Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
BReaTHeR, AYTO TO POST ΣΟΥ, με το πουλακι, πρεπει να ναι το πιο ομορφο (χαρουμενο, ευτυχισμενο) πραγμα που ακουσα σημερα! :)

Χαίρομαι που σ΄έκανα να χαμογελάσεις:)

Να κοιμηθείς και να ξυπνήσεις μ΄αυτό το χαμόγελο, να ξέρεις ότι κάθε χαμόγελο είναι σημαντικό στη ζωή μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μπα..μη χαιρεσαι.. σημερα το χαμογελο δε βασταει πολυ.
μακαρι παντως να μπαινε και μενα πουλακι στο δωματιο μου.
τελικα, τι εδειξαν οι διαπραγματευσεις? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
Η παρουσία μου..., στην παρέα των ξενύχτηδων...,
δεν νομίζω πια, σε κανέναν να κάνει εντύπωση... :hmm:

Για μια λοιπόν, ακόμα φορά, θα στείλω την

"Καλησπεροκαλημέρα..." μου

σε όλους όσους ξενυχτούν εδώ και απόψε :)


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλησπεροκαλημερουδια και σε σενα Lilith, ποθ η ζωη σου αλλαξε τοσο δραματικα... (ερχομαι καπακια απο αλλο, σχετικο ποστ..-αληθεια, παιζει να μας πεις παραπανω?:hmm: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
μπα..μη χαιρεσαι.. σημερα το χαμογελο δε βασταει πολυ.
μακαρι παντως να μπαινε και μενα πουλακι στο δωματιο μου.
τελικα, τι εδειξαν οι διαπραγματευσεις? :)

Το έπεισα να ξανακοιμηθούμε μέχρι τις 7:30 οπότε ξαναξύπνησε κι άρχισε να φτερουγίζει μέσα στο δωμάτιο, οπότε του άνοιξα και το άφησα να πάει στο καλό! Ίσως να κρύωνε και γι΄αυτό να μπήκε σπίτι. Χθες εδω είχε ξαστεριά και με τα χιόνια που έχει ρίξει στα γύρω βουνά πρέπει να χτύπησε κάτω από το 0 ο υδράργυρος.

@ Vkey: Μακάρι το 2007 να είναι μια καλή χρονιά για μένα γιατί αν το 2005 ήταν η χειρότερη χρονιά της ζωής μου το 2006 ήταν η δεύτερη χειρότερη! Απλά δεν το βάζω κάτω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλησπεροκαλημερουδια κι από εμένα (μου άρεσε πολύ αυτή η λέξη :D)

@ BReaTHeR μεταξύ μας πάντα το 2006 και για εμένα στο τέλος ειδικά ήταν απλά χάλια...και ούτε νομίζω ότι με το 2007 θα αλλάξει κάτι αφού ισχύουν τα ίδια δεδομένα μέχρι στιγμής... Εν μέρη φέρω κι εγώ την ευθύνη απλά το 2007 ευελπιστώ πέρα από λίγη τύχη να πάρω τις καταστάσεις που μπορώ στα χέρια μου και να αλλάξω τα πράγματα που με θλίβουν και με χαλάνε,απλά μέχρι στιγμής, καλώς ή κακώς, επειδή δεν θέλω ακόμα...μένω άπραγη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχου μωρε!!!!!!
αγκαλιτσα κανατε νανι?
αχου!!!!!! τελεια!!!!!!!
μην ανησυχεις, αυτη ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ!
Αληθεια σου λεω.. ειμαι πουλί τσίγουρη! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Και μένα μ΄άρεσε αυτή η λέξη! Lilith να την κατοχυρώσεις ως δική σου ευρεσιτεχνία!:)

Φυσικά και είναι εντυπωσιακή η παρουσία σου στο διάσημο πλέον: Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

Άλλωστε και μόνο το γεγονός ότι είμαστε στεκίτες μας κάνει εντυπωσιακούς!(αν δε βλογίσουμε τα γένια μας...):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω παιδες την κανω!
νυχτεςςςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καληνύχτα κοπέλα μου :)
Όνειρα γλυκά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Καλό ξημέρωμα Giovanna
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θενξ :)
επισης παιδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
(έλα θεματάκι, σε 4 λεπτά ανοίγεις...!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χικ...! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ξενυχτάω και μεθάω και Κοκκίνου τραγουδάω.. :drunk:

ΧΙΚ..!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
ανοιξε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα άνοιξε..!! :hehe:



Καλησπερίζω τους άπαντες ξενύχτηδες... :yawn: :group: Παρακαλώ περάστε για το pre-game show, έχουμε έναν ωραιότατο μπουφέ, :beer: επισκόπηση των σημερινών σηζητήσεων, :rtfm: ποτάκι :drunk: και προπάντως καλή διάθεση... :clapup: :jumpy:

Για περάστε, για περάστε... Οι θέσεις σας είναι αριθμημένες, καθίστε, βολευτείτε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Oooooλεεε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Καλημέρες σε όλους τους άυπνους, κατ' επιλογήν ή μη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σπέέέέέραααααα...!
Μάλλον κατ' επιλογή εγώ, δεν είμαι σίγουρος πάντως :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top