Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,845 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,265 μηνύματα σε 75,069 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 554 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο μάθημα φοβάστε για του χρόνου;

Ποιο μάθημα φοβάστε για του χρόνου?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 31)
Μαθηματικά/Αρχαία κατεύθυνσης
6
19,35%
Φυσική/Λατινικά κατεύθυνσης
2
6,45%
Χημείς/Φιλοσοφία/Τεχνολογία κατεύθυνσης
2
6,45%
Κανένα
21
67,74%

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 08:00, 06-05-09:

Επειδή όλες οι τάξεις του λυκείου έχουν άδραξα την ευκαιρία να κάνω και εγώ ένα παρόποιο θέμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

napstor

Μαθητής Β' λυκείου

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 682 μηνύματα.

O napstor έγραψε: στις 11:41, 06-05-09:

εγω φοβαμαι τα μαθηματικα κατευθυνσης.τα εχω δει πως ειναι γι'αυτο εχω φοβηθει λιγο,αλλα δεν πειραζει θα τα καταφερουμε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Φοιτητής

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 12:49, 06-05-09:

Εγώ ψήφισα κανένα.
Παράθεση

ultimatesr (Σοφία)

Μαθητής Α' λυκείου

H Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ultimatesr έγραψε: στις 13:16, 06-05-09:

Κανένα, δεν υπάρχει λόγος να φοβόμαστε τα μαθήματα δεν δαγκώνουν.
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 13:19, 06-05-09:

Αυτό το υπογράφω κι εγώ.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 15:46, 06-05-09:

Ουτε εγω φοβαμαι .
Παράθεση

~Valentina~

Φοιτητής

H ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 283 μηνύματα.

H ~Valentina~ έγραψε: στις 20:39, 06-05-09:

εγω φοβαμαι τα αρχαια..ειδικα τα αγνωστα...
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 00:21, 07-05-09:

Κανένα. Αυτά πρέπει να με φοβούνται.

:p
Παράθεση

who

Φοιτητής

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 00:24, 07-05-09:

Αυτοπεποίθηση στο φουλ. Έτσι πρέπει.
Παράθεση

dreamer (xristos)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο xristos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 289 μηνύματα.

O dreamer έγραψε: στις 17:39, 07-05-09:

Λατινικά
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,376 μηνύματα.

H Angelique. .* ●*. • ¸. ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 17:43, 07-05-09:

Τα λατινικα ειναι το πιο ευκολο μαθημα της θεωρητικης κατευθυνσης.
Για Β' Λυκειου τουλαχιστον.
Παράθεση

TheoO (Θοδωρής)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 21 μηνύματα.

O TheoO έγραψε: στις 21:38, 07-05-09:

Κανένα! Αν διαβάζεις και προσέχεις στο μάθημα δεν έχεις τιποτα να φοβάσαι.
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,506 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 22:28, 07-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από who
Αυτοπεποίθηση στο φουλ. Έτσι πρέπει.

Τhanks master
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,686 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 23:18, 07-05-09:

Πέρυσι δεν φοβόμουν κανένα μάθημα για φέτος.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:36, 07-05-09:

αν παρεις ενα μαθημα με ''κακο ματι'' λογικο ειναι να το φοβασαι...
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:38, 07-05-09:

εγώ προσωπικά δεν είμαι ο σούπερ μαθητής οπότε το δικαιολογώ να έχω κάποιους φόβους..
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:43, 07-05-09:

δεν χρειαζεται να εισαι μαθητης του 20 για να θεωρηθεις καλος
απλως θελω να πω,απο δικη μου εμπειρια, οτι οταν ελεγα πριν καλα καλα αρχισει η χρονια,'α αυτο το μαθημα δεν το μπορω' λογικο ηταν οτι καθ'ολη την χρονια το φοβομουν..
Παράθεση

Οδυσσέας

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2,334 μηνύματα.

O Οδυσσέας έγραψε: στις 13:02, 08-05-09:

Εγω περσυ φοβομουν τη χημεια για φετος ομως τελικα ηταν το πιο ευκολο μαθημα.
Παράθεση

athinouli

Απόφοιτος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος του τμήματος Μονίμων Υπαξιωματικών Στρατού (ΣΜΥ) - Όπλα Γενική Σειρά . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 11:59, 12-05-09:

πώς λέμε "τα πάντα όλα!"?
εγώ τώρα λέω, κανένα και τίποτα!

γιατί να φοβάμαι? έτσι και αλλιώς πάντα διάβαζα γιατι ξέρω οτί εκεί που θα δηλώσω στο τέλος θέλει μεγάλο κώλ0.. (σόρρυ για την έκφραση)

παίζουμε μπάσκετ και δε φοβόμαστε τίποτα!:]
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

O Iliaso έγραψε: στις 12:49, 12-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από athinouli
πώς λέμε "τα πάντα όλα!"?
εγώ τώρα λέω, κανένα και τίποτα!

γιατί να φοβάμαι? έτσι και αλλιώς πάντα διάβαζα γιατι ξέρω οτί εκεί που θα δηλώσω στο τέλος θέλει μεγάλο κώλ0.. (σόρρυ για την έκφραση)

παίζουμε μπάσκετ και δε φοβόμαστε τίποτα!:]
που σκέφτεσαι να δηλώσεις?

ΥΓ Συμφωνώ για το μπάσκετ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους