Πρόβλημα με τις ώρες των εξετάσεων

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Στην περιοχή μου τα προφορικά είναι 10/5.Αλλά την ίδια μέρα δίνω Cambridge στο Αγρίνιο(40 λεπτα απο εκεί που μένω) από 9 και 15 το πρωι μέχρι 5 το απόγευμα.Τι κάνω αν πέφτουν ίδιες ώρες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στην περιοχή μου τα προφορικά είναι 10/5.Αλλά την ίδια μέρα δίνω Cambridge στο Αγρίνιο(40 λεπτα απο εκεί που μένω) από 9 και 15 το πρωι μέχρι 5 το απόγευμα.Τι κάνω αν πέφτουν ίδιες ώρες????

Καλείς αυριο κιολας την ΗΑU για να βρεθεί λύση στο 210 3680000.
Θα ζητήσεις να σου αλλαξουνε μέρα και ώρα προφορικών!;)
Αααα και δεν μου λες?
Το timetable το πήρες στα χέρια σου για να δεις τι ωρα και μερα δίνεις?
Γιατι εσυ πχ μπορεί να δίνεις αλλη μερα προφορικα περα απο την 10η Μαιου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eragon

Νεοφερμένος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Μεσολόγγι (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ευχαριστώ.Τελικά δίνω στις 9/5.Απλά μια συμμαθήτρια μου μου είπε ότι δίνει στις 10/5 και επειδή είμαστε μικρή πόλη υπέθεσα ότι θα είναι μόνο 1 μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως και στα υπόλοιπα παιδιά αν γινει καποιο τετοιο μπέρδεμα πρέπει να επικοινωνήσετε με τον εξεταστικο φορέα που κανει τα προφορικά το συντομότερο δυνατών για να βρεθεί μια λυση.
Γιατι ο καιρος περνάει και τα προφορικα σιγα-σιγα ξεκινουν και οσο νωρίτερα τοσο καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εμεις στις 28 δινουμε προφορικα και 16 γραπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εσυ παλι καλα δεν εχεις καποιο προβληματα με τα γραπτα και τα προφορικα να μπερδεύνονται και με αλλα πανεπιστημια.
Ενα παιδι δινει 9/05 fce και 09/05 προφορικα Μισιγκαν στις 14.00.
Και δω προβλημα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Χάλια!!!!Εγώ δίνω 16/5 γραπτά ecce στις 9 και στις 12 μισή δίνω τα προφορικά του fce!!!!Οι ώρες τώρα δεν γίνεται να αλλάξουν.....Ελπίζω να προλάβω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δεν θα προλάβεις!!!
Αν και στο λεω καπως σκληρα απο το Μισιγκαν θα ξεμπερδέψεις γυρω στις 12.20.
Θα προλάβεις να πας σε 10' στο εξ. κεντρο του Cambridge?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Δεν θα προλάβω σε 10 λεπτά γιατί είναι μακρυά το σχολείο απ'το ξενοδοχείο αλλά μας είπε η καθηγήτριά μας(γιατί κι άλλη μια κοπέλα δίνει τις ίδιες ώρες)ότι δεν πειράζει να αργήσουμε.Θα πάρει άλλος τη θέση μας και θα μπούμε μετά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aαα ΟΚ τοτε...
Γιατί να σου πω αποκλείεται να προλάβεις και τα γραπτα του ECCE και τα προφορικα του FCE.
Τεσπα,Καλη σου Επιτυχια!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Eυχαριστώ πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω εχω πληρωσει για κρατικο γερμανικα γ1 και συμπτπτει με cpe.πανε τα λεφτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
χαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μην το γελας...
Εχασε 70 ευρω απο βλακεια της καθηγητριας της που δεν πρόσεξε πότε είναι το cpe και ποτε το ΚΠΓ!
Ελεος δλδ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ όταν έδωσα για Ισπανικά με είχαν προφορικά στο Instituto Cervantes με είχαν 12:15 τον Σάββατο μαζί με τα γραπτά τους παίρνω τηλέφωνο και μου λένε μας συγχωρητε κάναμε λάθος θα δόσωτε την τρίτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top