Σχετικά με τη λέξη ''φυτό''

Συμφωνείτε με το να χαρακτηρίζονται οι αριστούχοι μαθητές ως "φυτά";

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
  • Ναι, συμφωνώ, γιατί αυτό είναι!

    Ψήφοι: 13 20.3%
  • Όχι, είμαι κατά!

    Ψήφοι: 49 76.6%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 3.1%

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ας πω και γω τον "πόνο" μου, μιας και απ' ό,τι βλέπω το μισό ischool έχει πάρει μέρος σε αυτό το thread.
Θα πω την αμαρτία μου, στο δημοτικό ήμουν αρκετά σπασικλάκι, μπορώ να πω ότι είχα συμπεριφορά "φυτού". Στο γυμνάσιο στην αρχή είχα πρόβλημα, γιατί, έχοντας συνηθίσει στα 10ρια του δημοτικού (τα οποία στο δικό μου σχολείο τουλάχιστον, μπαίνανε για πλάκα) μου ήταν δύσκολο να συνηθίσω ότι υπάρχει ο,τιδήποτε άλλο πέρα από το 19-20 στο γυμνάσιο. Φυσικά αποτέλεσμα όλων αυτών ήταν να με αποκαλούν φυτό, με το δίκιο τους ίσως τότε, αν και είχα κοινωνική ζωή και θα με χαρακτήριζα απλά βαθμοθήρα και όχι φυτό. Αυτά στην αρχή όμως. Γρήγορα άρχισα να συνειδητοποιώ (κάθε χρόνο όλο και περισσότερο) ότι έπρεπε να αλλάξω. Και άλλαξα. Όχι, δεν έχω γίνει ακόμα ο κάφρος που θα πει "σιγά μωρέ, στα @@ μου, πάω αδιάβαστος και ό,τι γράψω" και ούτε θέλω να γίνω. Αλλά τουλάχιστον δεν είμαι το σπασικλάκι της πρώτης γυμνασίου που είχε διαβάσει σχεδόν 2 ώρες για διαγώνισμα θρησκευτικών :eek:.
Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι, παράλληλα με τη δική μου αλλαγή, άλλαξε και η συμπεριφορά των συμμαθητών μου εναντίον μου. Πλέον, κυριολεκτικά, έχω πολύ καιρό να ακούσω τη λέξη "φυτό" (αντιθέτως, από τους περισσότερους δέχομαι και αναγνώριση) αλλά πραγματικά, εφόσον δεν αισθάνομαι πια "φυτό", δεν θα με ενοχλήσει αυτός που θα με χαρακτηρίσει έτσι για τους δικούς του λόγους, που με αφήνουν αδιάφορο.
Συμπέρασμα : αν φέρεσαι σαν φυτό ή αν νιώθεις φυτό , θα σε αντιμετωπίσουν σαν φυτό (πάντα υπάρχουν βέβαια και αυτοί που θα σε αποκαλέσουν έτσι επειδή βγάζεις μεγάλους βαθμούς και απλά δεν γουστάρουν τη φάτσα σου)
Σόρρυ, παίζει να σας τα'πρηξα αλλά ήθελα να τα πω αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά ..... ας τελειώσει εδώ η συζήτηση ...
Παρακαλώ τους admin να κλειδώσουν το ποστ..
Ευχαριστώ.!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Γενικά πάντως, μπριζόλες δεν αγγίζεις και είναι απλά θέμα άγραφων συμβάσεων αυτό, ούτε φυτά ούτε μάγκες ούτε ούτε.

Για μαθητές/φοιτητές μιλάς, θες και μπριζόλες. Άσε ρε φίλε.

