Δεν είσαι ο μόνος που ξενυχτάς...

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καμία όρεξη για ύπνο πάντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καμία όρεξη για ύπνο πάντως:P

Επιτέλους κάποιος ήρθε:clapup::clapup::clapup:
Μπράβο να κάτσεις εδώ μαζί μου γιατί ούτε εγώ έχω όρεξη για ύπνο και θα κάτσω μέχρι να μαζευτούν και οι υπόλοιποι που κυκλοφορούν εδώ μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω θελω να κοιμιθω αλλα εχω σκασει.... Δυο κυπριακες εφαγα και εχω και μια μεριδα πατατες που προφανος την πειρα αδικα... Και ο πατερας μου εχει βγει αρα μαλλον ο σκυλος θα ειναι ο τυχερος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και μετά σου λένε σκυλίσια ζωή:P
Εμείς στην Ρόδο τρώγαμε φανατικά απο ένα μαγαζάκι, να δεις πως το λέγανε με ένα αντρικό όνομα κάτι σε Αποστόλης,το οποίο ήταν στην ίδια ευθεία με το Ηοndo, δυο σουβλατζίδικα ήταν απέναντι απέναντι και στην μέση μια στοά.
Σου λέει κάτι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αυγουστινος μηπος; Εκει ειανι γεματο σουβλατζιδικα... Ειτε τον Αυγουστινο θα λες ειτε το αλλο που εκλεισε (πλεων ειναι κρεπερι), και εχει και αλλα στην κατηφορα διπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ναι αυτό(όχι ρε φούστη τώρα βρήκε να γίνει το διπλανό κρεπερί:()
Η κολλητή μου είχε αφήσει το μισό της μισθό εκεί, να φανταστείς όταν έβγαινα απο το σπίτι ακόμα κι αν δεν πέρναγα απο κει με έβαζε σώνει και καλά να πηγαίνω.
Τώρα τλτ έχετε μαζευτεί αρκετοί απο Ρόδο εδώ και μου ξυπνάτε αναμνήσεις(να δω πότε θα ξαναπάω:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εμενες στην Ροδο; Ποτε; Γιατι εφυγες; Ελα το καλοκαιρι να μας γνωρισεις κιολας, να βρουμε και αφορμη να οργναοσουμε αυτο το meeting επιτελους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Νυστάζω, αλλά δεν ξέρω τι θα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
@Καταρχήν καλώς την κοπελιά απο την Κρήτη.

@Κρόνε στο είχα ξαναγράψει και στην αρχή αλλά μάλλον με γείωσες:P
Όχι δεν έμενα Ρόδο, μένει όμως μόνιμα ο κολλητός του μπαμπά μου και έτσι πήγαινα απο μωρό και αργότερα έμεινε εκεί η δική μου κολλητή για σπουδές και έτσι πηγαινοερχόμουν επί 5 χρόνια συνεχώς.Τώρα έχω να πάω απο πέρσι το καλοκαίρι:(Όσο για το μιτινγκ νομίζω ότι είστε ήδη 3-4 εδώ μέσα άρα το οργανώνετε άνετα.btw γιατί δεν προτείνεις και στους άλλους συντοπίτες να βρεθείτε επιτέλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Δεν το θυμαμε καθολου:redface: Βεβαια η μνημη δεν παει και πολυ καλα...
Βασικα ειμαστε 4 και ο tsus που ομως λογο σπουδον δεν ειναι συνεχια εδω. Δεν εχουμε προβλημα ατομων, στο να οργανοθουμε ειναι το θεμα... Ολο λεμε ε να οργανοσουμε κανα meeting και ποτε δεν το οργανονουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλημέρα, καλημέρα!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Πορώθηκα με το LOST και δεν κατάλαβα πως πέρασε η ώρα ...λολ
Κρόνε είμαστε 3 [εγώ,εσύ,ο breather] και έχουμε επίσης kakerlak,astropeleki κ' roumana...άρα 6...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν το θυμαμε καθολου:redface: Βεβαια η μνημη δεν παει και πολυ καλα...
Βασικα ειμαστε 4 και ο tsus που ομως λογο σπουδον δεν ειναι συνεχια εδω. Δεν εχουμε προβλημα ατομων, στο να οργανοθουμε ειναι το θεμα... Ολο λεμε ε να οργανοσουμε κανα meeting και ποτε δεν το οργανονουμε

Ε βάλτε μια ανακοινωση βρε παιδί μου.Προτείνετε ημ/νίες και μέρη και δείτε ποιοι μπορούν και ποιοι όχι.Θα τα βολέψετε κάπως, 5 άτομα είστε θα βρείτε άκρη.Άντε και να βγάλετε και φωτογραφίες.Σε λίγο θα γίνουμε e-steki χωρίς σύνορα:clapup:
Αν δεν ήμουν τόσο αρνητική στο να γνωρίζω άτομα απο το νετ θα οργάνωνα κι εγώ μιτινγκ στην Κρήτη κι απο δω έχουν αρχίσει να μαζεύονται πολλοί.Όταν κατέβηκα μόνο εγώ και ο gademis ήμασταν, τώρα υπάρχουν 4-5 ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τώρα μην μου πεις ότι εκεί που είσαι ξημέρωσε ήδη??????????????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Παιδιά άλλαξε η ώρα???????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Παιδιά άλλαξε η ώρα???????:worry:
Τι;;;Όχι ρε γμτ.Προς τα μπρος ή μπρος τα πίσω αλλάζει αυτήν την φορά;

@kassie δεν υπάρχει περίπτωση να ξημέρωσε γιατί αν δεν κάνω λάθος είμαστε στο ίδιο μέρος με το Γίδι κι εδώ πιστεψέ με είναι μαύρο (κι άραχνο) σκοτάδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@νικολας Ωχ ξεχασα την kakerlak και την astropeleki :redface: Υπολογιζα μονο εμενα εσενα τον breather και την roumana. :redface:

@kleftra μωρε ευκολο ειναι αλλα δεν το κανουμε ποτε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αν δεν ήμουν τόσο αρνητική στο να γνωρίζω άτομα απο το νετ θα οργάνωνα κι εγώ μιτινγκ στην Κρήτη κι απο δω έχουν αρχίσει να μαζεύονται πολλοί.Όταν κατέβηκα μόνο εγώ και ο gademis ήμασταν, τώρα υπάρχουν 4-5 ακόμη.

Εγώ στο πρώτο μιτινγκ με τον breather το λάδι του είχα βγάλει του ανθρώπου για να συναντηθούμε, ακόμα το θυμάμαι:D:P:redface:
Νταξ, με τον Κρόνο ήμουν λίιιιιιιιιιιγο πιο χαλαρός:P
Και τώρα με τα καινούργια μέλη οπου το "θέμα" είναι θαμμένο για αρκετό καιρό δεν με νοιάζει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Τι;;;Όχι ρε γμτ.Προς τα μπρος ή μπρος τα πίσω αλλάζει αυτήν την φορά;

@kassie δεν υπάρχει περίπτωση να ξημέρωσε γιατί αν δεν κάνω λάθος είμαστε στο ίδιο μέρος με το Γίδι κι εδώ πιστεψέ με είναι μαύρο (κι άραχνο) σκοτάδι:P
1. Θα πάμε μια ώρα πίσω, άρα θα κοιμηθούμε μια ώρα παραπάνω:clapup:
2. Είπα κι εγώ!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 29 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top