Γενικό -  Εξετάσεις Α' Λυκείου

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Εμας μας ειχαν δωσει πριν το πασχα και διαλεξαμε αλλα μας ειπαν οτι τον σεπτεμβρη μπορουμε να ξαναδιαλεξουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμας μας εδωσαν μια μαλακια να συμπληρωσουμε ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εμάς μας έδωσαν λίγες μέρες πριν το τέλος των εξετάσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εμεις πηραμε πριν τις εξετασεις αλλα ειναι σαν γκαλοπ!! Τον Οκτωβρη ειναι τα ΤΕΛΙΚΑ!! Θα ξαναδηλωσουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Το θέμα κλειδώνεται:lock:

Συνεχίστε εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@l3x1k0

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Πάντα αναβαθμολόγηση όταν έχετε αδικηθεί γιατί αλλιώς συνεχίζουν οι καθηγητές να βαθμολογούν άλλα αντ' άλλων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δύο εβδομάδες έμειναν για το ξεκίνημα των εξετάσεων και το θέμα ξεκλειδώνεται για να δεχτεί τα σχόλια και τις ερωτήσεις σας. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
ας το εγκαινιασω εγω το θεμα και λεω οτι δεν εχω αρχισει επαναληψη τπτ
ιστορια πρωτο μαθημα :P και τελειωνουμε μαλλον απο οτι ακουσα 14 ιουνη
εσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Eμείς ως συνήθως γράφουμε πρώτο μάθημα αρχαία.
Έκανα επανάληψη σε αρκετά μαθήματα (όλα εκτός από αυτά που χρειάζονται αποστήθιση) διότι το πρόγραμμά μας πάει κάπως έτσι:
Τρίτη-Πέμπτη
Τρίτη-Πέμπτη
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή
Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη

Μάλιστα, η δευτέρα γράφει και διπλά μαθήματα (και δύσκολα μαθήματα).

Αλήθεια, εσάς το πρόγραμμά σας τόσο στενεμένο είναι; Γιατί έτσι μας λένε οι καθηγητές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Σε όλους έτσι είναι ρε:P
Τα σχολεία είναι υποχρεωμένα να τελειώσουν με τις ενδοσχολικές το αργότερο στις 14 Ιουνίου.
+Τις πρώτες εβδομάδες εξετάζονται και τα πανελληνιόπουλα, οπότε εκ των πραγμάτων γράφουμε 2 μαθήματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stelios1997

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stelios1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κολυμβάρι (Χανιά). Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ας το εγκαινιασω εγω το θεμα και λεω οτι δεν εχω αρχισει επαναληψη τπτ
ιστορια πρωτο μαθημα :P και τελειωνουμε μαλλον απο οτι ακουσα 14 ιουνη
εσεις?

Μια απ' τα ίδια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ιστορια εχουμε 160 σελιδες σχεδον -.- Αν πεσει το Μαλια, Ζακρος, Φαιστος, Κνωσος εχω γραψει 20 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
πρωτο μάθημα φυσικη,τελειωνουμε 14
έχω κάνει επανάληψη σε:ιστορία,λογοτεχνία,γλώσσα,βιολογία,θρησκευτικά,αρχές οικονομίας
αύριο αρχίζω ιδιαίτερα για φυσικη ,χημεια,αλγεβρα,γεωμετρια
αρχαία διάβαζα όλη τη χρονιά,επανάληψη δεν θα κανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ έχω αρχίσει Αρχαία, Μαθηματικά και Φυσική. Ε σιγά σιγά μπαίνω σε ρυθμό... :P Ξεκινάμε με πρώτο μάθημα Φυσική. :/: Και κάποια στιγμή τον Ιούνιο γράφουμε 2 μαθήματα, Αγγλικά και Αρχές Οικονομίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγω μαθηματικα εχω διαβασει πριν καν παρουμε υλη και τα χω μαθει ολα οποτε το μονο που μου μενει ειναι πριν γραψουμε μια μικρη επαναληψη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Ιστορια εχουμε 160 σελιδες σχεδον -.- Αν πεσει το Μαλια, Ζακρος, Φαιστος, Κνωσος εχω γραψει 20 :P

Εμείς έχουμε 50 σελίδες :P
Λέω σήμερα να διαβάσω Έκθεση και Γερμανικά και τέλειωσα.
Η Έκθεση είναι ψιλοδύσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Μη μου λετε ποσες σελιδες εχετε γιατι νευριαζω. Την ηλιθια -.- :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κι εμείς κάπου τόσες Τάσο. Αλλά μας έχει πει τα πιο σημαντικά. Γενικά πάντως είναι μεγάλη η ύλη της Ιστορίας. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Δηλαδή μόνο εγώ δε διαβάζω από τώρα; Εμείς ξεκινάμε 21 και τελειώνουμε 14.

Καλό το πρόγραμμα. Κλασσικά ξεκινάμε με Αρχαία και τελειώνουμε με Κείμενα. Πιστεύω πάντως ότι ο χρόνος θα είναι αρκετός και θα προλάβω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Ιστορια εχουμε 160 σελιδες σχεδον -.- Αν πεσει το Μαλια, Ζακρος, Φαιστος, Κνωσος εχω γραψει 20 :P
μαλια,ζακρος,φαιστος; :confused:
Εμείς έχουμε 50 σελίδες :P
Λέω σήμερα να διαβάσω Έκθεση και Γερμανικά και τέλειωσα.
Η Έκθεση είναι ψιλοδύσκολη.
εύκολη είναι η έκθεση,εσας σας δίνει φωτοτυπιες για τα θέματα στην έκθεση;
Κι εμείς κάπου τόσες Τάσο. Αλλά μας έχει πει τα πιο σημαντικά. Γενικά πάντως είναι μεγάλη η ύλη της Ιστορίας. :/:
πολυ μεγαλη :( τρεις μερες μου πηρε και τις πηγές δεν τις έκανα :(
και μας την έδωσε τελευταία μέρα διότι-και καλά-θα έβγαζε κομμάτια απ'την ύλη.γουατ δεν φακ; τα τρια τεταρτα του βίβλίου-με δεν έχουμε κάνει μερικά κομμάτια από αυτά :whistle:-έχουμε.
άσε που είναι στον κόσμο της και αντί να κάνουμε μάθημα μας λέει τα δικά της :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top