Χρηματικά βραβεία στους επιτυχόντες των Πανελληνίων

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ο ΓΒΠ είναι ο μέσος όρος των βαθμών πρόσβασης όλων των μαθημάτων στα οποία εξετάζεστε πανελλαδικά.

Τι πιο απλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Παιδιά λεφτά δε παίρνει μόνο ο πρώτος. Επειδή το ξέρω απ' τον αδερφό μου. Τα ελληνικά πετρέλαια (τουλάχιστον εδώ στη Θεσσαλονίκη) βραβεύουν τους 20 πρώτους απο κάθε περιοχή.
Πέρσι ο πρώτος πήρε 5.000, ο δεύτερος λιγότερα, ο τρίτος λιγότερα απ' τον δεύτερο .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Λοιπον πεταγομαι και λεω οτι και εμενα τα μορια μου ειναι περισσοτερα απο το ΓΒΠ:clapup:
Για να καταλαβετε τα μορια βγαινουν ως εξης: ΓΒΠ*800+1ο μαθημα βαρυτητας (μαζι με προφορικο)*130+2ο μαθ βαρυτητας(μαζι με προφορικο)*70 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Λοιπον πεταγομαι και λεω οτι και εμενα τα μορια μου ειναι περισσοτερα απο το ΓΒΠ:clapup:
Για να καταλαβετε τα μορια βγαινουν ως εξης: ΓΒΠ*800+1ο μαθημα βαρυτητας (μαζι με προφορικο)*130+2ο μαθ βαρυτητας(μαζι με προφορικο)*70 :)

Το ξέρεις ότι αν βρεθεί άλλος με τα ίδια μόρια με εμάς, αλλά με μεγαλύτερο ΓΒΠ, θα χάσουμε τη θέση μας;:(:(:(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
«Γιατί ο ΓΒΠ είναι χαμηλότερος από τα μόρια τα δικά μου και του nikosxdx;»
Λόγω τύπων:P
ΓΒΠ = (άθροισμα βαθμού πρόσβασης των 6 ή 7 μαθημάτων) / 6 (ή /7 αν έχεις ΑΟΘ)
Μόρια = (ΓΒΠ*0.8 + (Βαθμός βαρύτητας 1) * 0.13 + (Βαθμός βαρύτητας 2) *0.07)

Ουσιαστικά, τα μόρια υπολογίζονται βάσει και του ΓΒΠ, αλλά και των μαθημάτων βαρύτητας. Στο ΓΒΠ δεν υπάρχουν μαθήματα βαρύτητας, όλα είναι ισάξια.
Για πλάκα του τα λέω ρε! Ξεκολλάτε.:redface::redface::(
Πιο ευγενικός πεθαίνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nedi

Νεοφερμένος

Η nedi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
βραβεύονται όσοι έχουν ΒΠ πάνω από 18 ή από 18,1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Τι έγινε;
H Eurobank που έχει φάει ένα σκασμό λεφτά από το ταμείο συνοχής που το χρεώθηκαν οι Έλληνες φορολογούμενοι,
τους κάνει τώρα δωράκια;;;;
περαστικά σε όλους....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
βραβεύονται όσοι έχουν ΒΠ πάνω από 18 ή από 18,1?

Οσοι εχουν το μεγαλυτερο γβπ στο σχολειο τους και βαθμο απολυτηριου αριστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Από την στιγμή που έχεις περάσει στην σχολή που θέλεις, ποιος νοιάζεται για τα 1000 ευρώ? :P
κι εγώ ετσι ελεγα πέρσι, και τωρα μπορει να ειχα και 1000€
(δεν ημουν απλά ο πρώτος που πέρασα απο το λυκειο μου, ήμουν και ο μοναδικός!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Από την στιγμή που έχεις περάσει στην σχολή που θέλεις, ποιος νοιάζεται για τα 1000 ευρώ? :P
Είναι μια οικονομική βοήθεια:P. Δεν είναι και χαρτοπετσέτες να λέει κανείς:"τι με νοιάζει;".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Είναι μια οικονομική βοήθεια:P. Δεν είναι και χαρτοπετσέτες να λέει κανείς:"τι με νοιάζει;".

Ναι, όμως μπορεί να έχεις περάσει στην σχολή που θέλεις και να μην είσαι ο πρώτος στο σχολείο.

Εεε αν είσαι πρώτος, εννοείται πως τα δέχεσαι. Δεν είναι και λίγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Αν μου τα δωσουν τελικα
1)θα παω ενα μηνα βερολινο ή
2)θα βαλω σιδερακια ή
3)θα περιμενω να αυγατεψουν για να παρω ενα πιανο με ουρα

:yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αν μου τα δωσουν τελικα
1)θα παω ενα μηνα βερολινο ή
2)θα βαλω σιδερακια ή
3)θα περιμενω να αυγατεψουν για να παρω ενα πιανο με ουρα

:yahoo:

Κάνε το 2. Υποθήκη για το μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αν μου τα δωσουν τελικα
1)θα παω ενα μηνα βερολινο ή
2)θα βαλω σιδερακια ή
3)θα περιμενω να αυγατεψουν για να παρω ενα πιανο με ουρα

:yahoo:
Ψηφιζω το Α, τουλαχιστον εμενα εκει θα πανε.Οχι ενα μηνα, αλλα και μια βδομαδα καλη ειναι.Σημερα εκλεισα τα εισητηρια.:D
Κάνε το 2. Υποθήκη για το μέλλον.
Οοοχι.Θα εισαι στραβοδοντα μεν(:P), πολυταξιδεμενη δε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Οοοχι.Θα εισαι στραβοδοντα μεν(:P), πολυταξιδεμενη δε.
Ε οχι και στραβοδοντα...
απλα ειχα βαλει και τα παρατησα ενα μηνα πριν τελειοποιηθουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ο πρωτος του καθε σχολειου το παιρνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ο πρωτος του καθε σχολειου το παιρνει.
Aυτο λεμε τοση ωρα.:PΑσχετα που στην πορεια εξοκειλαμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
αυτους που περνουν τα 1000 ευρω..σας πηραν τηλεφωνο??? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Αν μου τα δωσουν τελικα
1)θα παω ενα μηνα βερολινο ή
2)θα βαλω σιδερακια ή
3)θα περιμενω να αυγατεψουν για να παρω ενα πιανο με ουρα

:yahoo:

σιδερακια βαλε γιατι μετα θα χτυπας το κεφαλι σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top