Μηνιάτικο

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
στη λεσχη του ΕΚΠΑ παντως στν αθηνα τρωνε ολοι ανεξαρτητως (αρκει ν χουν γινει μελη) ανεξαρτητα απο εισοδημα , μονιμη κατοικια κτλ. κ νομιζω πληρωνεις 2-5 ευρω νομιζω αναλογα αν τρως μεσημερι ή βραδυ αλλα δν ειμαι σγρ ! ;/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
80€/βδομάδα είναι καλά πιστεύω.
Εγώ μ'αυτά έδινα 30-40 στο σούπερ και άλλα 40 μου έμεναν για ποτό.:P
Και με τις προσφορές που έχουν τα κρασάδικα στην πόλη μου περίσσευαν κιόλας, άλλο που είχα διαταραχές στο στομάχι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Μην στηριζεστε μονο στη λεσχη οταν υπολογιζετε το μηνιατικο, δεν θα τρωτε καθε μερα εκει. Και ενα σπιτι για να φτιαξεις φαγητο δν θελει μονο τα βασικα συστατικα, τα θελει ολα. Οποτε το σουπερμαρκετ θα ειναι μεγαλο μερος του μπατζετ σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top