Γ' ΕΠΑΛ-Πληροφορική-Δομημένος προγραμματισμός

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
οχι ειμαστε τ μονο σχολειο π δν εχουμε παρει..
Και γιατί δεν κάνετε κάτι για αυτό?Φωνάξτε κάντε κατάληψη μην το αφήσετε να περάσει έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Και γιατί δεν κάνετε κάτι για αυτό?Φωνάξτε κάντε κατάληψη μην το αφήσετε να περάσει έτσι...

Κατάληψη!!Πωπω!!Μου θύμισες τα μαθητικά μου χρόνια ρε Μάριε!:lol::P! Αλλα τώρα σοβαρά μην το αφήσετε ετσι!!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ να μην έχετε πάρει βιβλία ακόμα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
οχι ειμαστε τ μονο σχολειο π δν εχουμε παρει..

Αι καλα.........Απο το κακο στο χειροτερο παμε παιδια!!!!
Μου φενεται χειροτερα θα ειμαστε εμεις φετος απο τα περσινα παιδια.
Χαιρετησματα:bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking!

Νεοφερμένος

Ο keep walking! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παρακαλω και γω οτι υπαρχει απο προγραμματισμο ανεβαστε.θερμη παρακληση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgina18

Νεοφερμένος

Η jojo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
https://www.ischool.gr/downloads.php?do=cat&id=26


βρε παιδια γιατι κανεις δεν ψαχνει στην βιβλιοθηκη???????
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
παρακαλω και γω οτι υπαρχει απο προγραμματισμο ανεβαστε.θερμη παρακληση!
Κάνε ένα search έχω ανεβάσει πολύ μα πάρα πολύ υλικό:P

https://www.ischool.gr/downloads.php?do=cat&id=26


βρε παιδια γιατι κανεις δεν ψαχνει στην βιβλιοθηκη???????
:lol:
Εσύ που χάθηκες πάλι?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BartMan

Νεοφερμένος

Ο BartMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιζει καμια σημειωση παιδια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top