Τι έκανες χθες το βράδυ;

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αφού έπαιξα 3 ώρες μπάσκετ και κυριολεκτικά σκίστηκα, και μάλλον αρρώσταινα δεν άντεξα τα χασμουρητά και στις 11 νανάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εκατσα σπιτι αφου γυρισα το ποδι μου και δεν μπορουσα να κανω τιποτα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πήγα σε μία μικρή φίλη και είπαμε τα νέα μας ως τις 9...
Μετά γύρισα σπίτι και ξεράθηκα στον καναπέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Βολτα στην Ραφηνα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
εκατσα σπιτι αφου γυρισα το ποδι μου και δεν μπορουσα να κανω τιποτα... :(
Έπαιζες και εσύ μπάσκετ?
Περαστικά? ΕΛπίζω όχι κάτι σοβαρό. Γιατί έχω πάθει....!

Κυριακή ήταν μέρα λιωσίματος και ένα καφέ το βραδάκι στο Studio που δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες μουσικής.
Και μετά έλιωσα σε κάτι ακυκλοφόρητα Joy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Όλη την ημέρα προσπαθούσα να ξεπεράσω τον πονοκέφαλο από το ποτό που κατέβασα το Σαββατόβραδο..:redface: , καφεδάκι με τις κολλητούλες μου και το βράδυ βολτίτσα με το μωρό μου..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Έπαιζες και εσύ μπάσκετ?
Περαστικά? ΕΛπίζω όχι κάτι σοβαρό. Γιατί έχω πάθει....!

ναι... αλλωστε το 1,58 υψος μου ειναι το ιδανικοτερο για αυτο το αθλημα... :bleh: :bleh: :bleh:
ευχαριστω για τα περαστικα, παντως δεν ειναι κατι το τοοοοοσο σοβαρο, σημερα ειμαι καλυτερα, αυριο νομιζω (ελπίζω) θα ειναι εντελως ενταξει... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Έβλεπα την ιστορία του Χίτλερ στο STAR:)
ΥΓ:δεν έχει σημασία το ύψος,αλλά οι ικανότητες;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ΥΓ:δεν έχει σημασία το ύψος,αλλά οι ικανότητες;)

το'χω δοκιμασει και το αθλημα και ειμαι για τ'ανάθεμα!!! απλα σκεφτηκα οτι θα ηταν πιο σικ να πω οτι δεν παιζω λογω υψους και οχι λογω αχρηστίας... :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
....και το βράδυ βολτίτσα με το μωρό μου..:whistle:

Ωπ,ωπ,ωπ εδώ υπάρχει είδηση:clapup::clapup::clapup:
Το μωρό σου είναι αυτός που νομίζω;
Δλδ όλα εξελίχθηκαν κατ'ευχήν;
Και γιατί δεν μας γράφεις και τα καλά νέα βρε κοπέλια;
Μόνο τα σκουρα θες να μοιράζεσαι μαζί μας;(ώρες ώρες με κάνετε να νοιώθω σαν πρόπλυση:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχικά έβλεπα το μπάσκετ (πίκρα, μεγάλη πίκρα) και μετά ήρθε ο Γιάννης μου σπίτι και προγραμματίζαμε για το Σαββατιάτικο πάρτυ που κανονίζουμε για τα γενέθλιά μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πήγα για ούζο σε ένα μαγζί στο Θησείο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχικά έβλεπα το μπάσκετ (πίκρα, μεγάλη πίκρα) και μετά ήρθε ο Γιάννης μου σπίτι και προγραμματίζαμε για το Σαββατιάτικο πάρτυ που κανονίζουμε για τα γενέθλιά μας!

Ναι???? Δεν το θυμάμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Άκουσα ραδιόφωνο και μετά ''έφυγε'' ύπνος.....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ξυπνησα 7 το απογευμα . εφαγα για βραδυ, ειδα το αντικλειδι(νομιζω ετσι λεγεται) και ....... κοιμηθηκα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Χτες άραξα σπίτι από νωρίς γιατί πραγματικά ήταν πολύ δύσκολες οι τελευταίες μέρες και έπρεπε να ξυπνήσω από τα χαράματα.
Το βράδυ πολύ πιθανό να κάνω μια εξόρμηση να δω τι γίνεται στον κόσμο μετά από την ολιγοήμερη αποχή. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αργά το απόγευμα σουπερ μάρκετ με τον Γιάννη και μετά πίτσα και Παρά 5 στην τηλεόραση αγκαλίτσα! :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Είχα προπόνηση 9:30 με 11,έφαγα και πήγα και κοιμήθηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πηγαμε κλεισαμε τραπεζι κουζινας, μετα στο σπιτι του καλού μου με τη μαμά του και μετά σπιτακι μου επιτελους!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top