Χρηματικά βραβεία στους επιτυχόντες των Πανελληνίων

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Παιδια ξερεται τι παιζει με αυτο το βραβειο της Eurobank?Ποιος περνει τα λεφτα ο μαθητης με τον υψηλοτερο γενικο βαθμο προσβασης στο σχολειο?Πρεπει να εχει βγαλει αριστα στο απολυτιριο?Aν ο μαθητης με τον μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης δεν εχει αριστα στο απολυτιριο τοτε ποιος το περνει?Γενικα ξερετε καποιο αντιστοιχο βραβει για τον μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης ανα σχολειο/α?,γιατι εχω ακουσει πολλα!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
Παιδια ξερεται τι παιζει με αυτο το βραβειο?Ποιος περνει τα λεφτα ο μαθητης με τον υψηλοτερο γενικο βαθμο προσβασης στο σχολειο?Πρεπει να εχει βγαλει αριστα στο απολυτιριο?Aν ο μαθητης με τον μεγαλυτερο γενικο βαθμο προσβασης δεν εχει αριστα στο απολυτιριο τοτε ποιος το παιρνει?
https://www.hellasedu.gr/2011/06/eurobank-2011.html
το 2011 θα βραβευτεί με χρηματικό έπαθλο 1.000 ευρώ ο μαθητής κάθε Γενικού και Επαγγελματικού Λυκείου της χώρας, ο οποίος φοίτησε κατά το τρέχον σχολικό έτος στην τελευταία τάξη, αποφοίτησε με άριστα στο απολυτήριο και συγκέντρωσε το μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης.
Αυτό που ρωτάς δεν φαίνεται καθαρά. Χωρίς να είμαι σίγουρος, δεν φαντάζομαι να μην το παίρνει κανένας, αλλά μάλλον το παίρνει από εκείνους που έχουν άριστα απολυτήριο αυτός που έχει πιο μεγάλο βαθμό πρόσβασης. Πάντως, αν δεν έχει κανένας άριστα απολυτήριο, δεν το παίρνει κανένας. Επίσης το σίγουρο είναι ότι το παίρνει μαθητής Γ λυκείου και όχι απόφοιτος που ξαναέδωσε εξετάσεις.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
ποπο δηλαδη με τα κολο αρχαια και τις μαλακιες να χασεις ολοκληρω βραβειο¨(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia_b

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία-Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Και φετος δινουν το εν λογω βραβειο!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Ουτε που ηξερα οτι υπαρχει αλλα σημερα με πηραν τηλεφωνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και φετος δινουν το εν λογω βραβειο!!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Ουτε που ηξερα οτι υπαρχει αλλα σημερα με πηραν τηλεφωνο.

