Γενικό -  Φροντιστήρια και ώρες

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τα αρχαια γενικης τι τα θες???:P
Μεσα στο πρόγραμμα είναι. Βασικά μας είπαν ότι θα κάνουμε 5 ώρες Αρχαία. Αλλά η καθηγήτριά μας μας είπε ότι θα κάνουμε και Αρχαία Γενικής λίγο. Οπότε συμπέρανα πως κάπως έτσι θα χωρίζονται οι ώρες... Ίσως να κάνουμε και λιγότερο από μία ώρα, δεν ξέρω, αλλά μας έχουν δώσει βιβλίο και για της Γενικής, εκτός από το γνωστό και το άγνωστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
σας εδωσαν τα βιβλια?να σ πω στη γ λυκειου μαθηματικα θα παρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
σας εδωσαν τα βιβλια?να σ πω στη γ λυκειου μαθηματικα θα παρεις?
Ναι, αποφάσισα να πάρω Μαθηματικά ως μάθημα επιλογής, για να έχω πρόσβαση στο 2ο, 4ο και 5ο πεδίο. Γι' αυτό θα κάνω και φροντιστήριο. Τελευταία στιγμή το αποφάσισα.
Και ναι, μας έδωσαν τα βιβλία, δωρεάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω εκαν ολα τα μαθηματα β λυκειου στο κερατσινι σιγκεκριμενα αγια σοφια με 320 ευρο μονο ολα δλδ 2φυσικη κατ 4 μαθηματικα κατ 2 αλγεβρα 2 γεωμετρια 2 αρχαια 2 εκτηεση 2 φυσικη γενικησ ...αυτα!!τι λετε ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω εκαν ολα τα μαθηματα β λυκειου στο κερατσινι σιγκεκριμενα αγια σοφια με 320 ευρο μονο ολα δλδ 2φυσικη κατ 4 μαθηματικα κατ 2 αλγεβρα 2 γεωμετρια 2 αρχαια 2 εκτηεση 2 φυσικη γενικησ ...αυτα!!τι λετε ??
εμενα πρωσοπικα ολα αυτα και τοσα χρηματα μου φαινονται μια χαρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyaggelia

Νεοφερμένος

Η eyaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
και εγω πιστευω πωσ ειναι λιγο και σε φιλικο περιβαλον ετσι οχι βλακιεσ κανεισ μαθημα και φευγεισ πχ πουκαμισασ...δεν σοθ δεινει κανενασ σημασια (δεν το λεω για να θειξω το φρ )μην το περνετε πρςσοπικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Τι πιστεύετε εσείς; Ποια ώρα είναι καλύτερη για φροντιστήριο; Αμέσως μετά το σχολείο ή πιο αργά;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πιστεύω πως κάλη ώρα για φροντηστήριο είναι το απόγευμα και όχι αμέσως μετά το σχολείο, γιατί μετά το σχολείο είμαι κουρασμένοι, ζαλισμένοι και θέλουμε να πάμε σπίτι μας να χαλαρώσουμε λίγο (τουλάχιστον αυτό κάνω εγώ) και δεν μπορούμε να αφομιώσουμε τις γνώσεις που πέρνουμε απο το φροντηστήριο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Κοίταξε, εάν ο οργανισμός σου το "τραβάει" και αντέχεις, τότε το φροντιστήριο κατευθείαν έπειτα απ'το σχολείο είναι για σένα (πολλά παιδιά επιλέγουν την πρώτη ζώνη για να τελειώνουν πιο γρήγορα). Διαφορετικά, αν για δικούς σου λόγους δε γουστάρεις, θες να διαβάσεις, να ξεκουραστείς πρώτα ή να κάνεις άλλα πράγματα τότε προτείνω νωρίς το απόγευμα (5-6). Ποτέ όμως μετά τις 9... το μυαλό έχει ήδη κουραστεί από όλη την ημέρα, αποσυντονίζεσαι πιο εύκολα και η αποδοτικότητά σου βρίσκεται στο ελάχιστο. Ατά από εμέ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top