Ερωτική εξομολόγηση

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
δεν εχω κανει..παραειμαι ντροπαλη κ ατολμη για κατι τετοιο

μου εχουν κανει αρκετες φορες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερινααα

Νεοφερμένος

Η κατερινααα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θελω να με βοηθησετε επιγωντος παιδιαα...θελω ενα αγορι :P μιλαμε ειμαστε πολυ καλοι φιλοι γελαμε ολη την ωρα και μεσα στο μαθημα τον κοιταζω και με κοιταζει συνεχειααα..να του πω οτι μου αρεσει η θα κανω βλακειαα? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
βλακεια θα κανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
θελω να με βοηθησετε επιγωντος παιδιαα...θελω ενα αγορι :P μιλαμε ειμαστε πολυ καλοι φιλοι γελαμε ολη την ωρα και μεσα στο μαθημα τον κοιταζω και με κοιταζει συνεχειααα..να του πω οτι μου αρεσει η θα κανω βλακειαα? :redface:

Αμα του πεις το παραπανω,παιζει να πει και οχι.

Πες του καλυτερα ''θελω να εισαι ο πρωτος μου...''
Τα αποτελεσματα ειναι εγγυημενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top