:D Συγχαρητήρια!! Να περιμένω κι εγώ τηλέφωνο δηλαδή! Άντε, να το πάρω εκείνο το laptop μαζί με την οθόνη-τηλεόραση! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδια ποτε θα το παρουμε αυτο το βραβειο? Γιατι κι εγω το κερδισα αλλα ακομη δεν εχω δει 1000 ευρω στο λογαριασμο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Πάντως, είναι βλακεία αυτό που κάνουν, γιατί, αν πήγαινα στο προηγούμενο σχολείο μου, θα έβγαινα πρώτος με τα μόρια που έβγαλα, και θα τα έπαιρνα τα 1000.
Τώρα έχω μια θέση μέσα στη δεκάδα, και θα πάρω...
Ας έλεγαν ότι θα τα έδιναν σε όσους έβγαλαν από Χ και πάνω. Σιγάααα... Τι θα πάθαιναν;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Η αδερφή μου πάντως τα είχε πάρει αρχές Δεκέμβρη.Είχε γίνει πρώτα μια τελετή που τους έδωσαν κάτι σαν βραβεία και καλά,ένα χαρτί στους πρώτους του νομού(ή της Θεσσαλίας) και τα έβαλαν στο λογαριασμό της μετά από κάνα μήνα-δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πάντως, είναι βλακεία αυτό που κάνουν, γιατί, αν πήγαινα στο προηγούμενο σχολείο μου, θα έβγαινα πρώτος με τα μόρια που έβγαλα, και θα τα έπαιρνα τα 1000.
Τώρα έχω μια θέση μέσα στη δεκάδα, και θα πάρω...
Ας έλεγαν ότι θα τα έδιναν σε όσους έβγαλαν από Χ και πάνω. Σιγάααα... Τι θα πάθαιναν;:confused:
Γυφτοι παιδι μου, τι να πεις..
Η αδερφή μου πάντως τα είχε πάρει αρχές Δεκέμβρη.Είχε γίνει πρώτα μια τελετή που τους έδωσαν κάτι σαν βραβεία και καλά,ένα χαρτί στους πρώτους του νομού(ή της Θεσσαλίας) και τα έβαλαν στο λογαριασμό της μετά από κάνα μήνα-δυο.
Μωρε ας τα δω εγω κι ας ειναι και Δεκεμβρη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
μην ξύνετε πληγές:mad:.....
εγώ σε όλο το λύκειο έβγαζα τον μεγαλύτερο βαθμό απ όλους τους συμμαθητές του σχολείου.....και φέτος έβγαλα τα περισσότερα μόρια με ~18500 απο τεχνολογική 1 και τελικά μαθαίνω οτι τα χρήματα τα παίρνει ένα κορίτσι με μέτριες επιδόσεις απο την θεωρητική με ~18400(σίγουρα κάτω απο εμένα) γιατί είχε τον μεγαλύτερο Βαθμό Πρόσβασης......
θεωρώ πως αυτό είναι πάρα πολύ άδικο και προτιμότερο θα ήταν αν έδιναν 1000Ε σε κάθε μαθητη που έβγαζε τον μεγαλύτερο Βαθμό Πρόσβασης ή τα περισσότερα μόρια σε κάθε κατεύθυνση...το λέω αυτό γιατι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν διάβαζε τόσο για τον βαθμό της και έτυχε απλώς να διαβάσει στις τελευταίες μέρες πριν τις πανελλήνιες τα συγκεκριμένα κείμενα και κομμάτια που έπεσαν και να γράψει καλά...άλλωστε θεωρώ μεγάλη αδικία που συναγωνιζόμαστε την θεωρητική για αυτό το βραβείο(δεν μιλάω για τις σχολές γιατι εκει ειναι τελειως διαφορετικά τα πράγματα) διότι άλλο να είναι ο μεσος βαθμός της θετικής/τεχνολογικής στη φυσική και στα μαθηματικά 7 και άλλο να είναι στα κείμενα 16, είναι άδικο που βάζουν εύκολα θέματα στην θεωρητική και παιδιά που δεν ξέρουν τιποτα να γράφουν 12 ενώ στην θετικο-τεχνολογική καλοί μαθητές να γράφουν 10 επειδή τα θέματα ήταν τα δυσκολότερα των τελευταίων χρόνων...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
μην ξύνετε πληγές:mad:.....
εγώ σε όλο το λύκειο έβγαζα τον μεγαλύτερο βαθμό απ όλους τους συμμαθητές του σχολείου.....και φέτος έβγαλα τα περισσότερα μόρια με ~18500 απο τεχνολογική 1 και τελικά μαθαίνω οτι τα χρήματα τα παίρνει ένα κορίτσι με μέτριες επιδόσεις απο την θεωρητική με ~18400(σίγουρα κάτω απο εμένα) γιατί είχε τον μεγαλύτερο Βαθμό Πρόσβασης......
θεωρώ πως αυτό είναι πάρα πολύ άδικο και προτιμότερο θα ήταν αν έδιναν 1000Ε σε κάθε μαθητη που έβγαζε τον μεγαλύτερο Βαθμό Πρόσβασης ή τα περισσότερα μόρια σε κάθε κατεύθυνση...το λέω αυτό γιατι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν διάβαζε τόσο για τον βαθμό της και έτυχε απλώς να διαβάσει στις τελευταίες μέρες πριν τις πανελλήνιες τα συγκεκριμένα κείμενα και κομμάτια που έπεσαν και να γράψει καλά...άλλωστε θεωρώ μεγάλη αδικία που συναγωνιζόμαστε την θεωρητική για αυτό το βραβείο(δεν μιλάω για τις σχολές γιατι εκει ειναι τελειως διαφορετικά τα πράγματα) διότι άλλο να είναι ο μεσος βαθμός της θετικής/τεχνολογικής στη φυσική και στα μαθηματικά 7 και άλλο να είναι στα κείμενα 16, είναι άδικο που βάζουν εύκολα θέματα στην θεωρητική και παιδιά που δεν ξέρουν τιποτα να γράφουν 12 ενώ στην θετικο-τεχνολογική καλοί μαθητές να γράφουν 10 επειδή τα θέματα ήταν τα δυσκολότερα των τελευταίων χρόνων...........

