[16/5/2011] Μαθηματικά Κατεύθυνσης

Πώς θεωρείτε ότι τα πήγατε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 119)
  • Άριστα

    Ψήφοι: 20 16.8%
  • Πολύ καλά

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Καλά

    Ψήφοι: 9 7.6%
  • Μέτρια

    Ψήφοι: 28 23.5%
  • Άσχημα

    Ψήφοι: 5 4.2%
  • Χάλια

    Ψήφοι: 12 10.1%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 33 27.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

red span

Δραστήριο μέλος

Ο ΧΑΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 407 μηνύματα.
Mόνο καλά... Ιδανικά θα έλεγα... 1 ώρα την ημέρα είναι 7 την εβδομάδα... Και μην ξεχνάς, δεν βάλαμε μαθήματα μέσα... Πόσο παραπάνω να διαβάσει κανείς??
Εχεις ενα στυλακι η με φαινεται.Ποσα ιδιαιτερα εκανες για να περασεις στο ηλεκτρολογων?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
εγω προσωπικα 1 ωρα μονο δεν διαβαζα ουτε β γυμνασιου...Τωρα αμα εσυ με 1 ωρα μαθηματικα την βδομαδα περασες πολυτεχνιο τι να σου πω εισε ιδιοφυια!Ιδικα αμα προλαβαινες σε τοση ωρα να λυσεις τουλαχιστον 3 ασκησεις τοτε φυσας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Πάνω από μία ώρα μαθηματικά την μέρα είναι και ψιλουπερβολή... Άντε το πολύ μιάμιση...
Και πόσες επιπλέον ώρες τη νύχτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ το έχω ξανααναφέρει αλλά θα το επαναλάβω χωρίς σε καμία περίπτωσν να θέλω να το παίξω έξυπνος!
Διάβαζα 1-1.30 ώρα ανα ημέρα και στο 5ο πεδίο που με ενδιαφέρει βγάζω 17300+ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
εγω προσωπικα 1 ωρα μονο δεν διαβαζα ουτε β γυμνασιου...Τωρα αμα εσυ με 1 ωρα μαθηματικα την βδομαδα περασες πολυτεχνιο τι να σου πω εισε ιδιοφυια!Ιδικα αμα προλαβαινες σε τοση ωρα να λυσεις τουλαχιστον 3 ασκησεις τοτε φυσας!

δε χρειαζεται να εισαι ιδιοφυια, αλλα να 3ερεις να διαβαζεις και να εκμεταλλευεσαι σωστα το χρονο που εχεις...
οι υπερβολες που κανετε καποιοι ειναι ασχημο πραγμα!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza1993

Δραστήριο μέλος

Ο pizza1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Ok υπερβολη πανω απο μια ωρα μαθηματικα...Και μετα βγανουν και κλαινε που πατωσαν στα μαθηματικα με την δικαιολογια οτι βαλαν δυσκολα..(δεν το λεω προσωπικα σε σενα γενικα το λεω)Εγω παντος ξερω οτι απο το γυμνασιο ολη η ταξη μια εκλαιγε οτι δεν ηταν καλη η καθηγητρια μαθηματικων ,μια το ενα μια το αλλο επειδη δεν καθοντουσταν να διαβασουν.Φιλε αμα δεν στρωθεις δεν μαθαινεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Ok υπερβολη πανω απο μια ωρα μαθηματικα...Και μετα βγανουν και κλαινε που πατωσαν στα μαθηματικα με την δικαιολογια οτι βαλαν δυσκολα..(δεν το λεω προσωπικα σε σενα γενικα το λεω)Εγω παντος ξερω οτι απο το γυμνασιο ολη η ταξη μια εκλαιγε οτι δεν ηταν καλη η καθηγητρια μαθηματικων ,μια το ενα μια το αλλο επειδη δεν καθοντουσταν να διαβασουν.Φιλε αμα δεν στρωθεις δεν μαθαινεις.