Τώρα με την πείνα (πάσης φύσεως) που έπεσε, μέχρι και το πιάτο χλαπακιάζει ο νεοέλληνας! Τι να του κάνει μια μπριζόλα..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα φυτα ειναι ατομα που συνηθως ειναι ολη μερα πανω απο ενα βιβλιο,δεν εχουν φιλους,ειναι βαθμοθηρικα,κλαινε οταν πηραν 19.9 και οχι 20.

confession: :redface: το παραδέχομαι, το έχω κάνει αυτό στο Γυμνάσιο, αλλά όχι για τους λόγους που λες, είναι ΠΟΛΥ πιο περίπλοκο. (δε θα το αναλύσω τώρα αυτό) [την καθηγήτρια αυτή, μην τη πετύχω στο δρόμο, θα την πετροβολήσω την @#&^! ]

Anyway, είχα αλλάξει σχολείο και μιλούσα κανονικά με όλους, και με κοιτούσαν περίεργα που τους μιλούσα! :confused: Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί, αλλά ούτε και με νοιάζει. Επιπλέον, υπήρχαν συζητήσεις του τύπου: "δε με περίμενες να κατέβουμε μαζί στο προαύλιο στο διάλειμμα" ή "με είδες και δε με χαιρέτησες!" και μου ήταν δύσκολο να προσαρμοστώ σε τέτοιες συνθήκες (γιατί, όπως ήταν λογικό, το έβρισκα εντελώς ανούσιο!) Έτσι λοιπόν, ψιλοαπομονώθηκα, νταξ είχα 5-7 γνωστές για παρέα αλλά μέχρι εκεί... Ε, ήμουν όπως φαίνεται ένα φυτουκλάκι... :redface: Καλά, βέβαια ποτέ ποτέ ΠΟΤΕ δεν έχω γλύψει καθηγητή (αν έχω τσακωθεί, ναι έχω, για βαθμολογία, γιατί όπως είναι γνωστό βαθμολογούν συγκεκριμένους επειδή είναι παιδιά του τάδε με υψηλές βαθμολογίες, και δεν ανέχομαι την αδικία!)

on: στο χέρι σας είναι να σταματησουν να σας αποκαλούν έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Eγώ πάντως που είμαι από τους λίγους εδώ μέσα που δεν είναι αριστούχοι αλλά κοινοί θνητοί του 17 ;) έχω να πω το εξής:
Οι δύο κολλητοί μου, βγάζουν 19,5 τουλ. και έχουν ασχολίες,χόμπι,γκόμενες,απόψεις,προβληματισμούς ,προσωπικότητα και φυσικά διαβάζουν επειδή τους αρέσει και όχι για οποινδήποτε άλλο λόγο. Οι περισσότεροι θηλυκοί αριστούχοι από την άλλη είναι ρομποτάκια παραγωγής αριστείων για να χαίρεται ο μπαμπάς, με διάβασμα 7 ωρών(δεν προλαβαίνουν άλλο γιατί την υπόλοιπη μέρα είναι στα φροντιστήρια :worry:), που κλαίνε αν τυχόν βγάλουν 19,12/13 και όχι 20, και αν τους κάνεις μια ερώτηση για θέμα που δεν αναφέρεται στο βιβλίο, το σύστημα παθαίνει βραχυκύκλωση. Αν κάποιος σας αποκαλεί φυτά με βάση των βαθμών και μόνο είναι πράγματι κομπλεξικός, άλλα είναι τα κριτήρια που δίνουν τον χαρακτηρισμό για εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ε κάτσε, μαλακία είπες τώρα.
Τι διαφορά έχουν τα θηλυκά από τα αρσενικά φυτά;
Κι εγώ στη τάξη μου 2 από το καθένα έχω.
Και εννοώ τα φυτά που όπως ακριβώς λες "βραχυκυκλώνουν με ερωτήσεις εκτός βιβλίου".
Η απουσιολόγος μου ας είναι λίγο κοινωνικά απομωνομένη, πάντα είχε απόψεις πχ (και δεν φοβόταν να τις πει), γι' αυτό δεν μπορείς να την πεις φυτό, για όποιον λόγο κι αν διαβάζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Παρουσίασα τι συμβαίνει στο δικό μου σχολείο και πόλη, ίσως λάθος διατυπωμένα αλλά δεν το εννοούσα έτσι, προς θεού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
παντα θα υπαρχουν καποιοι που θα αποκαλουν τους αλλους ετσι. σε μερικους αξιζει γιατι ειναι προκλητικοι..ομως εγω δεν κοροιδευω ποτε καποιον που απλα διαβαζει και ειναι καλος..ισα ισα τον σεβομαι..ομως υπαρχουν πολλοι που ειναι wannabe φυτα! αυτους τους κοροιδευω ναι..αυτους παντως θα αποκαλουσα φυτα..ή οποιους εχουν θεσει αυτοσκοπο στη ζωη τους να ειναι με ενα βιβλιο στο χερι, και να παιρνουν ενα 20 επειδη αυτην την νοοτροπια εχουν.. απλως θελω να τονισω στα παιδια που ειναι στο γυμνασιο να ξεφυγουν απο αυτα τα ταμπου γιατι στο λυκειο δεν εχουμε τετοια κολπα..ξερω πολλους συμμαθητες μου που ηταν "φυτα" ή wannabe φυτά και τα πηγαν χαλια στο λυκειο και στσ πανελλαδικες..ενω ξερω πολλους που διαβαζαν και καταφεραν αυτο που ηθελαν..υπαρχει λοιπον μια διαφορα στο φυτο και σε αυτον που διαβαζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμάν πια με αυτές τις γενικεύσεις...
Οι μεν λένε τους άλλους κομπλεξικούς και ηλίθιους και οι δε φυτά, αντικοινωνικούς και βαθμοθηρικούς. Μπράβο, προοδεύουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
σε λένε φυτό... ε, και; σιγά μωρέ τι σε νοιάζει αυτοί σε ταΐζουν; και εμένα με λένε έτσι και αυτό γιατί ΝΟΜΙΖΟΥΝ οτι κλειδώνομαι στο δωμάτιο και διαβάζω όλη μέρα (καλά τωρα με τις πανελλήνιες ετσι κάνω αλλα οκ). Δεν με νοιάζει καθόλου. Οκ στο γυμνάσιο δεν ήμουν του 19, ήμουν του 17 αλλά τώρα στο λυκείο πήρα φόρα και βγάζω 18-19 γιατί απο τι μια διαβάζω (όσο πρέπει ) αλλά απο την άλλη δεν χάνω τις "φάσεις" από τη παρέα μου, το σχολείο, τα αγόρια;)

Όταν λοιπόν μου λένε "είσαι φυτό" τους σκάω ένα μεγάαααλο χαμόγελο και λέω "ναι είμαι ένα πανέμορφο, λαμπερό τριαντάφυλλο" :inlove::inlove:
Με 2 λογάκια... ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Όταν λοιπόν μου λένε "είσαι φυτό" τους σκάω ένα μεγάαααλο χαμόγελο και λέω "ναι είμαι ένα πανέμορφο, λαμπερό τριαντάφυλλο"

Οφειλω να πω οτι οι ατακες των φυτων γαμανε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ειναι πραγματικα,μικροι συμπυκνωμενοι χυμοι απο ενα μιξ ηλιθιου και καθολου εξυπνου κυνισμου,εγωισμου,απειρες μικρουλες προσπαθειες κοινωνικοποιησης και πανω απο ολα αμετροεπειας. :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy:

Αυτοσαρκάσου.... "πρόσεχε μην μου πατήσεις τις ρίζες φεύγοντας"
απαντηση φυτου Νο2

καλυτερα φυτο παρα τουβλο...να του απαντησεις
απαντηση φυτου Νο3

VOTE FOR THE WINNER
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Γινεσαι αστειος τωρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
θα απαντησω το 3...:P
γιατί το παίζει πολύ ξυπνιος...και θα τις φάει και κάποια μέρα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γινεσαι αστειος τωρα;

Περα του οτι το ''αστειο'' ειναι υποκειμενικο,και ο καθενας λαμβανει ως ''αστειο'' διαφορετικες καταστασεις,οχι,δεν ειναι αστειο,το ονομαζω ρεαλισμο.
Please
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Natassa.SP

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Natassa.SP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Οφειλω να πω οτι οι ατακες των φυτων γαμανε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Ειναι πραγματικα,μικροι συμπυκνωμενοι χυμοι απο ενα μιξ ηλιθιου και καθολου εξυπνου κυνισμου,εγωισμου,απειρες μικρουλες προσπαθειες κοινωνικοποιησης και πανω απο ολα αμετροεπειας. :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy: :alljumpy:


