Χάπι της επόμενης μέρας

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Αυτό το έχει άλλη γλύκα ο κοντός? ( Εν στυση 18.κατι )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι εγώ έβαλα το προφυλακτικό και έχω κάνει πολλή εξάσκηση .... Αλλά τα πρώτα δύο έσπασαν όταν τα ξετυλιξα πάνω του και το τρίτο μάλλον έσπασε όπως είπες Λάνσελοτ κάποια στιγμή.... Απλά φοβάμαι βρε παιδιά( σημειώνω δεν ήξερε εκείνος και την πρώτη φορά το εβαλε ανάποδα και του είπα να το πετάξει και να μου δώσει αλλο)
Ειναι πολυ σημαντικο να μην εχει αερα μεσα το προφυλακτικο και γι αυτο παταμε τη θηλη στο πανω μερος. Επισης για να ξεχωριζουμε ποια μερια ειναι σωστη μπορουμε να το φυσηξουμε. Καπου στα 16-17 πρεπει να ειστε, τι εξασκηση εκανεςςς αφου ηταν η πρωτη σας φορα ;;;
Με προσοχη.... και παντα ρωταμε για να μαθαινουμε

Αυτό το έχει άλλη γλύκα ο κοντός? ( Εν στυση 18.κατι )
Ειναι ο Jordi el Nino στην Ελλαδα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
(εβλεπα βιντεακια και ειχα παρει καποια αι εκανα εξασκηση μην γελασετε σε μπανανα ( το κλασικο) και ε λιγο μεγαλυτερος ειναι .. τι να κανουμε.... ενταξει μιλησα σε γυναικολογο δεν θα εχω θεμα απλα ολη η διαδικασια..... με επιασε αγχοοοος...... σε εκατοστα εννοω περιπυ 18 και .... ενταξει ειναι ειναι ....κοντοσ στο σωμα μεγαλος στην...ψυχη χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
(εβλεπα βιντεακια και ειχα παρει καποια αι εκανα εξασκηση μην γελασετε σε μπανανα ( το κλασικο) και ε λιγο μεγαλυτερος ειναι .. τι να κανουμε.... ενταξει μιλησα σε γυναικολογο δεν θα εχω θεμα απλα ολη η διαδικασια..... με επιασε αγχοοοος...... σε εκατοστα εννοω περιπυ 18 και .... ενταξει ειναι ειναι ....κοντοσ στο σωμα μεγαλος στην...ψυχη χεχε
Χαρακα εβγαλες ;;; χαχαχαχαχα
Δεν πειραζει,επρεπε να ξερει το παλικαρι τα βασικα.... αλλα ειναι καλος αλλου....
Τυχερη εισαι, γιατι ειχα και εγω απο μια φιλη παρομοια ιστορια . Εγινε οτι εγινε με τον φιλο της χωρις καν προφυλακτικο και την πιεσε αυτος να παρει ενα χαπι,το πηρε και ευτυχως δεν εγινε κατι αλλα ειχε καποια γυναικολογικα θεματα μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Α καθυστέρηση περιόδου κλπ? Εντάξει αν είναι ακατάστατος ο κύκλος είναι παρενέργειες του χαπιού.... Αλλά αν δεν είναι κάτι άλλο οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Α καθυστέρηση περιόδου κλπ? Εντάξει αν είναι ακατάστατος ο κύκλος είναι παρενέργειες του χαπιού.... Αλλά αν δεν είναι κάτι άλλο οκ

αυτο ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
ε ενταξει τοτε..... αυτο ξερω οτι θα γινει αν δεν μεινω εγκυος. ξερεις..... ενταξει βεβαια μιλησα και με τον γυναικολογο αλλα ολα οκ μου ειπε... ενταξει... ηρεμησα λιγο περισσοτερο ( οχι εντελως)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Πρώτων προσωπικά προτιμώ τα duo από οποιαδήποτε άλλη μάρκα, με βολεύουν καλύτερα, κάθονται καλύτερα. Μπορώ να πω πως δεν μου έχει δημιουργήσει, μέχρι στιγμής, κανένα πρόβλημα! :D Οπότε ναι, συμφωνώ και εγώ με την σειρά μου, ότι δεν φταίει η μάρκα, ειδικά όταν έχει και ένα όνομα! Πέρα αυτού, όταν το εξετάζεις πριν το βάλεις, δεν είναι αυτό!

Μπορεί να έτυχε το συγκεκριμένο να είχε κάποιο πρόβλημα (δεν πρέπει να πιέζονται αυτά) ή με τα νύχια σου (αφού λες ότι εσύ το έβαλες) να το έσκισες! Έχετε και μερικές κάτι νυχάρες βρε παιδί μου :D

Αυτό που έχω παρατηρήσει πάντως είναι ότι όντως δεν μπαίνουν σωστά τα "μπαλονάκια" όταν είσαι εσύ απέναντί του. Καλύτερα να το βάζει το παλικάρι, σίγουρα θα μπει καλύτερα, και εννοείται πως θέλει λίγη εξάσκηση αλλά δεν είναι και κάτι το περίπλοκο. Άστον να μάθει, σίγουρα αυτός θα το βάζει πιο σωστά, μόνο και μόνο από την θέση που βρίσκετε.

Και σχετικά τώρα με τον κύκλο σου, πάντα τα κοριτσάκια έχετε κάποιες καθυστερήσεις στους κύκλους όταν αλλάζει η εποχή (χειμώνα και καλοκαίρι), τουλάχιστον όπως μου έχουν πει και όπως έχω παρατηρήσει εγώ. Μήπως ήταν αυτό εν τέλει και όχι κάτι άλλο?

Πάντα καλά έκανες και πήγες σε γιατρό κλπ. Πολλές στην θέση σου θα είχαν μείνει στο ερώτημα, εάν πρέπει να πάνε σε γιατρό :D

Για το μέγεθος του αναφερόμενου δεν θα το σχολιάσω, αν και ναι, μου φαίνεται λίγο, σπανίως, μεγάλο -.- Ξέρεις σε αυτό, παίζει ρόλο και ο φωτισμός και η οπτική γωνία, να το ξέρεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Προφανώς δεν έβαλε σε σωστό σημείο τον χάρακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
νυχι δεν παιζει λογω πολυ αγχους δεν... εχω και τα νυχια.... και εχοντας μ τους υπολογιστες και τις κατασκευες κολλημα δεν βολευει το μακρυ νυχι. , αγαπητε Γκρινιαρη Κωνσταντινε

Εντξει παιδια δεν κανω πλακα απλα να ξερετεαι εννοω εν στυση στα δεκαοχτω... αν ηταν πεσμενος και ηταν δεκαωχτο θα ελεγα αμαν πως θα χωρεσει το πωπωπωπω ( γιατι θυμηθηκα την Τσαμπα? ... τεσπα)

και παλι ευχαριστω ναι εν τελει τωρα το απογευμα εκλεισα συναντηση εκτακτα για αυριο, αν και εχω ρωτησει πεντε εξι τηλεφωνικος...... συν τα φαρμακεια κοντα στο σπιτι του. Παντως ευχαριστω για την αμεση απαντηση .... εν μερει εφυγε ενα μεγααααααλο βαρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Καταρχήν δεν πρέπει να αγχώνεσαι τόσο. Δεν υπήρχαν καν οι προϋποθέσεις για να πάρεις χάπι (χωρίς προσπερματικά ή σπερματικά υγρά, σε μη γόνιμη ημέρα της περιόδου), το πήρες οκ, ρώτησες καμιά 10αριά ανθρώπους σχετικούς και πάλι δεν έχεις ηρεμήσει. Θα ηρεμήσεις τελείως την επόμενη φορά που θα δεις αίμα και το ξέρεις καλά αυτό, δεν έχει νόημα να ρωτάς 50 ανθρώπους στο ενδιάμεσο. Αν είναι να αγχώνεσαι τόσο με την υποψία κάθε φορά, όπως είπα η καλύτερη λύση είναι τα αντισυλληπτικά.

Επίσης, το "εντάξει πήρα το χάπι" δεν είναι ακριβώς ώριμη αντίδραση, και το ότι 6 μήνες δεν κάνει να το πάρεις δεν είναι υπερβολή. Πιο βλαπτικές είναι οι ανεπιθύμητες ενέργειες του χαπιού (γιατί αυτές υφίστανται ούτως ή άλλως από την στιγμή που το πήρες) παρά η υποψία ότι μπορεί να έμεινες έγκυος (με πιθανότητα να αγγίζει το μηδέν με βάση αυτές τις συνθήκες). Από την στιγμή που έχεις ενεργή σεξουαλική ζωή, καλό είναι να σε παρακολουθεί ένας γυναικολόγος, ώστε να αρχίσεις να κάνεις και τεστ παπ κάποια στιγμή, μεταξύ όλων των υπόλοιπων ψυχαναγκασμών. Πόσο χρονών είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
κοιτα ειμαι 18 χρονων... ενταξει αγχωθηκα και γω.... περισσοτερο τρομαξα.... ναι ηρεμησα οταν μιλησα με γιατρους απλα επειδη παντα σκεφτομαι το κακο και μετα το καλο , πηρα το χαπι αφοτου μου ειπαν και γιατροι να το παρω. Ηρεμησα μετα δεν ειχα τετοιο θεμα απλα ενταξει ειναι ενα πολυ μεγαλο σοκ για εμενα.... πρωτη φορα ...και το μελεταγα να σου πω την αληθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
κοιτα ειμαι 18 χρονων... ενταξει αγχωθηκα και γω.... περισσοτερο τρομαξα.... ναι ηρεμησα οταν μιλησα με γιατρους απλα επειδη παντα σκεφτομαι το κακο και μετα το καλο , πηρα το χαπι αφοτου μου ειπαν και γιατροι να το παρω. Ηρεμησα μετα δεν ειχα τετοιο θεμα απλα ενταξει ειναι ενα πολυ μεγαλο σοκ για εμενα.... πρωτη φορα ...και το μελεταγα να σου πω την αληθεια...

Nαι το φανταζόμουν ότι ήσουν κάπου στα 18. Σε εκείνες τις ηλικίες (16-20), το πιο τρομακτικό σενάριο μας φαίνεται η εγκυμοσύνη, μετά οι ΣΜΛ και τελευταίο έρχεται ό,τι διακυβεύει την γενικότερη σεξουαλική μας ζωή και υγεία ενώ θα έπρεπε να είναι το πρώτο. (Εν προκειμένω, το χάπι. Λογικό την στιγμή που το πήρες να μην σκέφτηκες ότι θα σου γαμήσει τον κύκλο ή να το σκέφτηκες και να είπες so what? Αλλά σκέφτηκες ότι αν την επόμενη φορά η περίοδος σου έρθει στις 5 εβδομάδες εσύ επί 10 ημέρες θα σκέφτεσαι τα χειρότερα κι αυτό θα εκδηλώνεται ποικιλοτρόπως?) Anyway κήρυγμα δεν θα κάνω γιατί δεν έχει και νόημα, απλά όσο πανικοβλημένη και να νιώθεις στην ιδέα να μείνεις έγκυος στα 18 (προφανώς θα το μελέταγες, σε όλες μας περνάει από το μυαλό), να έχεις καθαρό μυαλό πριν κάνεις οτιδήποτε. Και κυρίως να βρεις έναν γιατρό να σε παρακολουθεί για να μην αρχίζεις τα τηλέφωνα δεξιά και αριστερά κάθε φορά που σε αγχώνει κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Ερωτηση... Υπαρχουν κοπελες που εχουν παρει το ιδιο χαπι με εμενα? Απλα εμπειριες θελω να ξερω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top