ο κα8ενας διαβαζει οσο νομιζει οτι πρεπει για τον ιδιο...δεν γινεται να διαβαζουν ολοι το ιδιο, δε χρειαζεται για ολους το ιδιο...ειχα μια συμμα8ητρια στο σχολειο που ηταν μυαλο, η κοπελα και να μη διαβαζε πολυ 8α εσκιζε ο,τι 8εματα και να εμπαιναν...(τελικα στεναχωρε8ηκα που εμα8α οτι 8α παει με το 10% παιδαγωγικο, κριμα να χαραμιστει ετσι τετοιο κεφαλι...:()γενικα παντως, δεν υπαρχει κανονας για το ποσο 8α διαβασεις, εσυ 3ερεις τις δυνατοτητες σου...
πανω σ αυτο που λες συμφωνω, οποιος πατωνει και ''φταιει'' ειναι χαζομαρα να το χρεωνει στα 8εματα και σε αλλους παραγοντες...πανω απ ολα ειμαστε υπευ8υνοι(πρεπει να ειμαστε δηλαδη) για το τι κανουμε και οφειλουμε να δεχτουμε και τις οποιες συνεπειες επειτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
1-1.30 μαθηματικά...δεν είναι διάβασμα μαθηματικών αλλά θρησκευτικών!

μην τα ισοπεδώνουμε όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
1-1.30 μαθηματικά...δεν είναι διάβασμα μαθηματικών αλλά θρησκευτικών!

μην τα ισοπεδώνουμε όλα

μα8ηματικα λυκειου υποψην...μην μπερδευεσαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Η ταξινόμηση σε λυκείου ή πανεπιστημίου δεν μου λέει κάτι. Γιατί στο πανεπιστήμιο δεν θυμόμαστε του λυκείου..;) χαχα οπότε δεν έχει νόημα. Για να είμαστε σοβαροί όταν μελετάς μαθηματικά θέλει στρώσιμο πωπού κάτω, μολύβι και πολλά πρόχειρα χαρτιά και πολλές ώρες κοπάνημα με το μυαλό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Η ταξινόμηση σε λυκείου ή πανεπιστημίου δεν μου λέει κάτι. Γιατί στο πανεπιστήμιο δεν θυμόμαστε του λυκείου..;) χαχα οπότε δεν έχει νόημα. Για να είμαστε σοβαροί όταν μελετάς μαθηματικά θέλει στρώσιμο πωπού κάτω, μολύβι και πολλά πρόχειρα χαρτιά και πολλές ώρες κοπάνημα με το μυαλό.

δε σε παρε3ηγω, γιατι ως παππους(:D) σ αυτα πλεον, εχεις 3εχασει τις με8οδολογιες και τα προτυπα ασκησεων τα οποια ''αποστη8ιζει'' ο μα8ητης
κατα τα αλλα συμφωνω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Εγώ το έχω ξανααναφέρει αλλά θα το επαναλάβω χωρίς σε καμία περίπτωσν να θέλω να το παίξω έξυπνος!
Διάβαζα 1-1.30 ώρα ανα ημέρα και στο 5ο πεδίο που με ενδιαφέρει βγάζω 17300+ :)

Μ'αρέσει που, ενώ δεν έχουν φτάσει ακόμα και τα τελευταία γραπτά (ΑΟΘ) στα βαθμολογικά κέντρα, εσύ έχεις βγάλει ήδη τα μόριά σου και τη σχολή που πέρασες :whistle:
Όπως και να'χει, σου εύχομαι καλή επιτυχία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Ξεκολλάτε με τις ώρες που χρειαζονται στάνταρ κτλ. Το κυριότερο που ισχύει και στο λύκειο και στο πανεπιστήμιο είναι όταν θα διαβάζεις να διαβάζεις ουσιαστικά.Μπορεί να διαβάζεις 8 ώρες μαθ.κατ και να λύνεις ξέρω γω όλες τις εύκολες απτου σαββάλα ή απτου μπάρλα ή δν ξερβ γω απο πού(δν τα θυμάμαι κιολας πλέον) αλλα επί της ουσίας δουλειά δε βγάζεις. Και όντως εγώ με 4 ώρες ιδιαίτερα τη βδομάδα μαθ.κατ οι 7 ώρες τη βδομάδα(μπορεί να μν είναι 1 τη μέρα αλλά 2,2 και 3 ξέρω γω) μου ακούγονται λογικές για το πως διάβαζα τοτε..Σας είπα το παν είναι το διάβασμα ναναι διάβασμα ουσίας και όχι απλά να συμπληρώνεις ώρες ανούσιες ετσι απλα για να λες οτι ξεσκίστηκα,ξεκολλώθηκα κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 9 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top