεις περίοδο. Την άλλη έχεις περίοδο. Την επόμενη ξεπερνάς την περίοδο που είχες. Την άλλη ξυπνάς με πονοκέφαλο. Μετά ξυπνάς με πιάσιμο στο σβέρκο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Αντικειμενικα ομως η χειροτερη εποχη για διαβασμα ειναι το καλοκαιρι,καθως βρισκεις και πιο πολλες δικαιολογιες για την μεγαλη αρχιτεμπελια που σε διακρινει και ουσιαστικα διακρινει τους περισσοτερους.Αλλωστε, δεν ειναι τυχαιο που υπαρχει μια ολοκληρη εξεταστικη τον Σεπτεμβρη.Αν δεν χρωστας πανω απο 4 μαθηματα μια χαρα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
To καλύτερο είναι το απογευματάκι που πέφτουν οι θερμοκρασίες κάπως, να πηγαίνετε σε καφετέρια σε παρκάκι για διάβασμα! Χωρίς μουσικές και φασαρίες, κάτω απ' τον ίσκιο του δέντρου, φραπές, φύση.. ό,τι πρέπει! Αν πάτε και με παρέα θα έχετε ένα παραπάνω κίνητρο για συλλογικό διάβασμα! Εδώ τουλάχιστον, αυτό κάνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ναι, αν θες να κοροϊδεύσεις τον εαυτό σου ότι διαβάζεις καλά είναι. Για μένα μόνο στο γραφείο σου γίνεται να διαβάσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όντως είναι ανυπόφορη η ζέστη και πόσο μάλλον όταν έχεις ένα βραχνά που ονομάζεται εξεταστική....Έξω σκάει ο τζίτζικας,οι παραλίες είναι γεμάτες,τα παιδάκια είναι έξω και παίζουν ανέμελα με τις παρέες τους είτε αν είναι μεγαλύτερης ηλικίας έχουν βγει έξω για καφέ για να ηρεμήσουν λίγο απο τον εφιάλτη γνωστός ως πανελλήνιες και βλέπεις τους φοιτητές να μένουν μέσα,να διαβάζουν,και ουσιαστικά να χάνουν τις καλύτερες μέρες του καλοκαιριού αλλά δείτε και την θετική μεριά όλης της ιστορίας....βάλτε τα δυνατά σας για να περάσετε όμορφα το υπόλοιπο καλοκαίρι......όσο λιγότερα μαθήματα χρωστάμε για Σεπτέμβρη τόσο ποιο ξέγνοιαστο καλοκαίρι θα περάσουμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
ναι, αν θες να κοροϊδεύσεις τον εαυτό σου ότι διαβάζεις καλά είναι. Για μένα μόνο στο γραφείο σου γίνεται να διαβάσεις

Εγώ πάλι, πέρασα 2 μαθήματα έτσι. Ο καθένας έχει τον τρόπο του. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Εγώ πάλι, πέρασα 2 μαθήματα έτσι. Ο καθένας έχει τον τρόπο του. ;)
Ενταξει εσυ εισαι και Ελληνικη φιλολογια αλλα ας σωπασω καλυτερα :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μπράβο, ξέρεις να διαβάζεις και να γράφεις, σου λείπουν οι τόνοι μόνο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ναι, αν θες να κοροϊδεύσεις τον εαυτό σου ότι διαβάζεις καλά είναι. Για μένα μόνο στο γραφείο σου γίνεται να διαβάσεις

Preach. +1

Δεν υπάρχει συλλογικό διάβασμα ρε. Αν σε βολεύει OK, κι αν θα διαβάσεις κάτι που ξέρω ήδη και θες βοήθεια, μέσα, θα 'ρθω. Αλλά αν θες να κάνουμε σοβαρή καινούρια δουλειά, ο καθένας σπίτι του.

Αυτό πάει κυρίως σε βαριά πράγματα που βλέπεις πρώτη φορά, θεωρία ξερωγώ και πρώτες ασκήσεις. Ε, μετά μάζεψε 10 άτομα για μαθηματικό μαραθώνιο, εντάξει. Αν ξέρεις τι σου γίνεται θα βοηθήσεις και κόσμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Preach. +1

Δεν υπάρχει συλλογικό διάβασμα ρε. Αν σε βολεύει OK, κι αν θα διαβάσεις κάτι που ξέρω ήδη και θες βοήθεια, μέσα, θα 'ρθω. Αλλά αν θες να κάνουμε σοβαρή καινούρια δουλειά, ο καθένας σπίτι του.

Αυτό πάει κυρίως σε βαριά πράγματα που βλέπεις πρώτη φορά, θεωρία ξερωγώ και πρώτες ασκήσεις. Ε, μετά μάζεψε 10 άτομα για μαθηματικό μαραθώνιο, εντάξει. Αν ξέρεις τι σου γίνεται θα βοηθήσεις και κόσμο.
τι δίνεις επόμενο μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Δεν λέω να μαζευτείτε μια κομπανία. Για παράδειγμα εγώ πηγαίνω με τον φίλο μου για διάβασμα, είμαστε από διαφορετικές σχολές, ο καθένας διαβάζει τα δικά του και αν θέλουμε να ξεσκάσουμε, θα πούμε και κάτι που και που. Βέβαια, αναφέρομαι σε διάβασμα θεωρητικού τύπου, τέτοια έχουν όμως σχεδόν όλες οι σχολές, άλλες λιγότερα, άλλες περισσότερα. Αν έχεις να διαβάσεις ή να κάνεις ασκήσεις, φυσικά και βολεύει το γραφείο. Άλλος όμως αποδίδει στο μπαλκόνι, στον καναπέ, στο χαλί, στη βιβλιοθήκη ή στο αναγνωστήριο της σχολής.. γενικά δεν χρειάζεται να είμαστε απόλυτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
τι δίνεις επόμενο μάθημα?

Σεπτέμβρη το επόμενο. :P

Δεν λέω να μαζευτείτε μια κομπανία. Για παράδειγμα εγώ πηγαίνω με τον φίλο μου για διάβασμα, είμαστε από διαφορετικές σχολές, ο καθένας διαβάζει τα δικά του και αν θέλουμε να ξεσκάσουμε, θα πούμε και κάτι που και που. Βέβαια, αναφέρομαι σε διάβασμα θεωρητικού τύπου, τέτοια έχουν όμως σχεδόν όλες οι σχολές, άλλες λιγότερα, άλλες περισσότερα. Αν έχεις να διαβάσεις ή να κάνεις ασκήσεις, φυσικά και βολεύει το γραφείο. Άλλος όμως αποδίδει στο μπαλκόνι, στον καναπέ, στο χαλί, στη βιβλιοθήκη ή στο αναγνωστήριο της σχολής.. γενικά δεν χρειάζεται να είμαστε απόλυτοι.

Ε καλά, κανένας δεν είναι απόλυτος, απλά ό,τι δουλεύει για τον καθένα λέμε. Αυτό που λες κι εσύ στην προτελευταία πρόταση δηλαδή.

Θεωρητικό εγώ εννοούσα οτιδήποτε δε βασίζεται σε παπαγαλία κι έχει πρακτική εφαρμογή μετά. Αυτό που θέλει μόνο παπαγαλία δεν είναι τίποτα (αν σ' ενδιαφέρει το αντικείμενο), απλά κάθεσαι και μαθαίνεις. Pie. Ιστορία, ας πούμε, θα μπορούσα να διαβάσω μάλλον με κόσμο. Να σου πω την αλήθεια, ίσως θα 'ταν και πιο ωραίο να διαβάζεις ιστορία με κόσμο. :P

Βιοχημεία, απ' την άλλη, ασ' το καλύτερα. Και δε σνομπάρω τις κλασικές τώρα, καμία σχέση. Το ίδιο ισχύει για τη βιοποικιλότητα ξερωγώ, ή την ανατομία, ή κάτι τέτοιο, get what I'm trying to say.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
ναι, αν θες να κοροϊδεύσεις τον εαυτό σου ότι διαβάζεις καλά είναι. Για μένα μόνο στο γραφείο σου γίνεται να διαβάσεις

Ποιο γραφείο ρε,αυτό που απ'τη μια έχει το pc και απ'την άλλη το κρεβάτι?Αναγνωστήριο ΕΚΠΑ the best,διαβάζεις σαν άνθρωπος,έχεις και παρέα να πεις καμιά μαλακία όταν κάνεις διάλειμμα,χαζεύεις και τις κοπελιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Πάμε διάβασμα? Πάμε διάβασμα.

Σήμερα θέλω ν' αρχίσω με Spillover, και μετά βλέπουμε. Καφές υπάρχει απ' το απόγευμα, so we're fine.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ποιο διάβασμα.
Αύριο έχω παρουσιάση του ρούχου μου κι έχω κατααγχωθεί, και έχω να κάνω και 4 τουλχ σχέδια ολοκληρωμένα ακόμα. Κι αυτά μέχρι τη παρασκευή το μεσημέρι πρέπει να' χουν τελειώσει.
Το σ/κ υποτίθεται πρέπει ετοιμάσω το μπουκ μου γιατί τη τετάρτη παραδίδω, και να διαβάσω το τελευταίο γαμημένο μάθημα.

I GIVE UP. εντάξει;
Θέλω τη μάμα μου. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hliass_1989

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hliass_1989 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ενταξει!χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top