Όταν οι μαθητές ερωτεύονται καθηγητές

Ναι, ειμαι ερωτευμένος/η με τον/την καθηγητή/τρια μου!
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Ναι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Κάτι νιώθω ή ένιωθα

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Με τίποτα

    Ψήφοι: 2 40.0%

Maria.Nik

Νεοφερμένος

Η Maria.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Dia, Χαχαχαχαχα! Δικιο εχεις, εντελως σπανιο λεμεεε! :P
nPb, νιωθω το ιδιο που θα ενιωθα και με εναν της ηλικιας μου! Περισσοτερο εντονα το ενιωθα ομως στην Α´ Γυμνασιου, φετος νομιζω οτι εχει ξεκινησει να εξασθενει αυτο!:redface::inlove::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Αν κανει κατι πολυ πιθανον να καταληξει φυλακη...δεν τον βολευει

Υ.γ και εμεις τα αγορια θα θελαμε να μας ξελογιασει μια καθηγητρια αλλα που.. μονο ξερετε που γινονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Nik

Νεοφερμένος

Η Maria.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
χαχαχαχα! ετσιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Io_Hack

Νεοφερμένος

Η Io_Hack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδιά βοηθήστε με λίγο!
Έχω έναν καθηγητή που μας κάνει Τεχνολογία και συνεχώς με εκνευρίζει με κάθε τρόπο!Μου λέει ότι είμαι καλό κορίτσι και διάφορα άλλα!Με κοιτάζει και καρφώνετε μονίμως!Οι συμμαθητές μου λένε ότι κάτι τρέχει αλλά δεν ξέρω!Βρίσκει τρόπο να με απομονώνει και να λέει διάφορα!Πείτε μου τι να κάνω είναι παντρεμένος με ένα παιδί μικρό και έχω απελπιστεί!Επιτρέπεται κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Παιδιά βοηθήστε με λίγο!
Έχω έναν καθηγητή που μας κάνει Τεχνολογία και συνεχώς με εκνευρίζει με κάθε τρόπο!Μου λέει ότι είμαι καλό κορίτσι και διάφορα άλλα!Με κοιτάζει και καρφώνετε μονίμως!Οι συμμαθητές μου λένε ότι κάτι τρέχει αλλά δεν ξέρω!Βρίσκει τρόπο να με απομονώνει και να λέει διάφορα!Πείτε μου τι να κάνω είναι παντρεμένος με ένα παιδί μικρό και έχω απελπιστεί!Επιτρέπεται κάτι τέτοιο;
Totally normal. Κοίτα μάλιστα τι έχουν σε σχολεία του εξωτερικού. https://el.urbandictionary.com/define.php?term=Penis Inspection
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Io_Hack

Νεοφερμένος

Η Io_Hack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τι λες να κάνω;

Τι λες να κάνω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Μου λέει ότι είμαι καλό κορίτσι και διάφορα άλλα!Με κοιτάζει και καρφώνετε μονίμως!Οι συμμαθητές μου λένε ότι κάτι τρέχει αλλά δεν ξέρω!Βρίσκει τρόπο να με απομονώνει και να λέει διάφορα!
Μήπως τα θέλει κι εσένα λιγάκι ο κω____κος σου;
είναι παντρεμένος με ένα παιδί μικρό
Πώς γίνεται να είναι παντρεμένος με ένα μικρό παιδί και όχι με γυναίκα;
έχω απελπιστεί!
Να αυτοκτονήσεις πηδώντας από το παράθυρο του ισογείου.
Επιτρέπεται κάτι τέτοιο;
Κανονικά όχι και ο καθηγητής που θα τα φτιάξει με ανήλικη απολύεται και πάει και φυλακή. Όμως τώρα που ο Λοβέρδος ψάχνει καθηγητές, μπορεί να προσλάβει παιδεραστές δίνοντάς τους επίδομα 300€.
Τι λες να κάνω; Τι λες να κάνω?
Να μεγαλώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Ναι,η πιθανότητα να είναι ανώμαλος ο καθηγητής δεν παίζει...Τόσα βλέπουμε κάθε μέρα. Πρέπει αυτή να φταίει δηλαδη.
Εγώ πάντως προτείνω αν γίνει σοβαρό το πρόβλημα, που ήδη είναι περίεργο, να μιλήσεις σε κάποιον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Εγω λεω να κανετε σεξ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Τι λες να κάνω;

Τι λες να κάνω?

Αν πραγματικα εχεις θεμα, να το αναφερεις. Οχι ομως να ειναι η ιδεα σου και να φαει το κεφαλι του ο αλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos216

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,247 μηνύματα.
Αν πραγματικα εχεις θεμα, να το αναφερεις. Οχι ομως να ειναι η ιδεα σου και να φαει το κεφαλι του ο αλλος

Ακριβώς, δεν παίζουμε με αυτά, μπορεί λόγω βλακείας να υπάρξουν σοβαρές επιπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Τι σοβαρές επιπτώσεις ρε θα τον καταστρέψει τον άνθρωπο. Αν δεν κάνει κάτι εξώφθαλμο και δεν είσαι σίγουρη και εσύ και άλλοι που θα είναι μάρτυρες να μη κάνεις τίποτα. Όπως λένε και πιο πάνω δε παίζουνε με αυτά.

Στη τελική πιάστον μια μέρα και ψάρεψέ τον. Άν έχει λερωμένη τη φωλιά του θα καρφωθεί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria.Nik

Νεοφερμένος

Η Maria.Nik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παντως! Τωρα που το σκεφτομαι και εχω ηρεμισει και δεν νιωθω τιποτα, για κανεναν, και εχω αλλαξει και σχολεια, εχω να πω οτι στην ουσια ειναι για γελια ολα αυτα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top