απαντηση φυτου Νο2


απαντηση φυτου Νο3

VOTE FOR THE WINNER


χοχοχο... Χωριανοί χωριανοί ι-ελάτε στη πλατεία το βράδυ ήρθε ο "έξυπνος" του χωριού... δεν θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω τη διαφορά φυτού με τους καλούς μαθητές... όπως λέμε και εμείς τα "φυτά" τα λογικά επιχειρήματα ΜΟΝΟ σε λογικούς ανθρώπους! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
χοχοχο... Χωριανοί χωριανοί ι-ελάτε στη πλατεία το βράδυ ήρθε ο "έξυπνος" του χωριού... δεν θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω τη διαφορά φυτού με τους καλούς μαθητές... όπως λέμε και εμείς τα "φυτά" τα λογικά επιχειρήματα ΜΟΝΟ σε λογικούς ανθρώπους!

Την εξηγησα εγω ο ιδιος,αμα ειδες προηγουμενα ποστ.
Αλλα τα γραφεις τοσο...τοσο...μεθυστικα που δεν αντεξα να μην σχολιασω,ετσι και αλλιως μονο και μονο με τις απαντησεις που δινετε ηδονιζομαι,λαμπερο τριανταφυλλο :crazy:

Εν τελει,κανε σταμπα την μπλουζα ρε κομοδινο και νιωσε,εσεις τα .''φυτα''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Την εξηγησα εγω ο ιδιος,αμα ειδες προηγουμενα ποστ.
Αλλα τα γραφεις τοσο...τοσο...μεθυστικα που δεν αντεξα να μην σχολιασω,ετσι και αλλιως μονο και μονο με τις απαντησεις που δινετε ηδονιζομαι,λαμπερο τριανταφυλλο :crazy:

Εν τελει,κανε σταμπα την μπλουζα ρε κομοδινο και νιωσε,εσεις τα .''φυτα''...

Εσενα ποιος σε κατεταξε σε ανωτερη κατηγορια ανθρωπου και το παιζεις ιστορια???:P:P Αν δεν εχεις τη στοιχειωδη αντιληψη να αντιληφθεις οτι ο ορος φυτο χρησιμοποιειται απο παιδια δημοτικου αντε κ γυμνασιου λογω ζηλιας προς τους καλους μαθητες τι να σου πω?? 18 χρονων εισαι μεγαλε ωριμασε λιγο κανεις τον εξυπνο κ νιωθεις σπουδαιος?σε μαθητικο φορουμ εισαι ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ή μπορει να πας με ενα ποτιστηρι στο σχολειο :P


απλα ενταξει (γιατι το εχω ζησει) τα παιδια μπορει να γινουν πολυ σκληρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
γιατί τα βάζετε με τον house?
εκφράζεται όπως θελει..και απλά να του αν ειναι σε μαθητικο φορουμ.
στην ταχα δημοκρατία μας,υποτίθεται,έχουμε ελευθερία λόγου...

οσον αφορά τα φυτά..
ναι αλλο φυτό,αλλο καλος μαθητής..
αλλο η απουσιολογος μας που δεν ξερει ποιος ειναι ο σακης ρουβας και ειναι 17 χρονων γιατι δεν βλέπει ποτε τηλεοραση και ειναι "ψιλοπεριθωριοποιημένη"
και αλλο ο αναπληρωματικός απουσιολογος μας με το 19.9 που είναι μέσα σε όλα..και καθε σαββατο,παρασκευη,κυριακη ...ακομα και καθημερινή βγαίνει εξω,εχει φίλους,αλλα ενδιαφεροντα που αρμόζουν σε παιδι 17 χρονων και οχι αποκλειστικα σε μαθητη οπως η απουσιόλογος μας...

φυτα ειναι....και θα λέω παντα φυτα. αυτους που εχουν αποκοπει απο την ζωη και εχουν αφιερωθει αποκλειστικα και μόνο στο διάβασμα..
αυτους που θεώρουν οτι το να μην διαβάζεις και να μην εισαι καλος μαθητης,αυτομάτως δηλώνει οτι εισαι και κωλόπαιδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αλλο η απουσιολογος μας που δεν ξερει ποιος ειναι ο σακης ρουβας και ειναι 17 χρονων γιατι δεν βλέπει ποτε τηλεοραση και ειναι "ψιλοπεριθωριοποιημένη"

Νταξ, υπάρχουν και τέτοιες περιπτώσεις...?? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top