Απαλλαγή από τη γυμναστική

MARIAELENI1993

Νεοφερμένος

Η MARIAELENI1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Ξέρει κάποιος να μου πεί πως μπορείς να πάρεις απαλλαγή από τη γυμναστική???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
για ποιο λογο θες να παρεις απαλλαγη??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω μόνο με χαρτί από γιατρό, δηλαδή πρέπει να συντρέχει κάποιος λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Νομίζω μόνο με χαρτί από γιατρό, δηλαδή πρέπει να συντρέχει κάποιος λόγος.

Ξέρω παιδιά που χωρίς κανέναν απολύτως λόγο είχαν στα χέρια τους χαρτί απαλλαγής.:whistle:
Μεταξύ μας, πολλοί γιατροί το κάνουν αυτό...

Αλλά ουσιαστικά για να πάρεις σωστά&τίμια απαλλαγή πρέπει να έχεις κάτι που δεν σου επιτρέπει να γυμναστείς και όχι στο φλου επειδή βαριεσαι το μάθημα ας πούμε.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ξέρω παιδιά που χωρίς κανέναν απολύτως λόγο είχαν στα χέρια τους χαρτί απαλλαγής.:whistle:
Μεταξύ μας, πολλοί γιατροί το κάνουν αυτό...

Αλλά ουσιαστικά για να πάρεις σωστά&τίμια απαλλαγή πρέπει να έχεις κάτι που δεν σου επιτρέπει να γυμναστείς και όχι στο φλου επειδή βαριεσαι το μάθημα ας πούμε.:/:
Σε μικρά σχολεία συνήθως αν κάποιος έχει κάτι που δε φαίνεται, πχ καρκίνο, το ξέρουν οι καθηγητές οπότε και χωρίς ιδιαίτερο χαρτί είσαι ok.
Στα μεγάλα δεν ξέρω τι γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyst96

Νεοφερμένος

Η pennyst96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
νομίζω χαρτί από σχολίατρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MARIAELENI1993

Νεοφερμένος

Η MARIAELENI1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εχω πρόβλημα άσθματος και αλεργίες, απλά φέτος έχω έναν τρελο γυμναστή που μας ζορίζει πολυ και δεν το αντεχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου μην βαριεσε και κανε γυμναστικη. Ακομα και ασχετη να εισαι τουλαχιστον κουνιεσαι λιγακι. Υπαρχουν ανθρωποι που λαχανιαζουν με 1 λεπτο τρεξιμο, και αλλοι που δεν μπορουν καν να τρεξουν απο το βαρος. Μην βοηθας να καταντισει ετσι η κοινωνια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχω πρόβλημα άσθματος και αλεργίες, απλά φέτος έχω έναν τρελο γυμναστή που μας ζορίζει πολυ και δεν το αντεχω
Πες του το.
Όχι ότι είναι τρελός (:P), αλλά ότι έχεις άσθμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MARIAELENI1993

Νεοφερμένος

Η MARIAELENI1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πες του το.
Όχι ότι είναι τρελός (:P), αλλά ότι έχεις άσθμα.
Του το είπα προχθες που ενιωσα χάλια και μου είπε πως αν δεν κάνω την άσκηση θα μου βάλει 0!! ΣοΥ λέω δεν πάει καλά. Από Δευτέρα θα κάνω κίνηση για απαλλαγή, τέρμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Του το είπα προχθες που ενιωσα χάλια και μου είπε πως αν δεν κάνω την άσκηση θα μου βάλει 0!! ΣοΥ λέω δεν πάει καλά. Από Δευτέρα θα κάνω κίνηση για απαλλαγή, τέρμα!
Να κανεις! ετσι σε θελω! αποφασιστικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Του το είπα προχθες που ενιωσα χάλια και μου είπε πως αν δεν κάνω την άσκηση θα μου βάλει 0!! ΣοΥ λέω δεν πάει καλά. Από Δευτέρα θα κάνω κίνηση για απαλλαγή, τέρμα!
Εγώ σου προτείνω να μην πάρεις απαλλαγή.Απλώς αφού σου μίλησε έτσι ο γυμναστής σου και δεν σεβάστηκε το πρόβλημα που είχες πήγαινε σε ένα γιατρό πάρε χαρτί που να επιβεβαιώνει οτι έχεις αλλεργεία και άσθμα και πηγαινέ το στο λυκειάρχη και πες του οτι παρόλο που εξήγησα στο γυμναστή οτι δεν ένιωθα καλά εκείνος δεν το σεβάστηκε και μου είπε οτι θα μου βάλει 0.Αν του κάνει παρατήρηση ο λυκείαρχης τότε ο γυμναστής θα σε αφήνει όποτε δεν νιώθεις καλά να μην κάνεις γυμναστικη.Ένω αν παρείς απαλλαγή ακόμα και αν νιώθεις καλά δεν θα κάνεις Γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gialouris

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
τόσο τρομερό είναι να πάρει απαλλαγή;;; Εμείς δεν κάναμε καθόλου γυμναστική και όταν μια φίλη μου,που είχε πρόβλημα στα γόνατα, του είπε ότι θα πάει να πάρει απαλλαγή της είπε απλά να μην κάνει τίποτα αφού έτσι κι αλλιώς δεν θα κάναμε γυμναστική! Στην περίπτωση που νιώθει καλά θα μπορεί να πάει να κάνει γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Προς τη δημιουργό:Aν είσαι λύκειο δε μετράει ο βαθμός της γυμναστικής και ούτε πρόκειται να σου βάλει 0.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Προς τη δημιουργό:Aν είσαι λύκειο δε μετράει ο βαθμός της γυμναστικής και ούτε πρόκειται να σου βάλει 0.:)
Ναι,αλλά πιο το νόημα να πάρεις απαλλαγή?Η γυμναστική είναι το μόνο μάθημα που σε ξεκουράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
και εγω πηρα απαλλαγη χωρις να εχω ιδιαιτερο προβλημα.απλα ειδικα τις πρωτες μερες περιοδου δεν μπορουσα να κανω γυμναστικη (εχω ενα προβληματακι με ταχυκαρδιες) αυτος ο ηλιθιος αν κ του χα πει 100 φορες μου μιλησε παρα πλ ασχημα και με εβαλε να τρεξω παραπανω απο τους υπολοιπους.πηρα λοιπον κ εγω χαρτι και ησυχασα!!!
ειδικα αφου εχεις ασθμα και δεν το σεβεστι οπως ειπε ενα παιδι παραπανω πηγαινε στον λυκειαρχη με το χαρτι.στην δικη μου περιπτωση ο λυκειαρχης ηταν κολλητος με τον ηλιθιο και δν εκανε τπτ:mad:ας μην τα θυμαμαι και μ ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

empeiros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο empeiros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
αχ τι μου θυμισατε! εγω ειχα κανει χειρουργειο στο ενα ματι οταν ημουν τριτη λυκειου και ο γιατρος μου εδωσε ενα χαρτι ναμην γυμναζομαι για εικοσι μερες και αμεσως η μητερα μου διαφωνησε και ειπε οτι ειναι πολυ λιγες και ετσι μου εγραψε για δυο μηνες το εδωσα στην γυμναστρια μου και δεν μου εβαζε βαθμο στα δυο πρωτα τριμηνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MARIAELENI1993

Νεοφερμένος

Η MARIAELENI1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγώ σου προτείνω να μην πάρεις απαλλαγή.Απλώς αφού σου μίλησε έτσι ο γυμναστής σου και δεν σεβάστηκε το πρόβλημα που είχες πήγαινε σε ένα γιατρό πάρε χαρτί που να επιβεβαιώνει οτι έχεις αλλεργεία και άσθμα και πηγαινέ το στο λυκειάρχη και πες του οτι παρόλο που εξήγησα στο γυμναστή οτι δεν ένιωθα καλά εκείνος δεν το σεβάστηκε και μου είπε οτι θα μου βάλει 0.Αν του κάνει παρατήρηση ο λυκείαρχης τότε ο γυμναστής θα σε αφήνει όποτε δεν νιώθεις καλά να μην κάνεις γυμναστικη.Ένω αν παρείς απαλλαγή ακόμα και αν νιώθεις καλά δεν θα κάνεις Γυμναστική.

Θα το δοκιμάσω κι αυτό αν και πάλι μετά νομίζω ότι θα έχω τα μούτρα του και την ειρωνία..

και εγω πηρα απαλλαγη χωρις να εχω ιδιαιτερο προβλημα.απλα ειδικα τις πρωτες μερες περιοδου δεν μπορουσα να κανω γυμναστικη (εχω ενα προβληματακι με ταχυκαρδιες) αυτος ο ηλιθιος αν κ του χα πει 100 φορες μου μιλησε παρα πλ ασχημα και με εβαλε να τρεξω παραπανω απο τους υπολοιπους.πηρα λοιπον κ εγω χαρτι και ησυχασα!!!
ειδικα αφου εχεις ασθμα και δεν το σεβεστι οπως ειπε ενα παιδι παραπανω πηγαινε στον λυκειαρχη με το χαρτι.στην δικη μου περιπτωση ο λυκειαρχης ηταν κολλητος με τον ηλιθιο και δν εκανε τπτ:mad:ας μην τα θυμαμαι και μ ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!!

Και ο δικός μου λυκειάρχης είναι λαπάς και δε θα ασχοληθεί!!χαρτί είχες πάρει από νοσοκομείο? σε έστειλαν και σε σχολίατρο για έλεγχο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Ναι,αλλά πιο το νόημα να πάρεις απαλλαγή?Η γυμναστική είναι το μόνο μάθημα που σε ξεκουράζει!

Eίπα εγώ να πάρει απαλλαγή;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
και εγω πηρα απαλλαγη χωρις να εχω ιδιαιτερο προβλημα.απλα ειδικα τις πρωτες μερες περιοδου δεν μπορουσα να κανω γυμναστικη (εχω ενα προβληματακι με ταχυκαρδιες) αυτος ο ηλιθιος αν κ του χα πει 100 φορες μου μιλησε παρα πλ ασχημα και με εβαλε να τρεξω παραπανω απο τους υπολοιπους.πηρα λοιπον κ εγω χαρτι και ησυχασα!!!
ειδικα αφου εχεις ασθμα και δεν το σεβεστι οπως ειπε ενα παιδι παραπανω πηγαινε στον λυκειαρχη με το χαρτι.στην δικη μου περιπτωση ο λυκειαρχης ηταν κολλητος με τον ηλιθιο και δν εκανε τπτας μην τα θυμαμαι και μ ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!!
ακριβως αυτο! οταν εσυ εχεις ολη την καλη διαθεση να κανεις γυμναστικο εστω μονο οταν μπορεις και καθε τρελος καθηγητης δεν το δεχεται παιρνεις απαλακτικο και ησυχαζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top