Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,856 εγγεγραμμένα μέλη και 2,411,567 μηνύματα σε 75,084 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 530 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σας ζορίζει η χρονιά;

taratata (Ηρώ)

Φοιτητής

H Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H taratata έγραψε: στις 13:33, 10-10-08:

νομιζω οτι φετοσ ειναι ζορικη χρονια...τι λετε?
κ για να σασ προλαβω,ξερω οτι του χρονου θα ειναι χειροτερα...
αλλα κ φετοσ ειναι ζορικα τα πραγματα...
εσεισ τι λετε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

staticstasy (Αναστασια)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

H staticstasy έγραψε: στις 16:02, 10-10-08:

Νταξει μεχρι τωρα δε μου φαινεται πολυ ζορικα... Εχω αρχισει να διαβαζω συστηματικα και τα παω πολυ καλα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

taratata (Ηρώ)

Φοιτητής

H Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Πάτρας και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H taratata έγραψε: στις 17:36, 10-10-08:

εχει ανεβει τ επιπεδο κ θελει πολυ και συστηματικο διαβασμα...
Παράθεση

yozerehs

Συντονιστής

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,690 μηνύματα.

O yozerehs έγραψε: στις 18:25, 10-10-08:

...Μόνο με πολύ διάβασμα, φεύγει το ζόρισμα!...
Παράθεση

alex92 (Αλεξάνδρα)

Φοιτητής

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H alex92 έγραψε: στις 15:24, 11-10-08:

Παιδιά, δεν ξέρω τι λέτε εσείς, πάντως βλέπω τη φετινή χρονιά να βγαίνει πολύ καλά και χωρίς ζόρικο διάβασμα... Δεν ξέρω τι ακριβώς συμβαίνει φέτος, αλλά (φέτος είναι πολύ πιο έντονο το φαινόμενο από τις προηγούμενες χρονιές) δεν σκοτώνομαι στο διάβασμα, και πάλι ξέρω να απαντάω σε όλες τις ερωτήσεις που κάνουν οι καθηγητές. Αρκετή προσοχή στην παράδωση του μαθήματος = λίγη δουλειά στο σπίτι! Α, παώ και ενισχυτική όπου επαναλαμβάνεται το μάθημα (σιγά που θα σκορπάω τα χρήματα σε φροντιστήρια) και το καταλαβαίνω ακόμη καλύτερα!! Δοκιμάστε το!
Παράθεση

Crookshanks

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε: στις 15:30, 11-10-08:

Δεν μπορώ να πω ότι ζορίζομαι ιδιαιτέρως...
Παράθεση

personGR (Χριστόφορος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O personGR US of A? 1 στα 15 (:D) έγραψε: στις 18:55, 11-10-08:

Εγώ σε γενικές γραμμές είμαι πιο χαλαρός απ'ότι πέρυσι, ίσως γιατί έχω λιγότερες ώρες φροντιστήριο (τελείωσα με τα γερμανικά, επιτέλους!)
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:24, 25-10-08:

Εγω απο εκει που δεν ειχα φροντιστιρια φορτοθικα ενα σωρο, απο εκει που δεν διαβαζα, δεν προλαβενω να διαβασω για τα παντα, και απο εκει που κοιμομουν χαλαρα 10 ωρα και 12 ωρα κοιμαμε ισα ισα6-7 ωρες...
Βεβαια αν διαβαζα περισσοτερο στην γ γυμνασιου και περσυ, και αν πηγενα και σε κανα φροντιστιριο περσυ τωρα θα μου φαινοντουσα πιο ευκολα τα πραγματα, αλλα δεν πειραζει, φχαριστιριστιθικα τοσο περσυ που αξιζει να πηξω λιγο παραπανω φετος
Παράθεση

pap

Μαθητής Β' λυκείου

Ο pap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O pap έγραψε: στις 23:34, 26-10-08:

Πραγματικά...Μόλις πάτησα πόδι στη Β' λυκείου έχει καταργηθεί ο ελεύθερος χρόνος...Και τα μαθήματα κατεύθυνσης είναι πολύ ζόρικα αλλά και τα γενικής δεν πάνε πίσω....Υπομονή....
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Φοιτητής

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 00:29, 27-10-08:

Παιδιά ψυχραιμία,νωρίς είναι ακόμη για να αγχωνόμαστε
Του χρόνου δηλαδή τι θα γίνει;:p
Παράθεση

_Nikol_ (!Νικόλ!Punk!)

Μαθητής Β' λυκείου

H !Νικόλ!Punk! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H _Nikol_ έγραψε: στις 17:12, 09-11-08:

και γω δυσκολευομαι φετος!περσι και προπερσι δεν εκανα τιποτα και φετος μου ηρθε πολυ αποτομα γιατι κανω και σχεδιο και δεν προλαβαινω τιποτα!αλλα ετυχως μπορω ακομα να ξεκλεβω λιγο χρονο!
Παράθεση

taratata (Ηρώ)

Φοιτητής

H taratata έγραψε: στις 21:50, 09-11-08:

διαβασμα,διαβασμα κ παλι διαβασμα

αλλα οκ...!!
Παράθεση

chem22

Καθηγητής

Ο chem22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O chem22 έγραψε: στις 22:01, 09-11-08:

Καλά όχι και έτσι , κάντε και καμιά βόλτα.....
Παράθεση

ippos

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ippos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O ippos έγραψε: στις 19:03, 10-11-08:

συμφονώ οτι τα μαθηματα κατευθυνσης ειναι αρκετα δυσκολα και ιδιαιτερα τα μαθηματικα
Παράθεση

Luis

Φοιτητής

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.

O Luis έγραψε: στις 19:09, 10-11-08:

Τα μαθηματικά είναι υπέροχα. Το πιο βαρετά εύκολο μάθημα είναι η Χημεία. Ακούστε και μένα που τα έχω περάσει!!!
Παράθεση

PavloS (παύλος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 70 μηνύματα.

O PavloS έγραψε: στις 19:03, 30-08-09:

εμενα το motto μου είναι οτι μας έμειναν 2 χρόνια από τα 12 του σχολείου
Παράθεση

Ειρηνάκι (Ειρηνάκι)

Φοιτητής

H Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 308 μηνύματα.

H Ειρηνάκι έγραψε: στις 19:07, 30-08-09:

Εεε λογικό είναι η β λυκείου να είναι δύσκολη κ απαιτητική τάξη, γιατί πλέον εκτός από τα μαθήματα γενικής παιδείας μπαίνουν στη μέση κ οι κατευθύνσεις..αλλά τι να κάνουμε??θα έχουμε ζόρι φέτος αλλά θέλει υπομονή..ας μην το σκεφτόμαστε κ από τώρα.Έχουμε ακόμα λίγες μερούλες!!
Παράθεση

Mr strange

Φοιτητής

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε: στις 09:45, 31-08-09:

δηλαδη θα ζοριζομαστε τοσο πολυ πια???ποπο..!καταλαβα...ξεχναμε και τηλεοραση και φεισμπουκ και ιντερνετ και ischool..!!καταλαβα!!η χρονια θα ειναι καταπληκτικη!!:s(παρεπιπτοντως εμειναν μολις 11 μερες!!):iagree:
Παράθεση

superman

Μαθητής Β' λυκείου

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 567 μηνύματα.

O superman έγραψε: στις 09:56, 31-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Mr strange
δηλαδη θα ζοριζομαστε τοσο πολυ πια???ποπο..!καταλαβα...ξεχναμε και τηλεοραση και φεισμπουκ και ιντερνετ και ischool..!!καταλαβα!!η χρονια θα ειναι καταπληκτικη!!:s(παρεπιπτοντως εμειναν μολις 11 μερες!!):iagree:
11+σημερα...αστα να πανε...
Παράθεση

win.pooh

Μαθητής Β' λυκείου

H win.pooh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H win.pooh έγραψε: στις 14:55, 05-09-09:

δεν νομίζω ότι είναι τόσο ζόρικα...από ότι έχω καταλάβει χρειάζεται καλό διαβασμα και όποιος έχει πολλές εξωσχολικές δραστηριότητες χρειάζεται ένα καλό πρόγραμμα...και σίγουρα θα είναι μειωμένη και η τηλεόραση και το φέισμπουκ και το ischool και όλα..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • 60 χρόνια.......έγκυος - Από Avicii
      Το θέμα έχει λάβει 59 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-10-09 στις 15:22.
    • Γενικό Tέλος η χρονιά - Από βιλλαρασ
      Το θέμα έχει λάβει 175 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-07-09 στις 15:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους