Ποιοι έχετε περάσει ή ενδιαφέρεστε να περάσετε σε Τμήμα Νοσηλευτικής;

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ειναι ηλιθιοι ρε...σημαντικες πτωσεις και αηδιες...πολυ μπλα μπλα και δν επεσαν μεσα σε τιποτα...απορω γτ βασιστηκαμε στα λογια τους για το μελλον μας.....πφφφφ... :eek:

Μα κι εγώ το πίστευα ότι θα πέσουν αφού όντως ήταν πιο δύσκολα από πέρυσι..και το βιολογικό το χα σίγουρο αφού είχα γράψει παραπάνω από την περσινή βάση..μόλις είδα νοσηλευτική μου ρθε πολύ απότομα..αλλά έψαξα μαθήματα και τέτοια και παίζει να μου αρέσει πιο πολύ από βιολογικό..όλα γίνονται για κάποιο λόγο κι ίσως καλύτερα που πέρασα νοσηλευτική τελικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fou3ia.papaya

Νεοφερμένος

Η christiana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μα κι εγώ το πίστευα ότι θα πέσουν αφού όντως ήταν πιο δύσκολα από πέρυσι..και το βιολογικό το χα σίγουρο αφού είχα γράψει παραπάνω από την περσινή βάση..μόλις είδα νοσηλευτική μου ρθε πολύ απότομα..αλλά έψαξα μαθήματα και τέτοια και παίζει να μου αρέσει πιο πολύ από βιολογικό..όλα γίνονται για κάποιο λόγο κι ίσως καλύτερα που πέρασα νοσηλευτική τελικά..


Ρρ συ...και εγω ακριβως ετσι ημουν....ειχα πορωθει πραγματικα με τν βιολογια.....βεβαια εγω φαντασου οτι δν τν επιανα καν αφου εγραψα 16500...αλλα λεμε τωρα!:P
Τα μαθηματα με ενθουσιασαν και μενα...τοσο που δν ξερω αν πρεπει να παω στν σχολη η απλα να γραφτω και να φυγω για εξω....τι να πω...οντως ολα για καποιο λογο γινονται...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Ρρ συ...και εγω ακριβως ετσι ημουν....ειχα πορωθει πραγματικα με τν βιολογια.....βεβαια εγω φαντασου οτι δν τν επιανα καν αφου εγραψα 16500...αλλα λεμε τωρα!:P
Τα μαθηματα με ενθουσιασαν και μενα...τοσο που δν ξερω αν πρεπει να παω στν σχολη η απλα να γραφτω και να φυγω για εξω....τι να πω...οντως ολα για καποιο λογο γινονται...:redface:

Πάντως αν θες τι γνώμη μου, πήγαινε ση σχολή να γραφτείς, να πάρεις το πάσο σου, να πας για ένα εξάμηνο να δεις πως είναι..Κι αν δεν σ' αρέσει φύγε για έξω..
Άστα, εγώ έγραψα 17902 και πέρυσι βιολογία κρήτης είχε 17800 κι έλεγα ότι πέρασα αφού θα πέσουν κιόλας...
εμένα μου λες...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Το αποφασισα , τελικα θα την παρακολουθησω τη Νοσηλευτικη Σπαρτης. Οποτε , μερικους απο εσας θα σας γνωρισω και απο κοντα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Το αποφασισα , τελικα θα την παρακολουθησω τη Νοσηλευτικη Σπαρτης. Οποτε , μερικους απο εσας θα σας γνωρισω και απο κοντα :D

Όλοι Σπάρτης πάτε..
Κανείς Αθήνα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το αποφασισα , τελικα θα την παρακολουθησω τη Νοσηλευτικη Σπαρτης. Οποτε , μερικους απο εσας θα σας γνωρισω και απο κοντα :D

καλως να μας ερθεις και οτι βοηθεια θελεις εδω ειμαι εγω!! https://www.facebook.com/#!/margaritakam
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
φίλε μου πάνω κάτω βρισκόμαστε στα ίδια αν και γω στόχευα για ιατρική μετά βιολογικό και τέλος νοσηλευτική.
τώρα σχετικά με τη σχολή στη σπάρτη δεν έχω ιδέα τι παίζει, αλλά γενικά όσον αφορά στην έρευνα ξέρω ότι με το πτυχίο της νοσηλευτικής και ένα καλό μεταπτυχιακό μπορείς να ασχοληθείς σοβαρά(αυτό θα κάνω εγώ πάντως.)
φοιτητική ζωή στη σπάρτη σίγουρα υπάρχει, αλλά είναι ανάλογα τα γούστα. δλδ αν γουστάρεις κλαμπάκια κτλ μια χαρά θα περάσεις, αν πάλι όχι είναι κάπως πιο σκούρα τα πράγματα εκτός και αν βρεις ανάλογη παρέα.
το τμήμα πρέπει να είναι οργανωμένο από αυτά που έχω ακούσει αλλά δε βάζω και το χέρι μου στη φωτιά.
τέλος δεν είμαι το άτομο που θα σου έλεγε να ξαναμπεις στη διαδικασία των πανελλαδικών αν και στατιστικά οι περισσότεροι που δίνουν δεύτερη φορά τα πηγαίνουν καλύτερα από την πρώτη.βέβαια αυτά είναι επιλογές γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι θα γίνει αύριο και πόσο θα διαβάσεις συγκριτικά με φέτος που έδωσες.



εγώ ρε.50-50 όμως.:P



βασικά μπορείς να τελειώσεις νοσηλευτική και μετά να δώσεις κατατακτήριες για ιατρική ή βιολογικό(δεν είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν κατατακτήριες για βιολογικό..:hmm:)
πάντως μπορείς να πας λίγο καιρό σπάρτη και να δεις πως θα εξελιχθεί το θέμα και αποφασίζεις.;)



εγώ νοίκιασα στο κέντρο.χείλωνος λέγεται η οδό και είναι απέναντι από την πλατεία της εκκλησίας της σπάρτης.δλδ στο κέντρο.
τέλος πάντων σου προτείνω να νοικιάσεις κάτι στο κέντρο αν δεν έχεις αυτοκίνητο για να είσαι κοντά στη στάση του κτελ για να πηγαίνεις στη σχολή.

εγω νοικιασα μενελαου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Να ρωτησω , το πανεπιστημιο βρισκεται στη Σπαρτη ή στη Τριπολη; Στη σελιδα του πανεπιστημιου λεει οτι ειναι εξω απο τη Τριπολη , και μαλιστα λεει πως για να ερθουμε παιρνουμε κτελ Αθηνας-Τριπολης....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Να ρωτησω , το πανεπιστημιο βρισκεται στη Σπαρτη ή στη Τριπολη; Στη σελιδα του πανεπιστημιου λεει οτι ειναι εξω απο τη Τριπολη , και μαλιστα λεει πως για να ερθουμε παιρνουμε κτελ Αθηνας-Τριπολης....:/:

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιι αυτα ειναι τ κεντρικα τ δικο μας ειναι μεσα στην σπαρτη!!!
αμα πας εκει ρωτα που ειναι το νεο κτιριο του πανεπιστημιου και θα σε κατατοπισουν αλλιως πας στο νοσοκομειο που ειναι το αλλο κτιριο της σχολης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιιιιιι αυτα ειναι τ κεντρικα τ δικο μας ειναι μεσα στην σπαρτη!!!
αμα πας εκει ρωτα που ειναι το νεο κτιριο του πανεπιστημιου και θα σε κατατοπισουν αλλιως πας στο νοσοκομειο που ειναι το αλλο κτιριο της σχολης

Ok εγινε , οποτε ψαχνω για σπιτι στη Σπαρτη. Thanks a lot!

--EDIT--
Κατι ακομα , συστεγαζεται μαζι με το Γενικο Νοσοκομειο Σπαρτης...που στο καλο ειναι αυτο; Δεν βρισκω πουθενα τη διευθυνση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ok εγινε , οποτε ψαχνω για σπιτι στη Σπαρτη. Thanks a lot!

--EDIT--
Κατι ακομα , συστεγαζεται μαζι με το Γενικο Νοσοκομειο Σπαρτης...που στο καλο ειναι αυτο; Δεν βρισκω πουθενα τη διευθυνση...

