Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 66,420 εγγεγραμμένα μέλη και 2,395,350 μηνύματα σε 74,312 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 485 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο μάθημα φοβάστε περισσότερο;

greekteo (Κώστας)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 546 μηνύματα.

O greekteo έγραψε στις 17:06, 04-01-09:

Ποιο απο τα 6 ή 7 μαθηματα που δινετε πανελληνιες φοβαστε περισσοτερο και γιατι??
Προσωπικα φοβαμαι παρα πολυ τα μαθηματικα κατευθυνσης Με εχουν αγχωσει απιστευτα. Εχω μεγαλη ανασφαλεια για ολα τα κεφαλαια. Μαθαινω το ενα και φοβαμαι μηπως εχω ξεχασει κατι απο το προηγουμενο κεφαλαιο και οτι δεν θα προλαβω να κανω επαναληψη για να τα ξερω κλπ Σε αντιθεση με τα αλλα μαθηματα που εχω μεγαλη σιγουρια ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,238 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 17:16, 04-01-09:

Περυσι τα μαθηματικα κατευθυνσης. Πολυ ομως.

Φετος κανενα, ειλικρινα. Καταλαβα οτι αν φοβασαι, το 'χεις χασει το παιχνιδι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 873 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε στις 18:38, 04-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από chris_90

:no1:

ουτε γω φοβαμαι κανενα μαθημα για αυτο το λογο.

Μπορω ομως να πω πως 'φοβαμαι'(με την εννοια οτι δεν θα γραψω) εκθεση. Για να μην εχω το αγχος ολη την χρονια αν θα εχω δουλεψει το θεμα που θα πεσει ή οχι, προτιμησα να ασχοληθω με τα υπολοιπα μαθηματα που κρινονται και πιο αντικειμενικα αποτι η εκθεση.
Παράθεση

terataki (Κορίνα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H terataki έγραψε στις 22:45, 04-01-09:

Δεν νομίζω ότι η ερώτηση αναφερόταν στο άγχος, αλλά περισσότερο σε ποιο μάθημα περιμένετε να πάτε χειρότερα από το υπόλοιπα... ποιο μάθημα είναι ποιο δύσκολο τελικά να πας να γράψεις καλά... πάντως εγώ φοβάμαι περισσότερο από όλα το ΑΟΔΕ το οποίο μου είναι απλώς αδύνατο να παλουκωθώ να διαβάσω......άγχος συμφωνώ πως δεν έχω κι εγω καθόλου...
Παράθεση

Iraklis7

Φοιτητής

Ο Iraklis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O Iraklis7 έγραψε στις 02:38, 05-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από terataki
Δεν νομίζω ότι η ερώτηση αναφερόταν στο άγχος, αλλά περισσότερο σε ποιο μάθημα περιμένετε να πάτε χειρότερα από το υπόλοιπα... ποιο μάθημα είναι ποιο δύσκολο τελικά να πας να γράψεις καλά... πάντως εγώ φοβάμαι περισσότερο από όλα το ΑΟΔΕ το οποίο μου είναι απλώς αδύνατο να παλουκωθώ να διαβάσω......άγχος συμφωνώ πως δεν έχω κι εγω καθόλου...
ασε και γω εχω τρομερο προβλημα στο ΑΟΔΕ.. δεν τη μπορω τη παπαγαλια ρε γαμώτο! καμια συμβουλη ρε παιδιά??
Παράθεση

greekteo (Κώστας)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών (ΑΕΙ/Αθήνα) . Έχει γράψει 546 μηνύματα.

O greekteo έγραψε στις 13:56, 05-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iraklis7
ασε και γω εχω τρομερο προβλημα στο ΑΟΔΕ.. δεν τη μπορω τη παπαγαλια ρε γαμώτο! καμια συμβουλη ρε παιδιά??
μην πας με την πρωτη να παπαγαλησεις διοτι θα τα εχεις ξεχασει μεσα σε λιγο καιρο. Την πρωτη φορα κανε απλη κατανοηση να τα μαθεις και στο δευτερο με τριτο περασμα προσπαθησε την παπαγαλια.
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,238 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε στις 14:31, 05-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από terataki
Χειροτερα απο ολα ειμαι απο τωρα σιγουρος οτι θα τα παω στα Μαθηματικα Κατευθυνσης και στην Εκθεση. Αλλα δεν πτοουμαι, απλα προσπαθω αυτο το "χειροτερα" να μην ειναι τελειως χαλια.
Παράθεση

prwteas

Φοιτητής

Ο prwteas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

O prwteas έγραψε στις 20:19, 07-01-09:

Τρέμω τη Βιολογία κατεύθυνσης και την Έκθεση. Όχι λόγω χαμηλότερης επίδοσης, αλλά επειδή μου απομυζούν τις δυνάμεις. Ακόμα κι αν επιτύχω, το αντίτιμο σε κόπο είναι βαρύ.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 22:13, 08-01-09:

Παιδιά μπορείτε να μου πείτε πια είναι τα τεχνολογικά μαθήματα του χρόνου; Ευχαριστώ Επίσης μπορώ να δηλώσω παραπάνω μάθημα εκτός από το μάθημα επιλογής; Θα πάρω σχέδιο και του χρόνου αλλά θέλω να δηλώσω και αγγλικά επειδή είναι εύκολα :p

Edit τα βρήκα. Από ότι είδα από τα θέματα ο προγραμματισμός είναι πολύ εύκολος, αν δεν είχε και τα μαθηματικά θα ήταν γελοίος, επίσης πρόσεξα πως κατάντησαν την Pascal, ΓΡΑΨΕ ΔΙΑΒΑΣΕ
Παράθεση

Dmzk

Φοιτητής

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 190 μηνύματα.

O Dmzk έγραψε στις 22:26, 08-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από michael92
Παιδιά μπορείτε να μου πείτε πια είναι τα τεχνολογικά μαθήματα του χρόνου; Ευχαριστώ Επίσης μπορώ να δηλώσω παραπάνω μάθημα εκτός από το μάθημα επιλογής; Θα πάρω σχέδιο και του χρόνου αλλά θέλω να δηλώσω και αγγλικά επειδή είναι εύκολα :p
Αφου πας β τα μαθηματα κατεθ(τεχν) της γ ειναι.
Μαθηματικα (5)
Φυσικη (3)
Αναπτυξη εφαρμογων σε προγραμματιστικο περιβαλλον (2)
Αρχες οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων(2)
αυτο με το μαθημα επιλογης θα σε γελασω ...
αλλα νομιζω οτι το μαθημα επιλογης ειναι ενα οποτε η σχεδιο η αγγλικα your call
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 873 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε στις 22:38, 08-01-09:

τα αγγλικα θα σου δωσουν μορια μονο αν διαλεξεις αγγλικη φιλολογια κτλ.
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε στις 22:44, 08-01-09:

Α κατάλαβα, τζίφος δηλαδή, και είμαι και καλός στα αγγλικά όχι τπτ άλλο :p
Παράθεση

Orestis Dosti (Ορέστης)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O Orestis Dosti έγραψε στις 19:41, 09-01-09:

ρε παιδια δεν ξερω τιποτα απο εκθεση,πληροφορικη ειναι σαν κινεζικα.αοδε ευκολο,μονο κ μονο επειδη ειναι μικρη υλη αλλιως...
Αγχος δεν εχω για τπτ...Ειναι καλο αυτο?
Παράθεση

greekteo (Κώστας)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O greekteo έγραψε στις 21:16, 09-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Orestis Dosti
ρε παιδια δεν ξερω τιποτα απο εκθεση,πληροφορικη ειναι σαν κινεζικα.αοδε ευκολο,μονο κ μονο επειδη ειναι μικρη υλη αλλιως...
Αγχος δεν εχω για τπτ...Ειναι καλο αυτο?
Κοιτα ας ξεκινησουμε απο το θετικο που ειναι οτι δεν εχεις αγχος, αυτο ναι ειναι καλο. Τωρα οσον αφορα την εκθεση και την πληροφορικη, απο την μια η εκθεση εκτος απο καποια πραματα που πρεπει να μαθεις για τα θεματα τα οποια ισως σου ζητησουν πανω απο ολα οφειλεις να ξερεις να εκφραζεσαι που αυτο το ξερεις οποτε για αυτο το μαθημα μην εχεις αυτη την μηδενιστικη αντιληψη.:p Οσον αφορα την Α.Ε.Π.Π αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να λυνεις πολλες ασκησεις ωστε να μπεις στο κλιμα. Θα δεις πολυ συντομα πως ειναι αρκετα ευκολο μαθημα, ειδικα αμα σου αρεσει το αντικειμενο.
Το Α.Ο.Δ.Ε ειναι καθαρα θεμα διαβασματος και ικανοτητας καποιου να μαθαινει παπαγαλια.
Παράθεση

iliadis_babis

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο iliadis_babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O iliadis_babis έγραψε στις 16:45, 14-01-09:

Πραγματικά οι Α.Ο.Δ.Ε είναι μάθημα το οποίο έχει να κάνει με την ικανότητα κάποιου να αποστηθίζει.Παρ'όλα αυτά είναι μάθημα στριφνό κα περιέχει ορολογίες όχι τόσο δυσνόητες αλλα μάλλον ασαφής και δύσκολες να ανακαλέσεις όταν τις χρειάζεσαι!Όσο για την ύλη ,η ψευδαίσθηση της ευκολίας της ύλης,του τύπου (έλα μωρέ) 'είναι σαράντα σελιδούλες', διαλύεται μετά τα πρώτα μαθήματα...

Προσωπικά.δυσκολεύομαι με τα Μαθηματικά Κατ. καθώς πιστεύω πως είναι μάθημα για μαθηματικά μυαλά ή για πολύ στρωμένους 'ποπούς',και εγώ δεν είμαι τίποτα απο αυτά...
Όπως και να έχει πάντως,βαζουμε τα δυνατά μας!!!:no1:
Παράθεση

stathis125

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο stathis125 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ζαγορά (Μαγνησία). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O stathis125 έγραψε στις 20:08, 14-01-09:

και εγω επισης φοβαμαι τα μαθηματικα και θεωρω οτι τα σχολικα εγχειριδια σχεδον ολα και κυριως στα μαθηματικα και τον προγραμματισμο ειναι αχρηστα!προσωπικα θεωρω τον προγραμματισμο ως το πιο ευκολο...
Παράθεση

giorgos_111

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο giorgos_111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ασήμι (Ηράκλειο). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O giorgos_111 έγραψε στις 12:50, 15-01-09:

λιγο κουλο αλλα φοβαμαι περισσοτερο το αδοε γιατι ειναι μαθημα αποστηθισης και ακομα δεν εχω ασχοληθει με αυτο
Παράθεση

gossipgirl (Στέλλα)

Φοιτητής

H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών ΕΜΠ και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 276 μηνύματα.

H gossipgirl έγραψε στις 13:16, 15-01-09:

Βιολογία(πρόβλημα αποστήθισης)
Φυσική(Ξεχνάω ευκολα τις μεθολογίες)
Μαθηματικά(Ειναι πολλά ρε γαμώτο!!)
Παράθεση

maria5 (Μαρία)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 21 μηνύματα.

H maria5 έγραψε στις 18:49, 17-01-09:

παιδια εγω πιο πολυ φοβαμαι τα μαθηματικα κατ.οχι τοσο επειδη δεν ειμαι καλη ή οτι δεν μου αρεσουν..!ολα οκ μεχρι στιγμης..αλλα ειναι το μαθημα που εχει συντελεστη 1.3..οποτε μπορει να σε ανεβασει και να σε ριξει πολυ..γι αυτο και το "φοβαμαι" λιγο περισσοτερο..!το Α.Ο.Δ.Ε μου φαινεται πολυ απλο..απλα θελει να το διαβαζεις απο την αρχη και να κανεις συνεχεια επαναληψεις..κι ο προγαμματισμος ειναι πολυ ευκολος...αλλα πιστευω ειναι πολυ ευκολο να χασεις μορια απο απροσεξια..!για την εκθεση..δεν την μπορω καθολου..!παρολα αυτα..θελει πολυ δουλεια..!καλη επιτυχεια σε ολους μας..!!
Παράθεση

menenick (Νικος)

Φοιτητής

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O menenick έγραψε στις 23:30, 22-01-09:

ΕΚΘΕΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

West_Emperor (Φιλιππος)

Φοιτητής

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Χαλκίδας και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O West_Emperor έγραψε στις 12:57, 23-01-09:

Μαθηματικα (ειναι πολλα και αρκετα δυσκολα..) και την εκθεση..αυτα..
Παράθεση

GiannisZzz

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο GiannisZzz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O GiannisZzz έγραψε στις 15:50, 23-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iraklis7
και εγω εχω τεραστιο προβλημα με τν παπαγαλια. Μια φιλη μου απο θεωρητικη μου προτεινε να χωριζω τις παραγραφους σε προτασεις, να κυκλωνω τα ρημματα και να υπογραμμιζω σημαντικες λεξεις και φρασεις. Μπορω να πω οτι με βοηθησε πολυ αυτο το κολπακι, να απομονωνω δηλαδη τις προτασεις, γιατι μπορω να απομνημονευω καθε προταση και να την θυμαμαι πιο ευκολα. Επισης με βοηθαει πολυ να γραφω κανα δυο φορες την παραγραφω πριν την μαθω. Οποιος θελει ας το δοκιμασει.
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από greekteo
Κοιτα ας ξεκινησουμε απο το θετικο που ειναι οτι δεν εχεις αγχος, αυτο ναι ειναι καλο. Τωρα οσον αφορα την εκθεση και την πληροφορικη, απο την μια η εκθεση εκτος απο καποια πραματα που πρεπει να μαθεις για τα θεματα τα οποια ισως σου ζητησουν πανω απο ολα οφειλεις να ξερεις να εκφραζεσαι που αυτο το ξερεις οποτε για αυτο το μαθημα μην εχεις αυτη την μηδενιστικη αντιληψη.:p Οσον αφορα την Α.Ε.Π.Π αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να λυνεις πολλες ασκησεις ωστε να μπεις στο κλιμα. Θα δεις πολυ συντομα πως ειναι αρκετα ευκολο μαθημα, ειδικα αμα σου αρεσει το αντικειμενο.
Το Α.Ο.Δ.Ε ειναι καθαρα θεμα διαβασματος και ικανοτητας καποιου να μαθαινει παπαγαλια.

θα διαφωνησω σε αυτο που λες για το αγχος. τεσσερις μηνες πριν τις πανελληνιες πρεπει να εχει αγχος, ισα ισα για να σε κραταει συγκεντρομενο στον στοχο σου και να μην αφηνεις περιθωριο στον εαυτο σου να χαβαλεδιαζει. Σιγουρα το υπερβολικο αγχος φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα.
Συμφωνω σε οσα λες για ΑΕΠΠ και εκθεση. Με ενα καλο βοηθημα στο ΑΕΠΠ μπορεις να χτυπησεις μεγαλο βαθμο, οσον αφορα τις ασκησεις, αφου ειναι ψιλοστανταρ.
Παράθεση

sabbath (ΓΙΑΝΝΗΣ)

Φοιτητής

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O sabbath έγραψε στις 15:00, 24-01-09:

αοδε και εκθεση........εκει θα πατωσω...τελος......εκτος αν γινει κανα θαυμα και πεσει κατι που να ξερω αοδε....(που ειναι πολυ λιγα ) και εκθεση να πεσει εθνικισμος -ρατσισμος.....αν γινει κατι τετοιο κερναω!!!!
Παράθεση

Ντανιέλλα (Ντανιέλλα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Ντανιέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Ντανιέλλα έγραψε στις 19:27, 24-01-09:

και αμα σας πω εγω πως φοβαμαι και τα εξι μαθηματα....δεν κανω και φροντιστηρια γιατι οικονομικα δεν εχω την ανεση..σκατα φετος και τα εξι μαθηματα..
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 19:31, 24-01-09:

ηρεμία!!! το φροντιστήριο δεν θα σου εξασφαλίσει την επιτυχία.. κάνε μόνη σου την προσπάθεια σου και χωρίς άγχος θα τα καταφέρεις...:no1:
Παράθεση

Stauroulitsa (ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ)

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Stauroulitsa έγραψε στις 19:42, 24-01-09:

Εγω φοβαμαι κυριως την φυσικη.....ειναι το χειροτερο μαθημα!!!!!!!!
Παράθεση

Iliaso

Φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 19:48, 24-01-09:

επίσης ντανιέλα θα σου πρότεινα να γραφτείς στην ενισχυτική...
Παράθεση

nansy_astr

Φοιτητής

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιδιωτική σχολή . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε στις 23:35, 24-01-09:

Εγώ φοβάμαι τα μαθηματικά κατεύθυνσης γιατί τα θεωρώ δίκοπο μαχαίρι...δεν ξέρεις τι θα γράψεις..Η φυσική δεν είναι και τόσο δύσκολη,όσο τα μαθηματικά απλά όλα θέλουν και το προαπαιτούμενο διάβασμα..
Παράθεση

FanIsHere (Φάνης)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O FanIsHere έγραψε στις 14:10, 25-01-09:

Μέχρι πριν λίγο καιρό ήταν οι ΑΟΘ. Τώρα που τη σταμάτησα (), οι ΑΟΔΕ...
Παράθεση

Stauroulitsa (ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ)

Μαθητής Γ' λυκείου

H ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΤΣΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Stauroulitsa έγραψε στις 16:52, 26-01-09:

Παιδιά, για μένα σαν τη φυσική κανένα μάθημα, τώρα κάνουμε ροπές και βλακείες... Δε την μπορώ καθόλου... τα ΜΚ πάλι και το ΑΕ... είναι η αδυναμία μου, και τα ΜΓ εννοείται!!:no1:
Παράθεση

stellaki_l (stella)

Φοιτητής

H stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας και μας γράφει απο Βουλιαγμένη (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H stellaki_l έγραψε στις 05:15, 08-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από chris_90

και καλα κανεις!!!
Προπερσι λογω αγχους εγραψα 14 μαθηματικα κατευθυνσης , ενω περισι που ειχα συνειτοποιησει αυτο που λες εγραψα 18.4...ολα θεμα αγχους ειναι...Καλη επιτυχια!
Παράθεση

theodim (Θοδωρης)

Φοιτητής

Ο Θοδωρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O theodim έγραψε στις 17:26, 14-02-09:

Χμμ.. Εγω εχω προς το παρον ενα μικρο προβλημα με το ΑΟΔΕ, ειμαι στο προκαταρκτικο σταδιο τις προσπαθειας παραγραφο τη παραγραφο κατι θα γινει
Παράθεση

Procomenos (Μενέλαος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μενέλαος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Procomenos έγραψε στις 11:33, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από theodim
Χμμ.. Εγω εχω προς το παρον ενα μικρο προβλημα με το ΑΟΔΕ, ειμαι στο προκαταρκτικο σταδιο τις προσπαθειας παραγραφο τη παραγραφο κατι θα γινει
ΑΟΔΕ να δούμε τι θα μας βάλουν πάλι και να δούμε πως θα τα θυμηθούμε απο 60 σελίδες ύλη ... Απο οτι φαίνεται όμως όποιος κάθεται και διαβάζει γράφει καλά :no1:
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

O chris_90 έγραψε στις 15:01, 20-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από stellaki_l
και καλα κανεις!!!
Προπερσι λογω αγχους εγραψα 14 μαθηματικα κατευθυνσης , ενω περισι που ειχα συνειτοποιησει αυτο που λες εγραψα 18.4...ολα θεμα αγχους ειναι...Καλη επιτυχια!
Εγω περυσι 10 εγραψα, και ολη τη χρονια στοχευα το πολυ-πολυ σ' ενα 12. Παντως το 18.4 εξακολουθει να μου φαινεται απιαστο και ακατορθωτο. Στοχος μου ειναι το 16 στο συγκεκριμενο μαθημα. Αντε να δουμε... Thanks παντως!
Παράθεση

baggelis21

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο baggelis21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O baggelis21 έγραψε στις 23:10, 27-02-09:

Τα μαθηματικά και τη φυσική Κατευθυνσης
Παράθεση

Νiliolans

Φοιτητής

Ο Νiliolans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πλαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης Ιωαννίνων . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O Νiliolans έγραψε στις 14:19, 28-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Dzak
Αφου πας β τα μαθηματα κατεθ(τεχν) της γ ειναι.
Μαθηματικα (5)
Φυσικη (3)
Αναπτυξη εφαρμογων σε προγραμματιστικο περιβαλλον (2)
Αρχες οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων(2)
αυτο με το μαθημα επιλογης θα σε γελασω ...
αλλα νομιζω οτι το μαθημα επιλογης ειναι ενα οποτε η σχεδιο η αγγλικα your call
Το σχέδιο δεν είναι μάθημα επιλογής είναι ειδικό μάθημα και μπορείς να επιλέξεις όσα ειδικά μαθήματα θες. Εκτός κι αν μιλάς για τα σχολικά μαθήματα.
Παράθεση

eirhnoulaki

Μαθητής Γ' λυκείου

H eirhnoulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H eirhnoulaki έγραψε στις 22:12, 03-03-09:

κανενα..παμε κ οτι γινει..θα δωσουμε το καλυτερο εαυτο μας!!!!!!!δυναμη θαρρος και αισιοδοξια!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους