Μπάσκετ

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Λοιπόν. Σκέφτομαι εδώ και καιρό μήπως να βρισκόμασταν και για κανά μπασκετάκι.

Γενικότερα ας δούμε πόσοι εδώ θα τους ενδιέφερε καταρχήν μια τέτοια προοπτικη για κατά τόπους αν και εμένα με ενδοιαφέρει για Αθήνα
και όσες εδώ τις ενδοιαφέρει να μπούνε και στην ομάδα των Cheerleaders:P ? Θα υπάρξει αυστηρή επιλογή.

Εγώ παίζω αρκετά συστηματικά μπάσκετ, και παίζω για το μπάσκετ και όχι πχ ας πάμε στο γήπεδο με το τζιν αντί για καφέ. Δηλαδή με ενδοιαφέρει το rush του παιχνιδιού καθώς επίσης και ο χαβαλές. Αν ήμουν και λίγο τολμηρός θα έλεγα ότι θα γούσταρ και κάτι σαν μόνιμη ομάδα και βλέπουμε.

Αλλά ας δούμε πρώτα και πόσοι ψήνονται.
Σοβαρά τώρα δεκτές και γυναικίες συμμετοχές για χαβαλέ.:D

Για να έχουμε ίσως και μια καλύτερη αίσθηση των πραγμάτων ώστε να μπορούμε να το κανονίσουμε αν είναι και να βολεύονται όλοι εγώ παίζω στο γήπεδο του Φωκαιανού απέναντι από το Καλιμάρμαρο που όμως δεν έχει καλό τάπητα και ο φωτισμός είναι απαράδεκτος. Υπάρχει και ένα γήπεδο στο Α' Νεκροταφείο που έχω καιρό να πάω και είναι πολύ ήσυχο και με φώτα. Στην ΓΑΔΑ έχει πολύ καλά γήπεδα από όσο ξέρω με φωτισμό νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λοιπόν. Σκέφτομαι εδώ και καιρό μήπως να βρισκόμασταν και για κανά μπασκετάκι.

Γενικότερα ας δούμε πόσοι εδώ θα τους ενδιέφερε καταρχήν μια τέτοια προοπτικη για κατά τόπους αν και εμένα με ενδοιαφέρει για Αθήνα
και όσες εδώ τις ενδοιαφέρει να μπούνε και στην ομάδα των Cheerleaders:P ? Θα υπάρξει αυστηρή επιλογή.

Εγώ παίζω αρκετά συστηματικά μπάσκετ, και παίζω για το μπάσκετ και όχι πχ ας πάμε στο γήπεδο με το τζιν αντί για καφέ. Δηλαδή με ενδοιαφέρει το rush του παιχνιδιού καθώς επίσης και ο χαβαλές. Αν ήμουν και λίγο τολμηρός θα έλεγα ότι θα γούσταρ και κάτι σαν μόνιμη ομάδα και βλέπουμε.

Αλλά ας δούμε πρώτα και πόσοι ψήνονται.
Σοβαρά τώρα δεκτές και γυναικίες συμμετοχές για χαβαλέ.:D

Για να έχουμε ίσως και μια καλύτερη αίσθηση των πραγμάτων ώστε να μπορούμε να το κανονίσουμε αν είναι και να βολεύονται όλοι εγώ παίζω στο γήπεδο του Φωκαιανού απέναντι από το Καλιμάρμαρο που όμως δεν έχει καλό τάπητα και ο φωτισμός είναι απαράδεκτος. Υπάρχει και ένα γήπεδο στο Α' Νεκροταφείο που έχω καιρό να πάω και είναι πολύ ήσυχο και με φώτα. Στην ΓΑΔΑ έχει πολύ καλά γήπεδα από όσο ξέρω με φωτισμό νομίζω.

Εγώ είμαι μέσα:clapup:
ΥΓ:βάλε και ένα poll καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cancerman

Δραστήριο μέλος

Ο Cancerman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 407 μηνύματα.
εξαρταται απο την ομαδα

αν ειναι τιποτα 2 και .... δε συμαζευεται οχι :redface:
(ειμαι 1,87)

θα δουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Βασικά 500 poll θα έπρεπε να βάλω γιαυτό δεν έβαλα κανένα.
Το ζήτημα είναι να γράψουμε και που βολευόμαστε μέρες και ώρες και αν ξέρουμε και κάποιο γήπεδο καλό σαν πρόταση.
Άλλωστε πρώτες γνωριμίες θα είναι χύμα μπάσκετ. Επίσης το ζήτημα μπάλα είναι ένα πρόβλημα για μένα.

Επίσης παρακαλούνται οι ΝΕΟΙ να μην τρέχουν σαν τα διαόλια μέσα στο γήπεδο γιατί οι παπούδες δεν προλαβαίνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..επειδή δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορούσα ν'αποδειχτώ επιζήμια για τους υπόλοιπους παίκτες αν έπαιζα κι εγώ (μιλάμε παίζω άψογα..δεν παραβιάζω κανέναν κανόναόόχιιιι..:P),μπορώ να μπω στις τσιρλίντερς..?? :jumpy:

γκιβ μι ε "de"
γκιβ μι ε "me"
γκιβ μι ε "le"
γκιβ μι ε "ne"... :clapup:

..λοιπόν?λοιπόν..?σας κάνω?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αν ημουν Ελλαδα ρε γμτ χαλαρα θα ερχομουν ακομα και Αθηνα για μπασκετακι...:/:
Τοσαα χρονια επαιζα στο παιδικο-εφηβικο-νεων...
Μετα εφυγα για Ιταλια και τα αφησα πισω...
Κριμα ρε συ...κριμα...Το μπασκετ το λατρευω σαν αθλημα!!!!
Το ολο "rush" οπως ειπε ο demelene μαζι με το απιστευτο χαβαλε αλλα και την δυναμικη του παιχνιδιου, ειναι πραγματικα για ολα τα λεφτα!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αν ημουν Ελλαδα ρε γμτ χαλαρα θα ερχομουν ακομα και Αθηνα για μπασκετακι...:/:
Τοσαα χρονια επαιζα στο παιδικο-εφηβικο-νεων...
Μετα εφυγα για Ιταλια και τα αφησα πισω...
Κριμα ρε συ...κριμα...Το μπασκετ το λατρευω σαν αθλημα!!!!
Το ολο "rush" οπως ειπε ο demelene μαζι με το απιστευτο χαβαλε αλλα και την δυναμικη του παιχνιδιου, ειναι πραγματικα για ολα τα λεφτα!!!:clapup:
θα αφήσουμε ανοιχτή θέση για μεταγραφή. Μην ανησυχείς. Άσε φίλε γιατί και εγώ έπαιζα και μετά πήγα Πάτρα 8 χρόνια και το παράτησα (χτύπησα και κάτι φορές) και με παράτησε. Αλλά πέρσυ ύστερα από 3 βδόμαδο με το ζόρι παιξίματος άρχισε να επιστρέφει. Ακόμα όμως δεν κάνω κάποιες κινήσεις και για ευελιξία,ταχύτητα και άλμα δεν το συζητάμε. Μόνο το σουτ έχει βελτιωθεί λίγο. Αλλά εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι οι νέοι δεν παίζουν και δεν έχουν και παιδεία για άθληση και ότι πάει μαζί με αυτό.

Το τι έχω ακούσει στο γήπεδο που πάω δεν λέγεται. Έχω χάσει τα μαλλιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Deselene παρακαλούσα τον τελευταίο καιρό τους φίλους μου εδώ να πάμε για μπάσκετ αλλά κανένας δεν ήθελε.
Δυστυχώς όμως, σε μιά βδομάδα μπαίνω στο στρατό και υποψιάζομαι ότι δε θα με αφήνουν να βγαίνω για μπάσκετ, ακόμα κι αν το ζητήσω πολύ ευγενικά :P
Πάντως είναι καλή η ιδέα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Μια λέξη υπάρχει για να αποτυπώσει αυτό που νιώθω για το άθλημα:
Π Ω Ρ Ω Σ Η !!!

Και ξεκινάω: το χρυσό 1987 ήμουνα 9! Τη μαγική 10ετία που ακολούθησε δε σταμάτησα να παίζω μπάσκετ! Όταν στο γυμνάσιο και στο λύκειο τα άλλα παιδιά διαπραγματευόντουσαν με τους δικούς τους τί ώρα θα γυρίσουν από τη Σαββατιάτικη έξοδο( ξέρετε 12:00, όχι 12:15 κτλ) εγώ διαπραγματευόμουνα τί ώρα θα γυρίσω από το γήπεδο! Από τα 9 μέχρι τα 19 μου όργωσα τα γήπεδα της ΕΣΚΑΣΕ (Ανατολική Στερεά και Εύβοια)! Μετά ήρθαν οι σπουδές και μοιραία η παρακμή. Όπως όμως λέει κι ο Demelene παίζω για το χαβαλέ και το διασκεδάζω πάρα πολύ χάσω κερδίσω! Δυνατό μου σημείο: οι τάπες, τα γνωστά και ως ταψιά (κοψίματα):D

Παιδιά οργανώστε το και αν είμαι Αθήνα θα έρθω με τα χίλια!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γιατι να μην κανονισουμε κατι στην Ροδο βρε Breather; (Αν και μας κοβω να παιζουμε ενα μονο ενας εναντιων ενος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
faithplus1 my deepest sympathies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εμένα μη με βλέπετε έτσι(στο ύψος).Αν δε σας κάνω γιο γιο να μη με λένε slayer:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Bring it on. Δεν μαζευόστε πάντως.
Έχουμε πάντως και προσφορά για cheerleading. Τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Μια λέξη υπάρχει για να αποτυπώσει αυτό που νιώθω για το άθλημα: Και ξεκινάω: το χρυσό 1987 ήμουνα 9! Τη μαγική 10ετία που ακολούθησε δε σταμάτησα να παίζω μπάσκετ! Όταν στο γυμνάσιο και στο λύκειο τα άλλα παιδιά διαπραγματευόντουσαν με τους δικούς τους τί ώρα θα γυρίσουν από τη Σαββατιάτικη έξοδο( ξέρετε 12:00, όχι 12:15 κτλ) εγώ διαπραγματευόμουνα τί ώρα θα γυρίσω από το γήπεδο! Από τα 9 μέχρι τα 19 μου όργωσα τα γήπεδα της ΕΣΚΑΣΕ (Ανατολική Στερεά και Εύβοια)! Μετά ήρθαν οι σπουδές και μοιραία η παρακμή. Όπως όμως λέει κι ο Demelene παίζω για το χαβαλέ και το διασκεδάζω πάρα πολύ χάσω κερδίσω! Δυνατό μου σημείο: οι τάπες, τα γνωστά και ως ταψιά (κοψίματα):D


Σε νιώθω...

Σε αισθάνομαι...

το '87 ήμουν επίσης 9, και τα επόμενα 15 χρόνια ξεσκίστηκα στο μπασκετάκι...η υπερβολή μου στην άθληση μου επέφερε ένα χτύπημα στο γόνατο όπου προκλήθηκε ένα σοβαρό αιμάτωμα για το οποίο χρειάστηκε εγχείρηση λόγω της κύστης που δημιουργήθηκε στα πλάγια του γονάτου μου..

Αλλά κέρβερος, μετά την αποθεραπεία συνέχισα ακόμα και στη διάρκεια σπουδών κοκ...

Όχι μόνο δεν καταλάβαινα περί εξόδων αλλά και τα καλοκαίρια είχα αντικαταστήσει το μπάνιο με το μπάσκετ..ο ορισμός της πόρωσης...

Πολλές φορές έφευγα νωρίς το μεσημέρι και σχεδόν αποκαμωμένος γυρνούσα πάντα βράδυ σπίτι αγκαλιά με μια spalding outdoor..

Ακόμα και στο στρατό, όντας Δόκιμος κανονίζαμε με τους Αξ/κους, Υπξ/κους και τους μαμούσαμε στο γήπεδο στο χαλαρό..Θυμάμαι κάτι ταψιά μπαγκλαβά που 'τρωγε ο Λοχαγός μου που ήταν και αθλητικός τύπος...και ήθελε να 'μαστε στην ίδια ομάδα για να μη γίνεται ρόμπα στους άλλους δόκιμους, χαχαχα..(Καρλόβασι summer 2003, 649 TE)


Όσο για μπαλίτσα είστε καλυμμένοι...ava is here, have no fear!
Golden Spalding Indoor/Outdoor για τρελλά χλατσαρίσματα..

Count me in...

Το γήπεδο της φυτευτής έξω ακριβώς απο το σταθμό metro Αγίας Παρασκευής, το σκέφτεσθε?

Εγώ μια ζωή έπαιζα στο Γήπεδο του Άτλα (ακριβώς απο πάνω η οδός Λιοσίων) κάτω ακριβώς και παραλλήλως από τον ΟΣΕ ..να παίζεις μπασκετάκι και να βλέπεις τα τρένα να περνούν...