ναι ψαχνεις στη σπαρτη!!! υπαρχουν 2 κτιρια το ενα ειναι στην σπαρτη αλλα ειναι σε ενα περιεργο σημειο πρεπει να σε παει ταξι η να ζητησεις βοηθεια για να πας... το νοσοκομειο ειναι εξω απο την σπαρτη 1 χλμ οπως ερχεσαι απο τριπολη υπαρχει ταμπελα οπως κ καθως φευγεις προς τριπολη!!! ειναι κοντα στα ατλαντικ αμα πας σπαρτη θα τ βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Και η σχολη ειναι στο κτηριο μεσα στη πολη ή στο απ εξω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Και η σχολη ειναι στο κτηριο μεσα στη πολη ή στο απ εξω;

η μια ειναι στο νοσοκομειο ειναι στην εισοδο απο τριπολη και η αλλη ειναι σε εναν δρομο περιφερικο εσενα σε βολευει να εισαι κοντα ειτε στα κεντρικα κτελ ειτε καπου κεντρο που ειναι η αλλη σταση των κτελ( αν θες να βγαινεις καλυτερα να πας κεντρο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Κατεβηκα σημερα στη Σπαρτη , βρηκα σπιτι στα 50 μετρα απο τη κεντρικη πλατεια , νεοκτιστο και μαλιστα μου ειπαν πως στο ιδιο κτηριο νοικιασε και μια αλλη κοπελα πρωτοετης Νοσηλευτικης.

EDIT
Ωπα , δηλαδη υπαρχουν 2 σχολες; Εγω την επισκεφτηκα σημερα , στο Γενικο νοσοκομειο Σπαρτης , μου φανηκε οκ....
Και για οσους χρησιμοποιουν Google Earth : Νοσηλευτικη Σπαρτης --> Γ.Π 37° 5'13.63"Β
Γ.Μ 22°25'11.71"Α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Κατεβηκα σημερα στη Σπαρτη , βρηκα σπιτι στα 50 μετρα απο τη κεντρικη πλατεια , νεοκτιστο και μαλιστα μου ειπαν πως στο ιδιο κτηριο νοικιασε και μια αλλη κοπελα πρωτοετης Νοσηλευτικης.

σε ποια οδό ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η οδος λεγεται Ηλια Γκορτσολογου

απο οδο μια χαρα εισαι!! κεντρο κ κοντα στα κτελ!!! εκει που πηγες ειναι το κτιριο στο οποιο θα γινονται τα περισσοτερα εργαστηρια θεωριες κανουμε αλλου!!! ειναι νεο το κτιριο φοιτητης ακομα δεν εχει μπει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
απο οδο μια χαρα εισαι!! κεντρο κ κοντα στα κτελ!!! εκει που πηγες ειναι το κτιριο στο οποιο θα γινονται τα περισσοτερα εργαστηρια θεωριες κανουμε αλλου!!! ειναι νεο το κτιριο φοιτητης ακομα δεν εχει μπει!!!

Μαλιστα...Ωραια , καταλαβα τι παιζει

Μηπως ξερετε ποτε ξεκινουν τα μαθηματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

margaritak

Νεοφερμένος

Η margaritak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μαλιστα...Ωραια , καταλαβα τι παιζει

Μηπως ξερετε ποτε ξεκινουν τα μαθηματα;

αρχικα να σε παρακαλεσω να μην χρησιμοποιεις πληθυντικο δεν ειμαι κ τοσο μεγαλη :P
τα μαθηματα δεν ξερω δεν εχει βγει ανακοινωση αλλα σημερα βγηκε ποτε αρχιζουν οι εγγραφες!!! σας εχει διευθυνση που ειναι το πανεπιστημιο το καινουργιο!!
εμας περσυ ειχαν αρχισει 8 οκτωβρη οποτε υπολογισε αρχες οκτωβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefoserpent

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
αρχικα να σε παρακαλεσω να μην χρησιμοποιεις πληθυντικο δεν ειμαι κ τοσο μεγαλη :P
τα μαθηματα δεν ξερω δεν εχει βγει ανακοινωση αλλα σημερα βγηκε ποτε αρχιζουν οι εγγραφες!!! σας εχει διευθυνση που ειναι το πανεπιστημιο το καινουργιο!!
εμας περσυ ειχαν αρχισει 8 οκτωβρη οποτε υπολογισε αρχες οκτωβρη


Lol το " ξερετε " πηγαινε γενικα , στο συνολο των μελων xD
Οι εγγραφες νομιζω στις 13 ξεκινουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top