Χειροτεχνία

elena___*

Νεοφερμένος

Η elena___* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
αφου οπως ειδα εχεις τα ιδια περιπου γουστα με εμενα θα σου προτεινα την ζωγραφικη σε πετρες μιας και ειδα οτι με το γυαλι τα πας μια χαρα... υπαρχουν ειδικα χρωματα για ζωγραφικη πανω σε πετρα και ειναι πραγματικα πολυ ενδιαφερον αν εχεις υπομονη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manelaki

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια τωρα ειδα οτι το θεμα μου ειχε επιτυχια καπως...θα ανεβασω και καποια ακομη που εχω φτιαξει... ολες οι δημιουργιες σας ειναι τελειες!!! και ειδικα οι πινακες που ειδα τρομεροι!!!:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
πώς γινεται η τεχνική της χαρτοπετσέτας;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manelaki

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κι αλλες δημιουργιες! τις λαμπαδιτσες μαλιστα τις πουλαω... οπως και τις κορνιζες (ροζ και μπλε):D
για οτι αποριες εχετε ή οτιδηποτε στειλτε μου μηνυμα.
οσο για τη τεχνικη της χαρτοπετσετας ριξτε μια ματια εδω https://www.hobby.gr/forum/showthread.php?t=5010&page=536
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 100_40021.jpg
    100_40021.jpg
    167.6 KB · Εμφανίσεις: 260
  • 100_3988.jpg
    100_3988.jpg
    729.7 KB · Εμφανίσεις: 182
  • 100_3097.jpg
    100_3097.jpg
    718.9 KB · Εμφανίσεις: 262
  • diafora 2010 102.jpg
    diafora 2010 102.jpg
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 341
  • 100_3990.jpg
    100_3990.jpg
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 330
  • DSC00021.JPG
    DSC00021.JPG
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 185
  • Εικόνα 014.jpg
    Εικόνα 014.jpg
    574.5 KB · Εμφανίσεις: 186
  • Εικόνα 013.jpg
    Εικόνα 013.jpg
    498.6 KB · Εμφανίσεις: 191

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
κι αλλες δημιουργιες! τις λαμπαδιτσες μαλιστα τις πουλαω... οπως και τις κορνιζες (ροζ και μπλε):D
για οτι αποριες εχετε ή οτιδηποτε στειλτε μου μηνυμα.
οσο για τη τεχνικη της χαρτοπετσετας ριξτε μια ματια εδω https://www.hobby.gr/forum/showthread.php?t=5010&page=536
Για να φτιάξουμε τους διακόπτες που δείχνει στο λινκ χρησιμοποιούμε την τεχνική της χαρτοπετσέτας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
κι αλλες δημιουργιες! τις λαμπαδιτσες μαλιστα τις πουλαω... οπως και τις κορνιζες (ροζ και μπλε):D
για οτι αποριες εχετε ή οτιδηποτε στειλτε μου μηνυμα.
οσο για τη τεχνικη της χαρτοπετσετας ριξτε μια ματια εδω https://www.hobby.gr/forum/showthread.php?t=5010&page=536

Ειναι ολα υπεροχα ρε συ. Μπραβο. Ειδικα η πρωτη λαμπαδα ειναι ΦΟΒΕΡΗ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manelaki

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Για να φτιάξουμε τους διακόπτες που δείχνει στο λινκ χρησιμοποιούμε την τεχνική της χαρτοπετσέτας;
ναι...βεβαια δεν τα εχω δοκιμασει ολα αυτα.μπορεις ομως να γραφτεις και να ρωτας ο,τι θες.δεν ειναι συσκολο ομως.τι να το κανεις σε μια οποιαδηποτε πλαστικη επιφανεια τι πανω στο διακοπτη...απλα θα ζητησεις απο καποιον να βγαλει το διακοπτη προσεκτικα θα το ετοιμασεις καταλληλα κ μετα επανατοποθετηση..

Ειναι ολα υπεροχα ρε συ. Μπραβο. Ειδικα η πρωτη λαμπαδα ειναι ΦΟΒΕΡΗ.:redface:
ναι κ εγω νομιζω ειναι το καλυτερο μου εργο! εγινε και με τη βοηθεια μιας φιλης και ειμαστε πολυ περηφανες.κι απο κοντα η λαμπαδιτσα δεν εχει ατελειες παρ'ολο που ειναι χειροποιητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manelaki

Νεοφερμένος

Η Εμμανουέλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και μερικες ακομα....Η πρωτη ειναι αντρικη...



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top