Κλείνει το Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών λόγω κινητοποιήσεων

Jolene

Νεοφερμένος

Η Jolene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αναμενουμε αποφαση συγκλητου και Γ.Σ διοικητικων που συνεδριαζουν σημερα για το τι μελλει γενεσθαι απο εβδομαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επειδή αρχίζω να ψιλονιώθω πόσο νουμπάς είμαι, για να ρωτήσω λίγο τους παθόντες:
Όταν δηλαδή οι γραμματείς και οι φαρισαίοι απεργούν, η καθυστέρηση στις σπουδές
1. "τρώει" και από την αναβολή του στρατού???
2. μετράει και στο ν+όσο???
3. επεμβαίνει και στο μεταπτυχιακό ή και στην υποτροφία του???
Καλά το καταλαβαίνω? Και αν ναι, τοίχο δακρύων έχετε ορίσει και πού, να πιάσω θέση.
Τι μαλακίες έχω ακόμα μπροστά μου ρε πούστη μου...

Η απάντηση είναι σε όλα ΝΑΙ αγαπητέ. Σήμερα σε όλα τα ενημερωτικά σάιτ έχουν άρθρα του τύπου "Κινδυνεύει το εαρινό εξάμηνο στα Πανεπιστήμια" και "Ορατός είναι ο κίνδυνος πολλοί τελειόφοιτοι του Πανεπιστημίου Αθηνών και του ΕΜΠ να χάσουν τις προθεσμίες για τη συνέχιση των σπουδών τους στο εξωτερικό καθώς οι διοικητικές υπηρεσίες θα καταρρεύσουν".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεταξύ των αποφάσεων της γενικής συνέλευσης του Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού του ΕΚΠΑ της 19ης-6-14 είναι και η εξής "Κανένας συνάδελφος που βρίσκεται σε διαθεσιμότητα να μην προσφέρει τις υπηρεσίες του στο ΄Ιδρυμα τουλάχιστον έως τις 30-6-14" (alfavita) ΑΝΗΣΥΧΩ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Την εξεταστικη του ιουλιου την βλεπω να κανει περιπατο .Καλο Σεπτεμβρη λοιπον.(και αν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σύμφωνα με την ηγεσία της Ιατρικής Σχολής από τους 20 υπαλλήλους που απασχολούνται στη γραμματεία, δέκα υπάλληλοι είναι σε διαθεσιμότητα, ένας ανήκει σε κλάδο ο οποίος καταργήθηκε και ένας συνταξιοδοτείται. Αυτό έχει ως συνέπεια να παραμείνουν στη γραμματεία 7 άτομα και ο προιστάμενος. ΄Οσον αφορά τα ειδικότερα τμήματα της γραμματείας ενδεικτικά α) στη μηχανογράφηση (καταχώριση βαθμολογίας, συγγράμματα κτλ) δεν υπάρχει υπάλληλος, β) για εξυπηρέτηση των προπτυχιακών, μεταπτυχιακών φοιτητών και τις διδακτορικές διατριβές υπάρχει από ένας. (ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top