[20/5/2013] Ιστορία Γενικής Παιδείας

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 5)
  • Άριστα 18-20

    Ψήφοι: 3 60.0%
  • Πολύ καλά 15-18

    Ψήφοι: 1 20.0%
  • Καλά 12-15

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μέτρια 10-12

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι καλά 5-10

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Καθόλου καλά 0-5

    Ψήφοι: 1 20.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Το θέμα αυτό δημιουργήθηκε για να σχολιαστούν τα θέματα που έπεσαν, να πείτε πώς σας φάνηκαν, πώς γράψατε κ.λ.π.

Επειδή ο σκοπός αυτού του θέματος είναι ο παραπάνω, καλό θα ήταν το θέμα Πανελλήνιες 2013, να μην επιβαρύνεται με τέτοιου είδους σχόλια... :)

Παρόμοια ξεχωριστά θέματα θα δημιουργηθούν και για τα υπόλοιπα πανελλαδικώς εξεταζόμενα μαθήματα.

Το θέμα θα παραμείνει κλειστό και θα ξεκλειδωθεί αύριο το πρωί.

Καλή επιτυχία! :D

Θέματα!

Ενδεικτικές Απαντήσεις

Προηγούμενα μαθήματα:
[17/5/2013] Νεοελληνική Γλώσσα


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Το θέμα ξεκλειδώθηκε!!
Στο αρχικό πόστ του θέματος θα ανέβουν τα θέματα που έπεσαν σήμερα και μερικές προτεινόμενες λύσεις που θα κυκλοφορήσουν στο ίντερνετ.;)

Καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
:D Δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν πολυ ευκολα ή αν ημουν πολυ καλα διαβασμενος. Παντως τα πηγα αριστα!!!!

Y.Γ. Παρτε οι της θεωρητικης Βιολογια και Μαθηματικα επειδη ετσι σας λενε τα φροντιστηρια....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Οχι να παρουνε ιστορια,να φανε το παλουκι για ενα 18...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
:D Δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν πολυ ευκολα ή αν ημουν πολυ καλα διαβασμενος. Παντως τα πηγα αριστα!!!!

Y.Γ. Παρτε οι της θεωρητικης Βιολογια και Μαθηματικα επειδη ετσι σας λενε τα φροντιστηρια....!

:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Οχι να παρουνε ιστορια,να φανε το παλουκι για ενα 18...!

Οχι καλυτερα να φας το παλουκι μετα τις πανελληνιες!:whistle:
Οχι είναι καλύτερο να θες σχολή απο το 1ο πεδιο και να παρεις Βιολογια ή Μαθηματικα.Ή να σου αρεσει η Ιστορια και να παρεις αλλο μαθημα.Αnyway,εγω εκανα αυτο που μου αρεσε ! Και οσο για το παλούκι προτιμώ να το φάω τωρα παρα μετα τις Πανελληνιες.9 μηνες διαβασμα ισσοροπημενο περισσευουν για Ιστορια Γενικης.
Υ.Γ. ναι μωρε τα παιδακια μην κουραστουν ειναι καλυτερη η Βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

toure7

Νεοφερμένος

Ο toure7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Και εγω άριστα λεω οτι έγραψα. Έκανα 1 υπερβολή όμως και δεν ξέρω ποσο θα κόψουν. Στην Γ ερώτηση έγραψα όλη την εκβαση της επανάστασης ενω απ'οτι κατάλαβα δεν ήθελε να γράψουμε και για τον Καποδιστρια(μερικές σειρές είναι). Απο εκει και πέρα ολα τα άλλα σωστά. Στο Γ και στο Δ έγραφα τις απαντήσεις απο το βιβλιό και μετα τις πηγές ,δηλαδή ''συμφωνα με την πηγη κ.τ.λ''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Και εγω άριστα λεω οτι έγραψα. Έκανα 1 υπερβολή όμως και δεν ξέρω ποσο θα κόψουν. Στην Γ ερώτηση έγραψα όλη την εκβαση της επανάστασης ενω απ'οτι κατάλαβα δεν ήθελε να γράψουμε και για τον Καποδιστρια(μερικές σειρές είναι). Απο εκει και πέρα ολα τα άλλα σωστά. Στο Γ και στο Δ έγραφα τις απαντήσεις απο το βιβλιό και μετα τις πηγές ,δηλαδή ''συμφωνα με την πηγη κ.τ.λ''

Ωραιος φιλε!Δε νομιζω να κοψουν απο αυτο!Ρωτησα τον καθηγητη μου και μου ειπε οτι δυσκολο να κοψουν ! Παντως ωραιο συναισθημα να ξερεις οτι δε θα ξαναδιαβασεις Ιστορια Γενικης :D. Καλή μας τύχη!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Decapitator

Νεοφερμένος

Ο Decapitator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Χαίρομαι που υπάρχει ένας διαδικτυακός τόπος, όπου ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ (ΕΔΩΣΑΝ) ΙΣΤΟΡΙΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Χαίρομαι που υπάρχει ένας διαδικτυακός τόπος, όπου ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ (ΕΔΩΣΑΝ) ΙΣΤΟΡΙΑ!!

Χαχαχαχα....Και εγω ολη την χρονιά νόμιζα οτι ήμουν μονος !:P Ολα καλά πήγαν τελικά!!! Καλή μας επιτυχία φίλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Decapitator

Νεοφερμένος

Ο Decapitator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!
Επίσης!
Πάντως ανέμενα να είναι πολύ πιο δύσκολα τα θέματα!
Είσαι μαθητής θεωρητικής?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!
Επίσης!
Πάντως ανέμενα να είναι πολύ πιο δύσκολα τα θέματα!
Είσαι μαθητής θεωρητικής?
Ναι θεωρητική παω! Και εγώ περίμενα πολυ πιο δύσκολα θεματα!Ισως αυτο με έκανε να διαβάσω καλύτερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toure7

Νεοφερμένος

Ο toure7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω κάνω ηδη επανάληψη την ιστορία θεωρητικής. Την λογοτεχνία την αφήνω για αύριο. Λογοτεχνία και ιστορία κατ. είναι τα μαθήματα που θα με ανεβάσουν ,γιατι στα αρχαία μάλλον θα πατώσω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Decapitator

Νεοφερμένος

Ο Decapitator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Το άγνωστο θα δυσκολέψουν!!
ΠΡΟΣΟΧΗ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Εγω κάνω ηδη επανάληψη την ιστορία θεωρητικής. Την λογοτεχνία την αφήνω για αύριο. Λογοτεχνία και ιστορία κατ. είναι τα μαθήματα που θα με ανεβάσουν ,γιατι στα αρχαία μάλλον θα πατώσω :p
Ναι και εγω λογοτεχνια ,ιστορια κατ αλλα και λατινικα ειμαι πολυ καλα προετοιμασμενος , τα αρχαια ομως τα φοβαμαι πολυ!!

Το άγνωστο θα δυσκολέψουν!!
ΠΡΟΣΟΧΗ!!
Ας ειναι τουλαχιστον ευκολο το γνωστο!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eduard

Νεοφερμένος

Ο eduard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Νορμάλ θα έλεγα τα θέματα και αρκετά ΣΟΣ τουλάχιστον κάποια από αυτά (Γ1 για παράδειγμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Χαίρομαι που υπάρχει ένας διαδικτυακός τόπος, όπου ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ (ΕΔΩΣΑΝ) ΙΣΤΟΡΙΑ!!
σωστά,γιατί δε θα βρεις άλλον :hehe: :hehe: :hehe:

χωρίς πλάκα,δεν υπάρχετε! (με την καλή έννοια ;Ρ)
πρέπει να είστε άνθρωποι με γερά νεύρα και αντοχές απείρων διαστάσεων για να την παλέψατε με την ιστορία γενικής...1 ώρα διάβασα λίγες παράγραφους για το διαγώνισμα πρώτου τετραμηνου το νοεμβρη κι εκνευριστηκα οσο δεν παει!
στην πόλη μου μόνο 1 κοπέλα την έδωσε πανελλαδικα :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top