Χημικό Θεσσαλονίκης

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ thetike!!! Vassilako κι εγώ που μένω Βέροια οι περισσότεροι καθηγητές μου τελείωσαν Θεσσαλονίκη και μου λένε οτι είναι άλλη φάση... Και πέρασαν μοναδικά... Εμένα θα είναι πρώτη επιλογή και 2η Κρήτη... Αλλα θέλω πολύ Θεσσαλονίκη.. Άντε καλά αποτελέσματα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Δεν κάνει τίποτα. Χαίρομαι να βοηθάω!! :)
Ανταποδίδω την βοήθεια που μου δόθηκε πέρσι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Επίσης Ρία μου:hug:!!!!.....Ολοψυχα:bigarmhug και σε εσενα και σε ολους ευχομαι να περασουμε στην πρώτη επιλογη μας και να κανουμε τα ονειρα μας πραγματικότητα!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Μετά την ανακοίνωση των βάσεων θα πούμε περισσότερα για τα του χημικού. Έχουμε πολλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Εγω θελω να περασω Στην Πατρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
:/ Στο ευχόμαστε ολόψυχα Χαρά

Απλά μην ξεχνάμε ότι αυτό το θέμα αναφέρεται στο Χημικό Θεσσαλονίκης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria94

Νεοφερμένος

Η ria94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Αυτές τις βάσεις νομίζω φοβόμαστε όλοι... Θετική ενέργεια παιδιά!! Και ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά... Μετά επανερχόμαστε και συζητούμε μόνο για Θεσσαλονίκη.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Πάνε μήνες που το έγραψα αλλά ίσως σε κάποιους να φανεί χρήσιμο! NekPlan Blog
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Χημικό Θεσσαλονίκης κανένας φέτος?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andreasmaga1993

Νεοφερμένος

Ο andreasmaga1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ πέρασα Χημικό Θεσσαλονίκης και ψάχνω άτομο-άτομα για συγκατοίκηση! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Πληροφοριακά: Υπάρχει κανένας, φέτος, που στοχεύει στο χημικό Θεσ/κης ή τουλάχιστον θα το συμπεριλάβει στις επιλογές του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Για όσουν ρωτούν για τα δικαιολογητικά που χρειάζονται για τις κατακτήριες εξετάσεις:
ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ 3-5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2013.

Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.


ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΑΠΑΙΤΟΥΝΤΑΙ:
- Αίτηση.
- Αντίγραφο πτυχίου επικυρωμένο και σε περίπτωση Σχολών εξωτερικού και βεβαίωση ισοτιμίας από το ΔΟΑΤΑΠ (πρώην ΔΙΚΑΤΣΑ).

ΤΡΟΠΟΣ ΚΑΤΑΤΑΞΕΩΝ
ΥΛΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ
ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΑΕΙ, ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΚΑΙ ΣΧΟΛΩΝ ΔΙΕΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΣΗΣ
ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΝ ΤΕΙ, ΠΡΩΗΝ ΚΑΤΕΕ, ΑΣΕΤΕΜ-ΣΕΛΕΤΕ
ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΩΝ ΥΠΕΡΔΙΕΤΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥ ΣΠΟΥΔΩΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Η έκθεση εξωτερικής αξιολόγησης του τμήματος (Φεβρουάριος 2011):
https://www.hqaa.gr/eks/Final Report Chemistry AUTH.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top