Γενικό -  Σε ποια μαθήματα χρειάζεται φροντιστήριο/ιδιαίτερα;

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
Και Λατινικα χρειαζονται, γιατι στην Γ' Λυκειου θα πεσουν παλουκια! Ειναι καλο να εχεις εξασκηθει πληρως στην υλη της Β' Λυκειου, ωστε να μην εχεις κενα στη Γ' και να ξερεις και κατι παραπανω ;)
ακριβώς. :iagree: εγώ και έχω κενά και δεν ξέρω το κάτι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loobs

Νεοφερμένος

Η μελινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εγω προσωρινα για την δευτερα κανω αρχαια, λατινικα κ εκθεση σε ιδιαιτερα, κ για φετος, δεν χρειαζομαι κατι παραπανω.. του χρονου θα συνεχισω σιγουρα αυτα, αλλα δεν ξέρω για κείμενα/ιστορία κατευθυνσης...
τι νομίζετε; αν εχω την καθηγητρια που νομιζω οτι θα εχω του χρόνου στα κείμενα, ειναι καταπληκτικη.. τα παιδια της θεωρητικης που ειναι τωρα τριτη μου λενε οτι κανει μαθημα σαν φροντιστηριου... νομιζετε χρειαζεται κατι παραπανω;
οσο για την ιστορια, η καθηγητρια που διδασκει ειναι ηλιθια[:mad:] αλλα σκεφτομαι οτι η ιστορια ειναι να κατσεις κατω να την μαθεις.. παιρνεις κ ενα καλο βοηθημα... το μονο θεμα ειναι οι πηγες! θελουν δουλεια κ θελουν τν βοηθεια καθηγητη... διλημμα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
για τα λατινικα της β λυκειου τι λετε;; 1 η 2 ωρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
1 ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lordi13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο φίλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
οσο χρειαζεσαι 1-2-3 -καμια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
το καλοκαίρι ΚΑΜΙΑ!απο σεπτεμβρη ενα 2ωρο ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top