Θρησκευτικά - Τι "πέφτει" συνήθως στα διαγωνίσματα;

mhtsos007

Νεοφερμένος

Ο mhtsos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αύριο Γράφω Διαγώνισμα Θρησκευτικών Ενο:1,2,3 και 4

Μπορείτε να μου πείτε τι θα βάλει στο Διαγώνισμα; (όσοι ξέρουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Αύριο Γράφω Διαγώνισμα Θρησκευτικών Ενο:1,2,3 και 4

Μπορείτε να μου πείτε τι θα βάλει στο Διαγώνισμα; (όσοι ξέρουν)



Ουιιιι 4 κεφάλαια?
Και εμέις αύριο γράφουμε αλλά 2,3,4.
Δε θα άντεχα περισσότερα.:mpam:
Τέλος πάντων, δεν μπορώ να σε βοηθήσω.
Κι εγώ στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^IoaNNa^

Νεοφερμένος

Η Ioanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Αύριο Γράφω Διαγώνισμα Θρησκευτικών Ενο:1,2,3 και 4

Μπορείτε να μου πείτε τι θα βάλει στο Διαγώνισμα; (όσοι ξέρουν)


εμείς γράψαμε και πήρα 20!!!! Έπεσαν για τα Απόκρυφα, για τους εβαγγελιστές και το έργο τους και η αποκάλυψη του Ιωάννη πάντως πάνε βρες στο goggle κάτι παραπάνω και γράψε εγώ αυτό έκανα και μου είπε και μπραβο.............καλή τύχη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αύριο Γράφω Διαγώνισμα Θρησκευτικών Ενο:1,2,3 και 4

Μπορείτε να μου πείτε τι θα βάλει στο Διαγώνισμα; (όσοι ξέρουν)

Κι εμεις τις ιδιες ενοτητες ειχαμε, εγραψα 20( :jumpy: ) και ειχε για τους Φαρισσαιους- Σαδδουκαιους, τις επιστολες του Αποστολου Παυλου, τα Ευαγγελια και τους Ευαγγελιστες, σε ποια γλωσσα γραφτηκε η Κ.Δ., και κατι αλλο που δεν το θυμαμαι τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SARALIANA

Νεοφερμένος

Η SARALIANA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
σας εχει βαλει παρα πολλα τεσπα εμας μας επεσαν τα βιβλια της Καινης η Αποκαλυψη του Ιωαννη για το ποιος εγραψε το πρωτο ευαγγελιο και τι γνωριζουμε για αυτο και τα συνοπτικα βιβλια εγω πιστευω οτι εγραψα καλα περιμενω αποτελεσμα και εχω πολυ αγχος οσο γαι εσενα καλη επιτυχια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Και των 2 ομάδων:
Απόκρυφα
Συνοπτικά
Πρώτο Ευαγγέλιο
Ποια τα μέρη του Ναού
Θρησκευτικές ομάδες (Ζηλωτές, Φαρισαίοι, Σαδουκαίοι)
Συναγωγή
Πώς γράφτηκαν τα βιβλία της Κ.Δ.
Σε ποια γλώσσα και πού γράφτηκαν τα πρώτα χειρόγραφά της (κάπως έτσι).:D

Εύκολα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top