Καλά πας καθόλου καλά ρε; Τι παραλήρημα είναι αυτό τώρα;
Όσοι δε διάβασαν τίποτα έγραψαν 0-4,9, δεν έγραψαν 12.
Και βαρύτητας δικά μας δεν είναι τα κείμενα. Βαρύτητας είναι τα Αρχαία και η Ιστορία. Αυτά να συγκρίνεις βαθμολογικά με τα μαθηματικά και τη φυσική.
Την -καθόλου- γελοία λογοτεχνία μας, να τη συγκρίνεις βαθμολογικά με το Γελοίο ΑΟΔΕ σας.

Επίσης, με διάβασμα τελευταίων ημερών δε βγάζεις 18,400. Believe me.
Όλη τη χρονιά διάβαζα ώρες ατελείωτες. Δε θα μας πεις εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Βασικα γιατι να δινουν σε αυτον που εχει τον μεγαλυτερο βαθμο προσβασης χρηματικο ποσο? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω ποτε δε καταλαβα τι ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Το θεμα ειναι,γιατι να δινεται ενα τετοιο βραβειο?Ειναι ηλιθιο απο οποια οπτικη γωνια και να το δεις.

Αυτος που πετυχε στις πανελληνιες,ειναι αυτος που μπηκε στην 1η του επιλογη.Ασχετα αμα εγραψε 12000(και εμπαινε φυσικα) η 19999 μορια.

Αρα,το βραβειο θα επρεπε να το εδιναν,σε οσους υποψηφιους πετυχαν την 1η τους επιλογη στο μηχανογραφικο,ασχετα με τα μορια τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ξύνετε πληγές μ' αυτό το βραβείο γιατί εγώ πέρσι το έχασα για λίγο...:'(

Τεσπα. Όσοι είναι να το δείτε θα το δείτε κατά Νοέμβρη μεριά. Θα γίνει μια τελετή βράβευσης και θα πάρετε και τα 1000Ε.

Το θεωρώ τελείως αναξιοκρατικό βέβαια γιατί αυτός που κόπιασε και ίδρωσε δεν είναι μόνο αυτός που έβγαλε τα περισσότερα μόρια και είχε τον μεγαλύτερο ΓΒΠ, και δεν αξίζει μόνο αυτός χρηματική επιβράβευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Το θεμα ειναι,γιατι να δινεται ενα τετοιο βραβειο?Ειναι ηλιθιο απο οποια οπτικη γωνια και να το δεις.

Αυτος που πετυχε στις πανελληνιες,ειναι αυτος που μπηκε στην 1η του επιλογη.Ασχετα αμα εγραψε 12000(και εμπαινε φυσικα) η 19999 μορια.

Αρα,το βραβειο θα επρεπε να το εδιναν,σε οσους υποψηφιους πετυχαν την 1η τους επιλογη στο μηχανογραφικο,ασχετα με τα μορια τους.
Χαχαχα! Καλό!
Να πάρει βραβείο αυτός που διάβασε τελευταίο μήνα για να βγάλει 10, και να μπει στην πρώτη του επιλογή, και να μην πάρει βραβείο ο αριστούχος επειδή αντί για την Αθήνα έπιασε την Πάτρα;

Βλακείες.

Ο θεσμός δε με ενδιαφέρει αν είναι σωστός ή λάθος, αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Το θεμα ειναι,γιατι να δινεται ενα τετοιο βραβειο?Ειναι ηλιθιο απο οποια οπτικη γωνια και να το δεις.

Αυτος που πετυχε στις πανελληνιες,ειναι αυτος που μπηκε στην 1η του επιλογη.Ασχετα αμα εγραψε 12000(και εμπαινε φυσικα) η 19999 μορια.

Αρα,το βραβειο θα επρεπε να το εδιναν,σε οσους υποψηφιους πετυχαν την 1η τους επιλογη στο μηχανογραφικο,ασχετα με τα μορια τους.

Το βραβείο δίνεται όχι σε όποιον πέτυχε αλλα σε όποιον έχει βγάλει το μεγαλύτερο γβπ.Επιτυχόντες είναι όλοι αλλά 1 εχει το μεγαλύτερο γβπ.Δεν τον κρινουν για το αν εκανε σωστη επιλογη ή αν πετυχε την 1η του επιλογη.

Τωρα σοφιστειες επι του θεματος μπορει να λεει ο καθενας.Σημασια εχει να καταλαβει οτι μετα απο καποια στιγμη,λεει ανοησιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Το θεμα ειναι,γιατι να δινεται ενα τετοιο βραβειο?Ειναι ηλιθιο απο οποια οπτικη γωνια και να το δεις.

Αυτος που πετυχε στις πανελληνιες,ειναι αυτος που μπηκε στην 1η του επιλογη.Ασχετα αμα εγραψε 12000(και εμπαινε φυσικα) η 19999 μορια.

