Ποιό είναι το πιο τρελό επαγγελματικό σας όνειρο;

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
Στο γυμνάσιο ήθελα να ακολουθήσω το επάγγελμα του θείου μου που είναι πιλότος στην emirates Χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
εγω στο δημοτικο ηθελα να γινω ηθοποιος για να παιξω σε μια οικογενειακη σειρα τυπου ευτυχισμενοι μαζι, λατρεμενοι μου γειτονες κλπ για να εχω πολλα αδερφια και γενικα να ζω σε μια μεγαλη οικογενεια γιαγιαδες παππουδες θειοι κλπ που παντα στο τελος βρισκουν λυσεις ολοι μαζι στα προβληματα.. ειμαι περιεργη το ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
Χαχαχα.
Εγώ άλλαξα γνώμη για τον πιλότο γιατί ο θείος μου λείπει πολλές μέρες από το σπίτι του και την οικογένεια του,να φανταστείς ότι έχει υπάρξει καιρός όπου είχε να πάει στην Γαλλία 2 μήνες γιατί ήταν Dubai.Παντος φοράνε ωραία ρούχα οι πιλότοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Χαχαχα.
Εγώ άλλαξα γνώμη για τον πιλότο γιατί ο θείος μου λείπει πολλές μέρες από το σπίτι του και την οικογένεια του,να φανταστείς ότι έχει υπάρξει καιρός όπου είχε να πάει στην Γαλλία 2 μήνες γιατί ήταν Dubai.Παντος φοράνε ωραία ρούχα οι πιλότοι.

Οτι είναι ακριβοπληρωμένο έχει και τις θυσίες προφανώς αλλιώς όλοι πιλότοι και εμποροπλοίαρχοι θα γίνονταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia10

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αυτο το ξερω μονο εγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ναι πρεπει να ειναι απιστευτο επαγγελμα σαν εμπειρια , αλλα και τρομακτικο κατ'εμε , (για τον πιλοτο λεω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,982 μηνύματα.
Φυσικά είναι και αυτο βέβαια πιστεύω ότι ο πιλότος είναι ένα επάγγελμα που σου δίνει κύρος.
Είναι ωραίο αλλα τι να το κανείς που λείπει συνέχεια από την Γαλλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
ναι πρεπει να ειναι απιστευτο επαγγελμα σαν εμπειρια , αλλα και τρομακτικο κατ'εμε , (για τον πιλοτο λεω)
Καθόλου είναι πολύ πιο ασφαλές απο ότι οποιοδήποτε μέσον μεταφοράς απλά έιναι ζόρι τα 50.000 που θέλει το πτυχίο της σχολής πολιτικής αεροπορίας έτσι πως τα κάνανε ούτε αν κάποιος είναι απόφοιτος απο Σχολή Ικαρών δεν μπορεί να πετάξει πολιτικό αεροπλάνο ασχέτως αν πετάει μαχητικό αεροσκάφος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να γίνω αστροναύτης. Και μόνο η ιδέα ότι θα έμπαινα σε διαστημόπλοιο και θα ταξίδευα "μακριά" από τη γη με ενθουσιάζει, πόσο μάλλον να πατήσω ξένο έδαφος.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Το όνειρο μου ήτανε να γίνω ιατρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Πιλοτος παντως γαμαει. Ειδικα αν πετας υπερατλαντικα και πετας πιο αραια. Και καποιες εταιριες βγαζουν προγραμματα που σε βοηθανε με το κοστος αρκει να δουλεψεις καποια χρονια στη συνεχεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanni_

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα ήθελα να γίνω τραπεζίτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mhtrogoal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 921 μηνύματα.
θα ηθελα να γινω αντρεας παπανδρεου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagine01

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Τρελό επαγγελματικό όνειρο? :hmm: Χμμ... Έχω δύο σενάριά:P
1)Να γίνω αστροναύτης,να ταξιδέψω με το διαστημόπλοιο μου σε απόμακρα και ανεξερεύνητα μέρη, να ανακαλύψω "ίσως" άλλα ζωντανά όντα/πλάσματα μέχρι και τους εξωγήινους και τον πλανήτη τους,να συνεργαστώ μαζί τους για το καλό και το κοινό του πλανήτη τους και του πλανήτη Γη μας έτσι ώστε να κάνουμε τον πλανήτη Γη μας πιο εξελιγμένο στον μέγιστο βαθμό του, πέρα από κάθε ανθρώπινη φαντασία. <3
Και το δεύτερο σενάριο..
2)Να γίνω επιστήμονας και να εξηγήσω όλα τα ανεξήγητα φαινόμενα στον κόσμο, που η επιστήμη δεν έχει εξηγήσει ακόμα,δίνοντας μια καθαρή και λογική ερμηνεία σε όλα αυτά τα μυστηριώδη φαινόμενα (όπως τι ακριβώς είναι η σκοτεινή ύλη, γιατί το 2006 οι επιστήμονες ενώ μελετούσαν νέους αστερισμούς άκουσαν στο διάστημα μυστηριώδεις θορύβους "ενώ εμείς γνωρίζουμε πολύ καλά ότι ο ήχος δεν διαδίδεται στο κενό γιατί εκεί δεν υπάρχουν μόρια για να αλληλεπιδράσουν τα ηχητικά κύματα ώστε να μεταφερθεί η μηχανική ενέργεια του ηχητικού κύματος και να παραχθεί ο ήχος" ,πόσοι πλανήτες υπάρχουν πέρα από τον Πλούτωνα? .. και άλλα πολλά) Με αποτέλεσμα να δώσω μια απάντηση σε αυτά τα μυστήρια και να βοηθήσω το ανθρώπινο είδος να εξελιχθεί,να διευρύνει τις γνώσεις του και να έχει την πλήρη επίγνωση σε όλα τα αναπάντητα μυστήρια που κυριαρχούν και δεν έχουν ερμηνευτεί ακόμα. :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristianax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xristianax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
να ασχοληθώ με την νευρολογία και να καταφέρω κάτι αξιοσέβαστο όσον αφορά την θεραπεία νευρολογικών ασθενειών πχ άνοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Να γίνω Καρανίκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Να γίνω Καρανίκας.

Μετακλητός είναι όποτε βγεί η επόμενη κυβέρνηση παίρνει πούλο αλλιώς πριν τι νομίζεις έκανε?Σερβιτόρος ήταν ο καρμίρης απλά του χαμογέλασε η τυχη του επειδή ο κολλητός του έγινε πρωθυπουργός του μπανανιστάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Oι σωστές κυβερνήσεις δίνουν θέση διοικητή σε κανένα νοσοκομείο. Ο άλλος μετακλητός, δηλαδή σε λίγο καιρό θα υπάρχει μόνο σα meme, δεν λες ότι ευεργετήθηκε και τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Τουλάχιστον ήταν στην πραγματική οικονομία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brijs

Νεοφερμένος

Η brijs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Το μεγαλυτερο μου ονειρο κι εντελως απιαστο ειναι να μπορουσα να γινω χορευτρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Startup που θα εξελιχθει σε μια απο τις μεγαλυτερες και πιο καινοτομες εταιριες κολοσσους διεθνως στην ιστορια της ανθρωποτητας.

Φυσικα εαν γινει αυτο να ακολουθησει η ιδρυση του πρωτου δωρεαν ιδιωτικου πανεπιστημιου στην χωρα & πολλες φιλανθρωπιες :smoke:. Μικρο ονειρο :hehe: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top