Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,440 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,801 μηνύματα σε 74,338 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 275 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο μάθημα φοβάστε για του χρόνου;

Ποιο μάθημα φοβάστε για του χρόνου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 31)
Μαθηματικά/Αρχαία κατεύθυνσης
6
19,35%
Φυσική/Λατινικά κατεύθυνσης
2
6,45%
Χημείς/Φιλοσοφία/Τεχνολογία κατεύθυνσης
2
6,45%
Κανένα
21
67,74%

Iliaso

Φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 08:00, 06-05-09:

Επειδή όλες οι τάξεις του λυκείου έχουν άδραξα την ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα παρόποιο θέμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

napstor

Μαθητής Β' λυκείου

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε στις 11:41, 06-05-09:

εγω φοβαμαι τα μαθηματικα κατευθυνσης.τα εχω δει πως ειναι γι'αυτο εχω φοβηθει λιγο,αλλα δεν πειραζει θα τα καταφερουμε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 12:49, 06-05-09:

Εγώ ψήφισα κανένα.
Παράθεση

ultimatesr (Σοφία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ultimatesr έγραψε στις 13:16, 06-05-09:

Κανένα, δεν υπάρχει λόγος να φοβόμαστε τα μαθήματα δεν δαγκώνουν.
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 13:19, 06-05-09:

Αυτό το υπογράφω κι εγώ.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε στις 15:46, 06-05-09:

Ουτε εγω φοβαμαι .
Παράθεση

~Valentina~

Φοιτητής

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε στις 20:39, 06-05-09:

εγω φοβαμαι τα αρχαια..ειδικα τα αγνωστα...
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε στις 00:21, 07-05-09:

Κανένα. Αυτά πρέπει να με φοβούνται.

:p
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε στις 00:24, 07-05-09:

Αυτοπεποίθηση στο φουλ. Έτσι πρέπει.
Παράθεση

dreamer (xristos)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O dreamer έγραψε στις 17:39, 07-05-09:

Λατινικά
Παράθεση

aegloswen

Τιμώμενο Μέλος

H aegloswen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,734 μηνύματα.

H aegloswen έγραψε στις 17:43, 07-05-09:

Τα λατινικα ειναι το πιο ευκολο μαθημα της θεωρητικης κατευθυνσης.
Για Β' Λυκειου τουλαχιστον.
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O TheoO έγραψε στις 21:38, 07-05-09:

Κανένα! Αν διαβάζεις και προσέχεις στο μάθημα δεν έχεις τιποτα να φοβάσαι.
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,519 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε στις 22:28, 07-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από who
Αυτοπεποίθηση στο φουλ. Έτσι πρέπει.

Τhanks master
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,593 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε στις 23:18, 07-05-09:

Πέρυσι δεν φοβόμουν κανένα μάθημα για φέτος.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:36, 07-05-09:

αν παρεις ενα μαθημα με ''κακο ματι'' λογικο ειναι να το φοβασαι...
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 23:38, 07-05-09:

εγώ προσωπικά δεν είμαι ο σούπερ μαθητής οπότε το δικαιολογώ να έχω κάποιους φόβους..
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 23:43, 07-05-09:

δεν χρειαζεται να εισαι μαθητης του 20 για να θεωρηθεις καλος
απλως θελω να πω,απο δικη μου εμπειρια, οτι οταν ελεγα πριν καλα καλα αρχισει η χρονια,'α αυτο το μαθημα δεν το μπορω' λογικο ηταν οτι καθ'ολη την χρονια το φοβομουν..
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε στις 13:02, 08-05-09:

Εγω περσυ φοβομουν τη χημεια για φετος ομως τελικα ηταν το πιο ευκολο μαθημα.
Παράθεση

athinouli

Απόφοιτος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά . Έχει γράψει 264 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 11:59, 12-05-09:

πώς λέμε "τα πάντα όλα!"?
εγώ τώρα λέω, κανένα και τίποτα!

