Απλά φίλοι ή κάτι παραπάνω;

Akis18

Νεοφερμένος

Ο Akis18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Καλησπέρα!Εδώ και 8 μήνες περίπου γνωρίζω μια κοπέλα που είναι 16,5 χρονών(εγώ είμαι 18,5)και μου άρεσε από την πρώτη στιγμή που την είδα.Έχω όμως ένα πρόβλημα.Όταν μιλάμε από κοντά εκτός οτί μιλάμε κανονικά,με αγκαλιάζει συνέχεια,με κοιτάζει με ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά της,με λέει γλυκούλη,γλυκούλικο μωρό κλπ αλλά την έχω κάνει add στο facebook 3-4 φορές και δεν με έχει δεχτεί καμία(όταν δέχεσαι αίτημα φιλίας και σου λέει "επιβεβαιώστε" και δίπλα "όχι τώρα" αυτή διαλέγει το δεύτερο μάλλον..)Μπορεί να μου πει κανείς τι παίζει εδώ ?Γιατί από πέρυσι τον Νοέμβρη είμαι πολύ μπερδεμένος και δεν πάει άλλο το πράγμα..

Επισήμανση: Τα μηνύματα 21 - 26 προήλθαν απο νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
ρε φιλε αυτη μπορει να κανει τα δικα της(να το παιζει δυσκολη κ καλα).αμα εσυ νιωθεις πως σε γουσταρει ασε τα facebook και πεστης να βγειτε για καφε ;) ..αμα εχεις ηδη το κινητο της ακομα καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Βρε μπας και δεν εχει καταλαβει οτι εισαι εσυ στο fb που την κανουν add? Αν δεν εχετε ξεκαθαρο ονομα και βαζετε Nikos Windrunner η Mazerius Albakararas ε λογικο ειναι να μη σε κανει add
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kirdou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Kirdou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.
Mπορεί να παίζει μαζί σου,όπως όλες οι γυναίκες.Πες της ότι της έχεις κάνει αίτημα και άν συνεχίσει γράψτην στα αρ...δια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
αχχχ αυτό το fakebook..πολύ μαλθακούληδες έχετε γίνει μωρέ αδέρφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Αμα θες εμπεριστατωμενη αποψη ρωτα τον Κοντοπιδη,θα κανει κανενα βιντεο που θα απανταει,ή δεν εχει καταλαβει οτι εισαι εσυ ή παιζει μαζι σου και σε θελει ως λαφυρο ή απλα ειναι ο χαρακτηρας της τετοιος που αγκαλιαζει και λεει διαφορα σε ολους,απλα οταν την δεις απο κοντα πες της:να σε κανω add στο facebook?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαριώ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
καλυτερα κανε skip το facebook και βγειτε καμια βολτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
OXI AΛΛΟ FACEBOOK!
υπάρχει και μια μαγική λέξη: ρίαλ λάιφ
:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top