Δε το αλλάζω με τίποτα...τόσες αναμνήσεις...

Burbuja?

Give me a "mpou"
Give me a "r"
Give me another "mpou"
Give me a "tsa"
Give me a "lo"

Με μπουρμπούτσαλο τρελλό για τσιρλι(πιπι)λίντερ θα νιώθω ότι έχω το άλμα του Jordan και την ευστοχία του Larry Bird...

Θα γίνουμε η αήτητη μπασκετική ομάδα του στεκιού...all for one and one for all...

Και στα τάϊμ άουτ θα απαγγέλω στίχους Σεφέρη και θα σκουπίζει τον ιδρώτα μου το burbujaki (axxx)

Good idea και γκούντ theme De-me-lene ...συνάδελφος ανονόμαστος κι εσύ?

Σε περνούν για μωαμεθανό κι εσένα?

Παρακαλείται για τα δύο αυτά ερωτήματα μη κάνει edit η mod. kleftra..δεν αποτελούσαν μομφή για τους ισλαμιστές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ρε θα με κάνετε να πορωθώ. Πιστεύω πάντως ένα γήπεδο κοντά σε στάση μετρό να είναι το καλύτερο για όλους. Η Γάδα πάντως είναι άδεια καθημερινές. Φωτισμό δεν ξέρω αν έχει.
Και ας αρχίσουμε λοιπόν την κλασσική μέθοδο.


Ας γράφουμε και πότε μπορούμε

e-steki basketball meeting 06
Demelene (κάθε μέρα αρκεί μετά τις 6)
avaptistos

e-steki basketball meeting 06 Cheerleading
burbuja (παρακαλείται να χωρματίσει το όνομα της)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Burbuja?

Give me a "mpou"
Give me a "r"
Give me another "mpou"
Give me a "tsa"
Give me a "lo"

Με μπουρμπούτσαλο τρελλό για τσιρλι(πιπι)λίντερ θα νιώθω ότι έχω το άλμα του Jordan και την ευστοχία του Larry Bird...

Θα γίνουμε η αήτητη μπασκετική ομάδα του στεκιού...all for one and one for all...

:alljumpy:

Και στα τάϊμ άουτ θα απαγγέλω στίχους Σεφέρη και θα σκουπίζει τον ιδρώτα μου το burbujaki (axxx)

χαχαααα... :teasing: :laugh:

e-steki basketball meeting 06
Demelene (κάθε μέρα αρκεί μετά τις 6)
avaptistos

e-steki basketball meeting 06 Cheerleading
burbuja (παρακαλείται να χωρματίσει το όνομα της)
:clapup: :jumpy: :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ρε θα με κάνετε να πορωθώ. Πιστεύω πάντως ένα γήπεδο κοντά σε στάση μετρό να είναι το καλύτερο για όλους. Η Γάδα πάντως είναι άδεια καθημερινές. Φωτισμό δεν ξέρω αν έχει.
Και ας αρχίσουμε λοιπόν την κλασσική μέθοδο.


Ας γράφουμε και πότε μπορούμε

e-steki basketball meeting 06
Demelene (κάθε μέρα αρκεί μετά τις 6)
avaptistos

e-steki basketball meeting 06 Cheerleading
burbuja (παρακαλείται να χωρματίσει το όνομα της)
Εμένα δε με είπες.Είναι ανάλογα και τη μέρα ρε συ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
e-steki basketball meeting 06

Dmln μιας και το διοργανώνεις και έχω τα μέσα :P :P θέλω να είμαι ο διαιτητής του αγώνα. :D
Υπόσχομαι ότι θα είμαι ακριβοδίκαιη και αμερόληπτη. :angelnot: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εμένα δε με είπες.Είναι ανάλογα και τη μέρα ρε συ;)
Ο καθένας βάζει τα δικά του. Άλλωστε περιμένω και το αβάπτιστο να συμπληρώσει διαθεσιμότητα όπως και εσύ.
Πάντως εκεί στους 6ή 8 είναι ικανοποιητικός αριθμός.


e-steki basketball meeting 06 Players
Demelene (κάθε μέρα αρκεί μετά τις 6)
avaptistos
Bill_Slayer

e-steki basketball meeting 06 Cheerleading
burbuja (παρακαλείσθε να μεταφέρεται αυτούσιο τον χρωματισμό)

e-steki basketball meeting 06 Referee
Prime (Δεν δωροδοκείται με κάτω από 1000ευρώπουλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top