Nα πάω φροντιστήριο;

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Η χρονιά τελειώνει η β λυκείου σε 40 μερες θα ειναι παρελθών μετά σκληρή προετοιμασία για πανελλήνιε επαλ ειδικότητα πληροφορική πας η δεν πας φροντιστήριο και αν πας σε ολα τα μαθήματα ((βασανίζομαι)) :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
εγω προσωπικα θα παω.Εκθεση Μαθηματικα Γενικης.Τα ειδικοτητας οχι,τα θεωρω ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω προσωπικα θα παω.Εκθεση Μαθηματικα Γενικης.Τα ειδικοτητας οχι,τα θεωρω ευκολα.

μαθηματικά γενικής γιατι ? αφου κατεύθυνσης ειναι για πανελλήνιες :)

Superhuman χο χο χο καλό :DDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
μαθηματικά γενικής γιατι ? αφου κατεύθυνσης ειναι για πανελλήνιες :)

Superhuman χο χο χο καλό :DDD

ειναι κατευθυνσης αν επιλεξεις τη β ομαδα.αν επιλεξεις την α ομαδα ειναι μαθηματικα γενικης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
οκ θα πας απο β χμμμμμ δεν θα τι ρισκάρω από α και δομημένο προγραμματισμό πως το βλέπεις ? δεν είναι λίγο δύσκολο :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
δε ξερω φιλε.εγω ειμαι στον τομεα υγειας προνοιας και θα παω νοσηλευτικη.δε ξερω τα μαθηματα της ειδικοτητας σου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEXX

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
χο χο χο για αυτο δεν θα κανείς στα αλλα λογικό ρωτά έναν πληροφορικής τι ζόρια βασανίζομαι !!! :) χε χε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
λεπον,απ οτι μου ειπαν παιδια θα κανουν φροντιστηριο και τα μαθηματα ειδικοτητας τους.βεβαια αυτο εξαρταται απο τον ιδιο το μαθητη,εγω προσωπικα δε θα κανω γιατι ειναι απλα θεωρια,τη διαβαζεις και πας να την γραψεις.ειναι επιλογη του καθενος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Εχεις εν μερει δικιο, απλα βασιζομενος στην εμπειρια μου απο περσι, Ειδα τελικά πως τα μαθηματα στα οποια αποδείχθηκα δυνατος, ηταν αυτα στα οποια ειχα καλη συνεργασια με τους καθηγητες του σχολειου και ορεξη για να εμβαθυνω περισσοτερο σε αυτα.
Αν κατι απο τα δυο αυτα απουσιαζε, αυτο επηρεαζε αμεσα σε μεγαλη ή μικρη κλιμακα το βαθμο μου....
Τα φροντιστηρια(αν και εκανα και εγω) ειναι ημιμετρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Εχεις εν μερει δικιο, απλα βασιζομενος στην εμπειρια μου απο περσι, Ειδα τελικά πως τα μαθηματα στα οποια αποδείχθηκα δυνατος, ηταν αυτα στα οποια ειχα καλη συνεργασια με τους καθηγητες του σχολειου και ορεξη για να εμβαθυνω περισσοτερο σε αυτα.
Αν κατι απο τα δυο αυτα απουσιαζε, αυτο επηρεαζε αμεσα σε μεγαλη ή μικρη κλιμακα το βαθμο μου....
Τα φροντιστηρια(αν και εκανα και εγω) ειναι ημιμετρα....

Εγω προσωπικα πιο πολυ φοβαμαι τα μαθηματα Γενικες,Μαθηματικα διοτι δεν ειμαι τοσο καλος και Εκθεση γιατι κοβουν πολλους εκει(αν και ειμαι πολυ καλος στην Εκθεση)Στα μαθηματα ειδικοτητας δεν εχω και σιγουρα δε θα εχω κανενα προβλημα,μου αρεσουν πολυ και ειναι ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top