[Παλιό Σύστημα] Σημειώσεις στα Αρχαία Γενικής Παιδείας

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ανταλλαγή προιόντων.Εμένα γιατί δε βρίσκεται κανείς να μου πει τις ασκήσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
α εμενα η πισινη μου αντεγραψε φυσικη γενικης!και μου ελεγε:''θεοδωρα ειναι ευκολο να κανουμε και το β,γ ερωτημα?'' μας καταλαβαν και δεν τν αφησαν αλλο..:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Θεοδώρα, πώς έγραψες τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
χμ....να μεταφρασουμε το 39 κι μεταφρασμενο το 38...
εγω εμαθα το 40 τελεια..ευτυχως τα αλλα τα ειχα σε σκονακι οποτε εγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Καλά, πανέ καλά?Σας είχε πει σος το 40(που είναι και το πιο αξιόλογο)και σας έβαλε το 38 και το 39?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
3 διαφορετικες καθηγητριες ειναι..και ημουν και σιγουηρ για το 40,τεσπα παλι καλα που ειχα κανει τ αλλα σκονακια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Ε δε φταις εσύ,η άτιμη η ανάγκη σ έκανε να χρησιμοποιήσεις τέτοια μέσα.Αν έπεφτε το 40 θα ήσουν τίμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
νταξει και οι καθηγητες φταινε που δεν μπορουν να συννενοηθουν για το πιο θα βαλλουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ξέρετε από που μπορώ να βρω Σημειώσεις στα Αρχαία Γενικής ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

PoppyHypnotic

Νεοφερμένος

Η Ksenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Λοιπον εγω πηρα ερωτησεις απο το κεε και μεταφρασεις απο ενα αλλο σιτε. αν μου πεις την υλη σου ισως να μπορεσω να σε βοηθησω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
παιδια τι σας εβαλαν στις εξετασεις γενικης?εννοω πως πηγαιναν τα θεματα
μεταφραση και?
επειδη δν εχω ουτε υλη ουτε τπτ και δν την εχει κανενας απο οσους ξερω ...θελω να μαθω τι περιπου βαζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λοιπον εγω πηρα ερωτησεις απο το κεε και μεταφρασεις απο ενα αλλο σιτε. αν μου πεις την υλη σου ισως να μπορεσω να σε βοηθησω :)
Τις μεταφράσεις τις βρήκα κι εγώ,αν μπορείς βάλε αυτές τις ερωτήσεις από Κ.Ε.Ε.,όμως.

Έχω τα κεφάλαια 35,36,37,38,39.

παιδια τι σας εβαλαν στις εξετασεις γενικης?εννοω πως πηγαιναν τα θεματα
μεταφραση και?

επειδη δν εχω ουτε υλη ουτε τπτ και δν την εχει κανενας απο οσους ξερω ...θελω να μαθω τι περιπου βαζουν
Ερώτηση από εισαγωγή,μετάφραση,ερωτήσεις κατανόησης,λεξιλογικά,συντακτικά και γραμματικά.

Αυτά βάζουν απ'όσο ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
μεταφρασεις που μπορουμε να βρουμε?
Εχουμε κειμενο 36 σελ 32
κειμενο 27 σελ 32
κειμενο 39 σελ 36
α και ποιο λετε να πεσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
μεταφρασεις που μπορουμε να βρουμε?
Εχουμε κειμενο 36 σελ 32
κειμενο 27 σελ 32
κειμενο 39 σελ 36
α και ποιο λετε να πεσει?:P
37 εννοείς. :P

Μεταφράσεις εδώ.

Τις σημειώσεις να βάλει κάποιος γιατί δεν βρίσκω πουθενά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funker_3

Νεοφερμένος

Ο funker_3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
μεγαλες ειναι πεστε πια θα πεσει:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Σας παρακαλώ μπορείτε να βοηθήσετε στην σελ.59 στην τρίτη ερώτηση; (Ποιές φράσεις του χαρακτηρισμού.... του Επιτάφιου ;) Pleaseeeeee :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ρε μην ασχολειστε με τα μαθηματα γενικης,διαβαστε κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Έχουμε μια ηλίθια καθηγήτρια που μας την βάζουν κάθε μέρα και κάνουμε αρχαία γενικής έλεος....Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει :/ αλλιώς το κόβω να μου βάζει 8..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top