Γενικό -  Οικονομικές λύσεις

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
:bye:
Λοιπόν φέτος θα πάω β' λυκείου θεωρητική.Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιες οικονομικές λύσεις μιας και απ ό,τι έμαθα σε φροντιστήρια πληρώνουν 200-400 ευρώ το μήνα και τα ιδιαίτερα κοστίζουν 20 ευρώ τουλάχιστον η μια ώρα...
Πάσα συμβουλή δεκτή(ακόμα κι αν έχετε επιλέξει άλλη κατεύθυνση)!!!
:thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Η θεωρητική έχω την εντύπωση ότι βγαίνει και χωρίς φροντιστήρια στη Β:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Γιατί το λες αυτό?και το άγνωστο?η έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mε την προυπόθεση να έχεις καλούς καθηγητές στο σχολείο φυσικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Οχι είναι εξαιρετικοι φιλόλογοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
αν εχεις μαθει να διαβαζεις χωρις να σου το επιβαλουν νομιζω θα τα καταφερεις και μονος σου.οι καθηγητες στο σχολειο αδιαφορουν επειδη αδιαφορυμε κ εμεις (κυριως).Αν τους ζητησεις βοηθεια με κειμενα και σημειωσεις ειμαι σιγουρη πως ολο και καποιος πραγματικος εκπαιδευτικος θα βρεθει να σε βοηθησει.
Ενισχυτικη στο σχολειο σου εχεις κοιταξει αν κανουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στο δικό μας αν έχουμε απορία απαντούν ''μα καλά δεν τα έχεις κάνει;''.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ναι το σκέφτηκα...αλλα σκέψου μέχρι να αρχίσειτο σχολείο θα κάνουν καταλήψεις τα βλαμμένα κι άντε μετα να στρωθείς
-----------------------------------------
Στο δικό μας αν έχουμε απορία απαντούν ''μα καλά δεν τα έχεις κάνει;''.:P
οχι εμείς δεν είμαστε έτσι...Οχι ότι είμαστε το τελειο σχολείο,αλλα όχι κι ετσι φίλε μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εμείς θεωρούμαστε τέλειο σχολείο.Ένα από τα πολυπληθέστερα στην Ελλάδα και με υπερσύγχρονο(?) κτήριο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Koίτα εμείς έχουμε πολύ καλούς φιλολόγους...Οι μαθηματικοί οχι οτι είναι κακοί καθηγητές,απλώς είναι τελείως στον κόσμο τους...:)(ελπίζω να καταλαβαίνεις τι εννοώ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixas!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mixas!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Ενισχυτικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Για την εκθεση μην φοαβασε, χαμενος χρονος και χρημα να το ξενισεις απο την δευτερα

Τωρα για τα μαθηματα τις κατευθυνσης δεν ξερω... βλεπεις ειμαι τεχνολογικος και δεν εχω ιδεα πως ειναι τα θεωριτικα. Παντος κοιταξε για ενυσχιτικη, και αν δεν σου κανει, πηγενε σε καπιο φροντιστιριο, αν δεν ειναι πολλες οι ωρες (αν δλδ δεν επιλεξεις πολλα μαθηματα) δεν θα βγουν πολλα τα λευτα.
Τωρα δεν ξερω τι τιμες εχουν τα ιδιετερα η γκρουπακια με φοιτιτες, αλλα κοιταξε το μηπος ειναι πιο οικονομικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ok :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Όχι και χαμένα λεφτά η έκθεση....εγώ είμαι της άποψης ότι άμα δεν είσαι και πολύ καλός στην έκθεση και θες καλή σχολή ξεκίνα έκθεση και από την πρώτη λυκείου...γιατί νομίζεις ότι όλοι οι μαθητές την πατάνε σε αυτό το μάθημα??Εγώ ξεκίνησα από την πρώτη λυκείου φροντιστήριο έκθεση και δεν μπορείς να φανταστείς πόσα ενδιαφέροντα πράγματα έμαθα για διάφορα θέματα έμαθα...και βελτιώθηκα και στην έκφραση...μόνο πεταμένα λεφτά δεν είναι ειδικά για τους θεωρητικούς...εάν βελτιωθείς στην έκφραση μέσω έκθεσης μετά είσαι καλύτερος σε κείμενα, ιστορία.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όχι και χαμένα λεφτά η έκθεση....εγώ είμαι της άποψης ότι άμα δεν είσαι και πολύ καλός στην έκθεση και θες καλή σχολή ξεκίνα έκθεση και από την πρώτη λυκείου...γιατί νομίζεις ότι όλοι οι μαθητές την πατάνε σε αυτό το μάθημα??Εγώ ξεκίνησα από την πρώτη λυκείου φροντιστήριο έκθεση και δεν μπορείς να φανταστείς πόσα ενδιαφέροντα πράγματα έμαθα για διάφορα θέματα έμαθα...και βελτιώθηκα και στην έκφραση...μόνο πεταμένα λεφτά δεν είναι ειδικά για τους θεωρητικούς...εάν βελτιωθείς στην έκφραση μέσω έκθεσης μετά είσαι καλύτερος σε κείμενα, ιστορία.....
δηλαδη τι μου προτείνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mr.thewritikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
δηλαδη τι μου προτείνεις?

Αφού θες κάτι οικονομικό, και εφόσον δεν είσαι καλός στην έκθεση η οποία θέλει χρόνο και προσπάθεια για να βελτιωθείς θα σου πρότεινα να ψάξεις σε κανένα βιβλιοπωλείο για λεξικό ανεπτυγμένων εννοιών....Είναι ένα λεξικό το οποίο μπορείς το έχεις σε όλο το λύκειο και αναπτύσσει μέσα θέματα για έκθεση....Από θανατική ποινή και πολιτική μέχρι μόδα και αγάπη για τα ζώα...Πολύ χρήσιμο και βοηθάει πολύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Αφού θες κάτι οικονομικό, και εφόσον δεν είσαι καλός στην έκθεση η οποία θέλει χρόνο και προσπάθεια για να βελτιωθείς θα σου πρότεινα να ψάξεις σε κανένα βιβλιοπωλείο για λεξικό ανεπτυγμένων εννοιών....Είναι ένα λεξικό το οποίο μπορείς το έχεις σε όλο το λύκειο και αναπτύσσει μέσα θέματα για έκθεση....Από θανατική ποινή και πολιτική μέχρι μόδα και αγάπη για τα ζώα...Πολύ χρήσιμο και βοηθάει πολύ....
ειπα οτι δεν ειμαι καλος στην έκθεση?αν ειπα αυτο,άλλο εννοουσα.Ηθελα να πω οτι αν και εχω καλους βαθμους αισθανομαι μια καποια ανασφαλεια σ αυτο το μαθημα...
Ποιο λεξικο ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top