Ποιά είναι η χειρότερη χυλόπιτα που "φάγατε" ποτέ;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πως ακριβώς ερμήνευσες ότι σε γουστάρει; :P
Γιατί όντως εκεί που μιλήσατε δεν φάνηκε κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
χυλοπιτα μεσω facebook υπαρχει? ρωταω γιατι τελος παντον νομιζω οτι με γουσταρει μια συμμαθητρια μου και ειπα να της μιλησω χθες μεσωfacebook της λεω καλησπερα διονυσια μου λεει καλησπερα της λεω πως παει και λεει με το καροτσακι της λεω και εγω νομιζα οτι πηγαινες με τα ποδια και μου λεει μου κοπηκαν απο τις κρυαδες σου και της λεω μετα απλα ηθελα να ρωτησω τι εχουμε στη φυσικη καλυνυχτα της λεω καλυνηχτα :) μου λεει τι εχετε να πειτε γι αυτο?

Θα γοητεύτηκε από την ευφράδειά σου σίγουρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
:oops: Σύμφωνα με αυτά που μας είπες δεν νομίζω πως σε γουστάρει :hmm:

συμφωνα με αυτα που μας ειπε ΣΙΓΟΥΡΑ δεν τον γουσταρει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ρε κοπελιες γουσταρω μια μεγαλυτερη σε ηλικια αλλα οποτε την κοιταω πχ στα ποδια ή οποτε μιλαμε για ερωτικα θεματα χασμουριεται,χυλοπιτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
καλα μιλατε και εσυ την κοιτας στα ποδια??:confused: και εγω θα χασμουριομουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Ε πως θα το παω στο ερωτικο?Δηλαδη οταν γνωριζω μια κοπελα και την κοιταω στο στηθος για να της δειξω οτι την βλεπω ερωτικα,θα το παρει στραβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καλα μιλατε και εσυ την κοιτας στα ποδια??:confused: και εγω θα χασμουριομουν :P


αυτά τα πράγματα βγαίνουν υποσυνείδητα :mad: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ε πως θα το παω στο ερωτικο?Δηλαδη οταν γνωριζω μια κοπελα και την κοιταω στο στηθος για να της δειξω οτι την βλεπω ερωτικα,θα το παρει στραβα?

Καλά ρε 28 χρονών άνδρας και δεν ξέρεις πως να κάνεις παιχνίδι; :confused:
Την κοπέλα την κοιτάμε στα μάτια. Τα κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Ε πως θα το παω στο ερωτικο?Δηλαδη οταν γνωριζω μια κοπελα και την κοιταω στο στηθος για να της δειξω οτι την βλεπω ερωτικα,θα το παρει στραβα?

λογικα κανεις πλακα, ε; :D στο ερωτικο το πας σταδιακα, οχι με το να κοιτας στηθος, μπουτια κτλ...να την γνωρισεις θελεις ή κατι αλλο? :P βεβαια ειναι αναλογα και για το τι κοπελα μιλαμε..διοτι ο γυναικειος πληθυσμος πλεον εχει "ξεφυγει".. δυστυχως.

Καλά ρε 28 χρονών άνδρας και δεν ξέρεις πως να κάνεις παιχνίδι; :confused:
Την κοπέλα την κοιτάμε στα μάτια. Τα κανονικά.

μιλας σωστα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Της την πεφτω διακριτικα αλλα χασμουριεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lili.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ευα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Της την πεφτω διακριτικα αλλα χασμουριεται

δεν ειναι και πολυ διακριτικο το να την κοιτας σε επιμαχα σημεια η αληθεια ειναι..

φιλικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δεν ειναι και πολυ διακριτικο το να την κοιτας σε επιμαχα σημεια η αληθεια ειναι..

φιλικα :)


Βασικά το τονίζει οτι θέλει να το πάει στο ΕΡΩΤΙΚΟ δεν θέλει σχέση ο άνθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Τα πόδια της τουλάχιστον είναι ειλικρινή σαν του Panos ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Της την πεφτω διακριτικα αλλα χασμουριεται

Μια ειναι η λυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
^ :loltooth:
Να και κάποιος που με καταλαβαίνει.
Ευχαριστώ Κραου.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Χειρότερη χυλόπιτα ever? - Να προσπαθώ να δω ένα video στο youpr0n και να μου λέει " Μη διαθέσιμο στη χώρα σας". Μεγάλο άκυρο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top