Αρα,το βραβειο θα επρεπε να το εδιναν,σε οσους υποψηφιους πετυχαν την 1η τους επιλογη στο μηχανογραφικο,ασχετα με τα μορια τους.
Oυτε καν. Αυτο που ισως θα ηταν καλυτερο ειναι να βραβευονται πχ απο καθε σχολειο οσοι εβγαλαν πανω απο 19000 μορια, ανεξαρτητως κατευθυνσης και γενικου βαθμου προσβασης, που εξακολουθω να αγνοω τι ειναι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Χαχαχα! Καλό!
Να πάρει βραβείο αυτός που διάβασε τελευταίο μήνα για να βγάλει 10, και να μπει στην πρώτη του επιλογή, και να μην πάρει βραβείο ο αριστούχος επειδή αντί για την Αθήνα έπιασε την Πάτρα;

Βλακείες.

Ο θεσμός δε με ενδιαφέρει αν είναι σωστός ή λάθος, αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτό.;)

Μαγκια του που διαβασε τελευταιο μηνα και εβγαλα οσο θελει,εσυ τι προβλημα εχεις με αυτο?

Ο σκοπος των πανελλαδικων ειναι να μπουμε στις σχολες που γουσταρουμε,ασχετα αμα εχουν βαση 10.000 μορια η 19.000 μορια.Εκτος και αμα τα τελευταια χρονια καποιοι εχουν δει τις πανελλαδικες ως μεσο πρακτικης εφαρμογης της επιδειξιμανιας.

Και στο κατω κατω,ειναι λογικο αυτος που πχ θελει να μπει ιατρικη,να διαβαζει περισσοτερο επειδη ειναι μονοδρομος στο να εισαχθει,και αυτος που θελει σχετικα χαμηλη σχολη να διαβαζει λιγοτερο η ''οσο' πρεπει''.

Αρα,στα @@ μου ο ''αριστουχος'',εμενα με ενδιαφερει ποιος μπηκε στην πρωτη του επιλογη,και ποιος οχι.:)

Oυτε καν. Αυτο που ισως θα ηταν καλυτερο ειναι να βραβευονται πχ απο καθε σχολειο οσοι εβγαλαν πανω απο 19000 μορια, ανεξαρτητως κατευθυνσης και γενικου βαθμου προσβασης, που εξακολουθω να αγνοω τι ειναι.

Ξαναρωταω,ποιος ειναι ο σκοπος των πανελληνιων?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Oυτε καν. Αυτο που ισως θα ηταν καλυτερο ειναι να βραβευονται πχ απο καθε σχολειο οσοι εβγαλαν πανω απο 19000 μορια, ανεξαρτητως κατευθυνσης και γενικου βαθμου προσβασης, που εξακολουθω να αγνοω τι ειναι.:P

Nikoxdxdx να σου πω κατι;


Λες οτι εισαι φοιτητης νομικης και επαναλαμβανεις οτι δεν ξερεις τι ειναι ο ΓΒΠ,που ειναι ο γενικος βαθμος προσβασης.Κατι αυτονοητο για εναν καλο μαθητη.

Μου θυμιζει κατι φοιτητες στη σχολη που λενε δεν παταω στη σχολη,δεν διαβασα αλλα εγραψα σε ολα 10.:P

Νοοτροπια 11χρονου στο δημοτικο μην τον πουνε φυτο :P Φιλικα,στο λεω.

Μαγκια του που διαβασε τελευταιο μηνα και εβγαλα οσο θελει,εσυ τι προβλημα εχεις με αυτο?

Ο σκοπος των πανελλαδικων ειναι να μπουμε στις σχολες που γουσταρουμε,ασχετα αμα εχουν βαση 10.000 μορια η 19.000 μορια.Εκτος και αμα τα τελευταια χρονια καποιοι εχουν δει τις πανελλαδικες ως μεσο πρακτικης εφαρμογης της επιδειξιμανιας.

Και στο κατω κατω,ειναι λογικο αυτος που πχ θελει να μπει ιατρικη,να διαβαζει περισσοτερο επειδη ειναι μονοδρομος στο να εισαχθει,και αυτος που θελει σχετικα χαμηλη σχολη να διαβαζει λιγοτερο η ''οσο' πρεπει''.

Αρα,στα @@ μου ο ''αριστουχος'',εμενα με ενδιαφερει ποιος μπηκε στην πρωτη του επιλογη,και ποιος οχι.:)

Ε και την Eurobank στα @@ της,τι θεωρεις εσυ.Λεει πως και γιατι δινει τα 1000 ευρω.

Εσυ γιατι την κρινεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top