γιατί να φοβάμαι? έτσι και αλλιώς πάντα διάβαζα γιατι ξέρω οτί εκεί που θα δηλώσω στο τέλος θέλει μεγάλο κώλ0.. (σόρρυ για την έκφραση)

παίζουμε μπάσκετ και δε φοβόμαστε τίποτα!:]
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

O Iliaso έγραψε στις 12:49, 12-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
πώς λέμε "τα πάντα όλα!"?
εγώ τώρα λέω, κανένα και τίποτα!

γιατί να φοβάμαι? έτσι και αλλιώς πάντα διάβαζα γιατι ξέρω οτί εκεί που θα δηλώσω στο τέλος θέλει μεγάλο κώλ0.. (σόρρυ για την έκφραση)

παίζουμε μπάσκετ και δε φοβόμαστε τίποτα!:]
που σκέφτεσαι να δηλώσεις?

ΥΓ Συμφωνώ για το μπάσκετ
Παράθεση

ntonebts

Μαθητής Α' λυκείου

H ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H ntonebts έγραψε στις 15:39, 12-05-09:

ισωσ βιολογια (αμαν ελπιζω να μην βασιζεται εξολοκληρου στη παπαγαλια) κατα τα αλλα μια χαρα
Παράθεση

Daisy

Φοιτητής

H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε στις 17:37, 12-05-09:

ΤΠΤ
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε στις 18:15, 12-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από ntonebts
ισωσ βιολογια (αμαν ελπιζω να μην βασιζεται εξολοκληρου στη παπαγαλια) κατα τα αλλα μια χαρα
Βασικα στη β λυκειου δεν υπαρχει βιολογια κατευθυνσης.
Μονο γενικης που ειναι ενα μονοωρο μαθημα στο οποιο κανεις δε δινει σημασια.
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,039 μηνύματα.

H Devina έγραψε στις 20:27, 13-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από cris@tos
Βασικα στη β λυκειου δεν υπαρχει βιολογια κατευθυνσης.
Μονο γενικης που ειναι ενα μονοωρο μαθημα στο οποιο κανεις δε δινει σημασια.
Ε, καλά τώρα...όχι και κανεις.:fss:
Δεν έχει παπαγαλία το μάθημα της β'. Τουλάχιστον όσο λένε πως έχει της γ'λυκείου. Και εντάξει είναι ένα μάθημα που έχετε μια φορά την εβδομάδα.(ΔΥΣΤΥΧΩΣ)Και να μην αρέσει σε κάποιον δεν είναι και μεγάλο πρόβλημα.
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε στις 20:33, 13-05-09:

αρχαια ποσες φορες θα εχουμε?
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

O Οδυσσέας έγραψε στις 20:35, 13-05-09:

Aν εννοεις γενικης 2 φορες τη βδομαδα.Ειναι ομως πιο βαρετα απο τη β οσον αφορα το διδασκομενο κειμενο.
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε στις 20:38, 13-05-09:

2?Να μου πεις απο 6 στην 1η μια χαρα
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

O Οδυσσέας έγραψε στις 21:00, 13-05-09:

Ε τι ηθελες λιγοτερες;Βεβαια και οι 2 παλι δεν αντεχονται.
Παράθεση

xαρά

Μαθητής Α' λυκείου

H xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H xαρά έγραψε στις 11:38, 14-05-09:

κανενααα
θα διαβαζω μονο κατευθυνση π δεν εχω προβλημα κ γ τ αλλα δεεε με νοιαζει καθολου
^^
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

O Iliaso έγραψε στις 11:47, 14-05-09:

δεν νομίζω ότι είναι σωστή η μέθοδος σου αλλά είναι τελείως υποκειμενικό αυτό..
Παράθεση

xαρά

Μαθητής Α' λυκείου

H xαρά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H xαρά έγραψε στις 11:53, 14-05-09:

ούτε εγώ υποστήριξα ότι είναι σωστή
:xixi:
απλά με βολευει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους