Συζήτηση για τον Προγραμματισμό και Δίκτυα γ επάλ(Ασκήσεις,Ερωτήσεις κλπ)

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Προγραμματισμο Θεωρια δν εχω κανενα προβλημα...Με τα προγραμματα εχω το "μικρο" προβληματακι ακομη πιστευω αλλα την παλευω!
Καμια Επαναληψη θα βαλουνε φετος για ασκηση προγραμματισμο.Αφου περυσι βαλανε δομη επιλογης φετος λογικα επαναληψη.
Αυτα τα κλιμακωτα δν τα γουσταρω καθολου! Οι ασκησεις με τις επαναληψεις ειναι σχετικα πιο ευκολες
Με τα δικτυα οτι βαλουνε βαλανε....Απορω ρε Μαριε που τα θυμουσον ολο το βιβλιο και εγραψες τοσο καλα?! Αυτο ειναι αδιανοητο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
γεια σου ρε κωστα παιχταρα!!!...γεια σας παιδια τι κανετε??εγω αυριο θα εχω τελειωσει την υλη στα δικτυα και αμεσως θα ξεκινησω να βγαλω την υλη στον προγραμματισμο!!!βασικα στα δικτυα ειναι καποια πραγματα που δεν εχω καταλαβει πολυ καλα οπως π.χ την αμμεση και εμμεση δρομολογηση και οταν θα ξεκινησουμε θα τα καλυψω με τον καθηγητη μου!!στον προγραμματισμο ευτυχως τα παω πολυ καλυτερα με την pascal και με το λογικο διαγραμμα και δεν φοβαμαι οπως φοβομουν πριν εναν μηνα..μολις τελειωσω την υλη και στον προγραμματισμο θα κανω στα δικτυα και στον προγραμματισμο επαναληψεις διαβαζοντας περισοτερες σελιδες γιατι τις ειχα περιορισει λιγο!!στα μαθηματικα φοβαμαι λιγο γιατι δεν γνωριζω να βγαζω σωστα κοινο παραγοντα για τον λογο οτι δεν προσεχα στις προηγουμενες ταξεις και μου εχουν μεινει αρκετα κενα:(!!!τωρα στην εκθεση εχω αρκετες σημειωσεις και αμα τις διαβασω θα γραψω καλα αλλα το θεμα ειναι οτι βαριεμαι:P!!εσεις πως τα πηγαινετε με τα δικτυα και τον προγραμματισμο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
γεια σου ρε κωστα παιχταρα!!!...γεια σας παιδια τι κανετε??εγω αυριο θα εχω τελειωσει την υλη στα δικτυα και αμεσως θα ξεκινησω να βγαλω την υλη στον προγραμματισμο!!!βασικα στα δικτυα ειναι καποια πραγματα που δεν εχω καταλαβει πολυ καλα οπως π.χ την αμμεση και εμμεση δρομολογηση και οταν θα ξεκινησουμε θα τα καλυψω με τον καθηγητη μου!!στον προγραμματισμο ευτυχως τα παω πολυ καλυτερα με την pascal και με το λογικο διαγραμμα και δεν φοβαμαι οπως φοβομουν πριν εναν μηνα..μολις τελειωσω την υλη και στον προγραμματισμο θα κανω στα δικτυα και στον προγραμματισμο επαναληψεις διαβαζοντας περισοτερες σελιδες γιατι τις ειχα περιορισει λιγο!!στα μαθηματικα φοβαμαι λιγο γιατι δεν γνωριζω να βγαζω σωστα κοινο παραγοντα για τον λογο οτι δεν προσεχα στις προηγουμενες ταξεις και μου εχουν μεινει αρκετα κενα:(!!!τωρα στην εκθεση εχω αρκετες σημειωσεις και αμα τις διαβασω θα γραψω καλα αλλα το θεμα ειναι οτι βαριεμαι:P!!εσεις πως τα πηγαινετε με τα δικτυα και τον προγραμματισμο??


Γεια σου ρε Λαζαρε..!! Καλα την υλη στα δικτυα πως και την εβγαλες τοσο νωρις :eek::eek::eek: ????
Εγω ακομη σημερα στο 7.2.3 ειμαι και θα τελειωσω μεχρι και το 7.3.1 :/: Ξεκινησα απο δευτερα Δικτυα.Απορρω πως την εβγαλες ρε παιδι μου,Μπραβο! Προγραμματισμο εκανα επαναληψη θεωρια ολα τα κεφαλαια και τις δομες επαναληψης,κανενα λογικο διαγραμμα καμια ασκησουλα τετοια πραγματα.Απο ασκησεις απο αυριο κανονικα θα αρχισω! (Οσον αφορα τα δικτυα την αμεση και την εμμεση ουτε εγω τα καταλαβαινω αυτα και να μου τα εξγησει παλι δν θα τα καταλαβω αλλα τελοςπαντων).
Μαθηματικα Λαζαρε και εγω εχω λιγο προβλημα οχι στον κοινο παραγοντα αλλα στα εμβαδα τωρα στο τελευταιο κεφαλαιο,γμστ πολυ δυσκολα.Εκανα και εδω μια επαναληψη Στατιστικη-Ορια να τα θυμηθω και θα αρχισω παργωγους-παραγουσες την Μ.Παρασκευη:D
Εκθεση δν πολυδιαβαζω αν και ειναι το 1ο μαθημα που θα δωσουμε αν καιι κανουμε καλο μαθημα στο φροντηστηριο,πιστευω να γραψω καλα :clapup:
Τα δικτυα φοβαμαι λες να προλαβω να την βγαλω την υλη ρε συ?????????? Πες με πως την εβγαλες τοσο γρηγορα και πως διαβαζες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Γεια σου ρε Λαζαρε..!! Καλα την υλη στα δικτυα πως και την εβγαλες τοσο νωρις :eek::eek::eek: ????
Εγω ακομη σημερα στο 7.2.3 ειμαι και θα τελειωσω μεχρι και το 7.3.1 :/: Ξεκινησα απο δευτερα Δικτυα.Απορρω πως την εβγαλες ρε παιδι μου,Μπραβο! Προγραμματισμο εκανα επαναληψη θεωρια ολα τα κεφαλαια και τις δομες επαναληψης,κανενα λογικο διαγραμμα καμια ασκησουλα τετοια πραγματα.Απο ασκησεις απο αυριο κανονικα θα αρχισω! (Οσον αφορα τα δικτυα την αμεση και την εμμεση ουτε εγω τα καταλαβαινω αυτα και να μου τα εξγησει παλι δν θα τα καταλαβω αλλα τελοςπαντων).
Μαθηματικα Λαζαρε και εγω εχω λιγο προβλημα οχι στον κοινο παραγοντα αλλα στα εμβαδα τωρα στο τελευταιο κεφαλαιο,γμστ πολυ δυσκολα.Εκανα και εδω μια επαναληψη Στατιστικη-Ορια να τα θυμηθω και θα αρχισω παργωγους-παραγουσες την Μ.Παρασκευη:D
Εκθεση δν πολυδιαβαζω αν και ειναι το 1ο μαθημα που θα δωσουμε αν καιι κανουμε καλο μαθημα στο φροντηστηριο,πιστευω να γραψω καλα :clapup:
Τα δικτυα φοβαμαι λες να προλαβω να την βγαλω την υλη ρε συ?????????? Πες με πως την εβγαλες τοσο γρηγορα και πως διαβαζες:/:
να σε πω ρε :P!!την υλη στα δικτυα και στον προγραμματισμο την εχω χωρισει σε κοματια δηλαδη η υλη πες στα δικτυα και στον προγραμματισμο ειναι περιπου 90 σελιδες καθε μερα διαβαζα 10 σελιδες στα δικτυα και αμα υπολογισεις τις ημερες σε 9 ημερες την εβγαλες την υλη.... αντιστοιχα και στον προγραμματισμο!!μετα αντι για 10 σελιδες διαβαζεις 20 σελιδες και σιγα σιγα θα τα καταλαβαινεις πολυ γρηγορα απλα θα πρεπει να κουραστεις λιγο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
10 σελιδες Δικτυα......:eek: Καλα ομως ετσι??? Εγω βγαζω 2-3 μαθηματα το πολυ την ημερα! Γμτ δν ξερω αν θα προλαβω!
Εγω αγανακτησει πια με τις κολοεξετασεις,αντε πια να τελειωνουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
10 σελιδες Δικτυα......:eek: Καλα ομως ετσι??? Εγω βγαζω 2-3 μαθηματα το πολυ την ημερα! Γμτ δν ξερω αν θα προλαβω!
Εγω αγανακτησει πια με τις κολοεξετασεις,αντε πια να τελειωνουμε!
ναι ρε σε καταλαβαινω και εγω τρελενομαι ωρες ωρες!!!καμια φορα ειμαι αισιοδοξος οτι θα τα παω πολυ καλα και αλλες φορες σκεφτομαι οτι θα ειναι δυσκολο να περασω και τετοια....κωστα μην φοβασαι φιλε απλα κατσε να διαβασεις δυο μηνες μεινανε φιλε..κατσε να πιεστεις λιγο και ολα θα πανε καλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
58 ημέρες νομίζω η λιγότερες...Ας τα να πάνε!! Και εγώ έτσι είμαι Λάζαρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
τι κανετε παιδια πως τα πηγαινετε με το διαβασμα και το αγχος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ελα ρε Λαζαρε πως να τα παμε....:worry: Αυτο π λεγαμε.Μια εχουμε αγχος και ειμαστε απαισιοδοξοι για το τι θα γινει και μια το αντιθετο!! Το διαβασμα αρκετα καλα μπορω να πω πηγε,την δευτερα γραφω διαγωνισμα σε ολη την υλη στα δικτυα και την τεταρτη Προγραμματισμο. Για καποιον λογο εχω ενα πολυ μεγαλο αγχος για τα μαθηματικα και δν ξερω γιατι?! Νομιζω οτι δν θα γραψω τπτ και φρικαρω συνεχως!! Εσυ πως τα πας,την εβγαλες την υλη απο ολα τα μαθηματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros13

Νεοφερμένος

Ο lazaros13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
στα μαθηματικα δεν την εχω βγαλει την υλη οπως και εκθεση εχω αρκετα θεματα να διαβασω... Ειδικοτητα εχω ξαναξεκινησει επαναληψη αλλα καποιες φορες στον προγραμματισμο νευριαζω με τους αλγοριθμους ειτε ειναι ψευδοκωδικας ειτε λογικο διαγραμμα ειτε ειναι pascal και απογοητευομαι ειναι στιγμες που δεν μπορω να λυσω κανενα προγραμμα...... Δεν καναμε καλη αρχη με τον καθηγητη μου βασικα δεν δωσαμε εμφαση πολυ στον προγραμματισμο και τωρα τραβαω τα μαλλια μου... νιωθω μαμησετα αυτες τις ημερες με τον προγραμματισμο ανυσηχω πολυ:(!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ειμαι πολυ ικανοποιημενος σε ολα τα μαθηματα και ειδικα στον προγραμματισμο...Εχουμε κανει 150 ασκησεις μονο σε Pascal και αλλες τοσες σε ψευδοκωδικαι και λογικα διαγραμματα.Εχουμε κανει ισα με 5 φορες επαναληψη.Καλα ειμαστε :P
Ειναι η φαση απαισιοδοξιας ρε Λαζαρε τωρα,παρτο αλλιως :D Καλα θα γραψουμε.
Αν πεσουν θεματα οπως και τα περσινα καλα ενταξει το 2οαρι αντε το 19 το εχουμε σιγουρα.Η περσυνη χρονια και στα 2 μαθηματα ητανε πανευκολα!! Τα κοιταω τωρα και λεω τι ειναι αυτα ρε? Λες να βαλουν ευκολα και φετος μωρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι τα κοιτάς και λές τι εύκολα είναι αφού τα χεις λύσει 50 φορές:P Αντικειμενικά ναι ήταν εύκολα αλλα σκέψου πρώτη φορά δεν ξέραμε τι θα πέσει, τι είδους θέματα θα είναι,πώς θα είναι?Βάλε και το άγχος και δεν είναι καθόλου εύκολα ειδικά στα δίκτυα...Στον προγραμματισμό ναι συφμωνώ τα θέματα ήταν εύκολα αλλά η διόρθωση αυστηρή.Στο σχολείο μου πολλοί αρκετά καλοί την πάτησαν...
Κάτι άλλο που θέλω να σας πω είναι μην κάνετε εκπτώσεις στην ύλη.Ποτέ δεν ξέρετε τι θα πέσει.Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά που λένε.Εσείς πρέπει να ξέρετε τα πάντα δεν υπάρχουν περιθώρια για εκπτώσεις...
P.S Σας έχω πεί ότι εγώ στα δίκτυα δεν διάβασα ένα ολόκληρο κεφάλαιο?Αλλά ήμουν τυχερός και δεν έπεσε,εκεί παίζεις με τις πιθανότητες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ναι τα κοιτάς και λές τι εύκολα είναι αφού τα χεις λύσει 50 φορές:P Αντικειμενικά ναι ήταν εύκολα αλλα σκέψου πρώτη φορά δεν ξέραμε τι θα πέσει, τι είδους θέματα θα είναι,πώς θα είναι?Βάλε και το άγχος και δεν είναι καθόλου εύκολα ειδικά στα δίκτυα...Στον προγραμματισμό ναι συφμωνώ τα θέματα ήταν εύκολα αλλά η διόρθωση αυστηρή.Στο σχολείο μου πολλοί αρκετά καλοί την πάτησαν...
Κάτι άλλο που θέλω να σας πω είναι μην κάνετε εκπτώσεις στην ύλη.Ποτέ δεν ξέρετε τι θα πέσει.Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά που λένε.Εσείς πρέπει να ξέρετε τα πάντα δεν υπάρχουν περιθώρια για εκπτώσεις...
P.S Σας έχω πεί ότι εγώ στα δίκτυα δεν διάβασα ένα ολόκληρο κεφάλαιο?Αλλά ήμουν τυχερός και δεν έπεσε,εκεί παίζεις με τις πιθανότητες:P

Τα θέματα για μένα θα είναι στο ίδιο επίπεδο με το περυσινό και φέτος!Πάντα βάζουν και κάτι άκυρο...όπως πέρυσι ο μεταγλωτιστής!Ε είχες μεγαλο φάρδος ρε Μάριε!!!Και να έπεφτε αυτό ε;!χαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι τα κοιτάς και λές τι εύκολα είναι αφού τα χεις λύσει 50 φορές:P Αντικειμενικά ναι ήταν εύκολα αλλα σκέψου πρώτη φορά δεν ξέραμε τι θα πέσει, τι είδους θέματα θα είναι,πώς θα είναι?Βάλε και το άγχος και δεν είναι καθόλου εύκολα ειδικά στα δίκτυα...Στον προγραμματισμό ναι συφμωνώ τα θέματα ήταν εύκολα αλλά η διόρθωση αυστηρή.Στο σχολείο μου πολλοί αρκετά καλοί την πάτησαν...
Κάτι άλλο που θέλω να σας πω είναι μην κάνετε εκπτώσεις στην ύλη.Ποτέ δεν ξέρετε τι θα πέσει.Φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά που λένε.Εσείς πρέπει να ξέρετε τα πάντα δεν υπάρχουν περιθώρια για εκπτώσεις...
P.S Σας έχω πεί ότι εγώ στα δίκτυα δεν διάβασα ένα ολόκληρο κεφάλαιο?Αλλά ήμουν τυχερός και δεν έπεσε,εκεί παίζεις με τις πιθανότητες:P

Ε ναι τα εχω λυσει καμια 10αρια φορες η αληθεια ειναι.....:P Στην αρχη θυμασαι τι σου ελεγα οταν τα ειδα,οτι και καλα ειναι δυσκολα?? Και στα Δικτυα με το διαβασμα π εχω κανει τωρα και αμα ητανε τα ιδια θεματα θα εγραφα κανενα 18-19 σιγουρα!!! Το αγχος φοβαμαι και μην παθω κανενα γενικο black-out και μετα την πατησα!!! Στα δικτυα μερικα μαθηματα δεν ειναι οτι δν τα διαβαζω αλλα μερικες φορες αφηνω καποια σημεια σε μερικα ΜΕΓΑΛΑ μαθηματα.Αλλα τωρα θα ξαναρχισω επαναληψη και δν θα αφησω τπτ γ τππ!!! Το 7.11 ειχες αφησει Μαριε αν θυμαμαι καλα :D

Τα θέματα για μένα θα είναι στο ίδιο επίπεδο με το περυσινό και φέτος!Πάντα βάζουν και κάτι άκυρο...όπως πέρυσι ο μεταγλωτιστής!Ε είχες μεγαλο φάρδος ρε Μάριε!!!Και να έπεφτε αυτό ε;!χαχα!!!


Μακαρι ρε συ....Να γραψουμε!! Αλλα και δυσκολα να ειναι χεστηκα,θα γραψω οτι ξερω και οτι γινει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Να κανω μια ερωτηση.... Στον Προγραμματισμο υπαρχει περιπτωση να βαλουνε παρομοια ασκηση (Θεμα 3ο) οπως την περυσι??? Κλιμακωτη Χρεωση και τετοια,η γενικα απο Δομη Επιλογης????
Και στα Δικτυα ακομη μια ερωτηση.Το θεμα 4ο το Β ητανε αρκετα "δυσκολο" ηθελε να γραψεις πολλα.
Λετε να πεσει κατι παρομοιο και φετος (π.χ για το Firewall) ??? ??? ???
Πολλες ερωτησεις :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilispolitop9

Νεοφερμένος

Ο vasilispolitop9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια. Εγω γενικα δυσκολευομαι λιγο στη λογικη των ασκησεων του προγραμματισμου. Δηλαδη δεν μπορω να οργανωσω σωστα τις εντολες στο μυαλο μου και να τις βαλω οπως πρεπει στο προγραμμα και φοβαμαι οτι δεν θα γραψω καλα στις πανελληνιες. Ειναι κανενας αλλος που εχει το ιδιο προβλημα με εμενα? Πως μπορω σιγα σιγα να αρχισω να αποκτω ευχερεια στις ασκησεις? ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.
Όσες περισσότερες "προσπαθήσεις" να λύσεις τόσο πιο εύκολο θα σου φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top