[2016] Σε ποιο τμήμα και με πόσα μόρια περάσατε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια τους, και σε αυτούς που τα κατάφεραν και σε αυτούς που δεν τα κατάφεραν.. Δεν χάνεται τίποτα από μιά ατυχία-αποτυχία στις Πανελλήνιες, ευκαιρίες για μόρφωση και σπουδές υπάρχουν, αρκεί κάποιος να έχει στόχο και θέληση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manolis Lep

Νεοφερμένος

Ο Manolis Lep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
σειρα 153... Η αληθεια ειναι οτι παω τυφλα...Παντα μου αρεσε η αστρονομια και γιαυτο ειχα πρωτη επιλογη το φυσικο αθηνας ( δυστυχως δεν εχω τη δυνατοτητα να παω σε αλλη πολη) ομως τελικα καταφερα να μπω στο μαθηματικο που ηταν η 2η επιλογη μου. Γνωριζω οτι στη σχολη μου στη δεσμη φυσικης εχει 2 μαθηματα αστρονομιας αλλα δε ξερω κατα ποσο μπορω να ασχοληθω με αυτη την επιστημη απο αυτη τη σχολη. Επισης , γνωριζω οτι δεν υπαρχει επαγγελματικη αποκατασταση ( ευτυχως γιαυτο εχω τα δικαιωματα μαθηματικου ) ομως απτην αρχη ηξερα οτι οι σπουδες μου γινονται μονο και μονο για τη δικη μου ευχαριστηση και καλλιεργεια.(γιαυτο δε πηγα και σε πολυτεχνειο ) Αυτο στο λεω γιατι εχω δει σε αλλα φορουμ που κριτικαρουν ατομα που θελουν να ασχοληθουν με την ερευνα για αυτο το λογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros1997

Νεοφερμένος

Ο lazaros1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Επικοινωνίας, Μέσων & Πολιτισμού στο Πάντειο με 17347 (2 μόρια λιγότερα από τη βάση των ΜΜΕ του εκπα :'( ) 34η θέση :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasgalliakis

Νεοφερμένος

Ο kostasgalliakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τμήμα ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών ΔΠΘ (Ξάνθη), 16503 μόρια σειρά 105ος, στους 230?
Goal succeed!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ylenia

Νεοφερμένος

Η ylenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπράβο Δέσποινα !!!

Μπράβοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torter10

Νεοφερμένος

Ο torter10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους, εγώ πέρασα στο Πανεπιστήμιο Πειραιά, στο τμήμα Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Διοικητικής. Συγκέντρωσα 16.523 μόρια (σειρά επιτυχίας: 33) και έχασα την πρώτη μου επιλογή (Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής, ΟΠΑ) από μία λάθος πράξη στο δεύτερο θέμα στα Μαθηματικά (καταραμένο άγχος!).

Βέβαια, στην πορεία μετάνιωσα που έβαλα πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό το ΛΟΧΡΗ, για μία σειρά από λόγους, μεταξύ των οποίων και τα ποικίλα αρνητικά σχόλια για τους καθηγητές (έλλειψη εργατικότητας), τους φοιτητές (λίγα σοβαρά και μετρημένα παιδιά, πολλά ψωνισμένα πλουσιόπαιδα) και τις εγκαταστάσεις. Οπότε όλα καλά!

Καλή σταδιοδρομία σε όλους!

Υ.Γ: Όποιος πέρασε στο ίδιο τμήμα ας στείλει ένα ΠΜ να γνωριστούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με μια μικρή χρονοκαθυστέρηση μιας και έλειπα διακοπές, να ευχηθώ και εγώ καλή σταδιοδρομία από καρδιάς σε όλους!!!!!
Χαίρομαι ιδιαίτερα όταν διαβάζω τέτοια πόστς και βλέπω δίπλα ''πρώτη επιλογή'' και 100 φατσάκια!
Να είστε καλά και να απολαύσετε το νέο ( και σημαντικό) κεφάλαιο της ζωής σας!

Και στα δικά μας :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Με μια μικρή χρονοκαθυστέρηση μιας και έλειπα διακοπές, να ευχηθώ και εγώ καλή σταδιοδρομία από καρδιάς σε όλους!!!!!
Χαίρομαι ιδιαίτερα όταν διαβάζω τέτοια πόστς και βλέπω δίπλα ''πρώτη επιλογή'' και 100 φατσάκια!
Να είστε καλά και να απολαύσετε το νέο ( και σημαντικό) κεφάλαιο της ζωής σας!

Και στα δικά μας :redface:

Θα σκίσεις, ψυχούλα μου, είμαι βέβαιη! Καλό πνευματικό αγώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ας μου πει καποιος για την φοιτιτικη ζωη στον αγιο νικολαο..
Θα σου που εγώ που μένω Άγιο Νικόλαο τα τελευταία 5 χρόνια.
Το καλοκαίρι είναι σαν να είσαι σε διακοπές, τουρίστες, κίνηση, νυχτερινή ζωή. Χαμούλης.
Τον χειμώνα είναι σαν να βρίσκεσαι σε πόλη φάντασμα. Κατεβαίνεις στην Λίμνη για φαγητό ας πούμε και σου πάει σερπαντίνα μες τα μαύρα σκοτάδια και στην ερημιά. Γενικά ,όμως, παλεύεται. Εγώ τον τελευταίο χρόνο άρχισα να βαριέμαι εδώ. Θεωρώ πως 4-5 χρόνια μπορείς να μείνεις άνετα. Μετά κουράζεσαι, ειδικά αν έχεις συνηθίσει σε μεγαλούπολη. Το καλό με την Κρήτη είναι ότι μπορείς να πας σε διάφορα μέρη κι έχεις πολλές επιλογές. Το Ηράκλειο δεν είναι ούτε μία ώρα με το αυτοκίνητο, η Ιεράπετρα είναι γύρω στα 45 λεπτά. Μπορείς δηλαδή να κόβεις τις βόλτες σου και σε άλλες πόλεις, να πηγαίνεις εκδρομές και να μην βαριέσαι ποτέ. 2-3 μήνες τον χειμώνα είναι το ζόρι. Μετά είσαι εντάξει. Αν θες κάτι άλλο σχετικά με την πόλη, μπορείς να μου πεις. Καλές σπουδές :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosthal

Νεοφερμένος

Ο mitsosthal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σχολή πυροσβεστών με 17.175 μορια 45 σειρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trafalgar

Νεοφερμένος

Ο Trafalgar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
σχολή πυροσβεστών με 17.175 μορια 45 σειρα

Κι εγώ φίλε, 16.689, 83 σειρά :P:P Συμφοιτητές θα 'μαστε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenastrav

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Μαιευτική Αθήνας με 16.700 μόρια, 38η σειρά και ήταν η πρώτη μου επιλογή! Δεν βλέπω κανέναν συμφοιτητή εδώ βέβαιααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PantelKalo

Νεοφερμένος

Ο PantelKalo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σχολή Πυροσβεστών με 17064 53ος .. υπαρχει θεμα στο ellinikos-stratos.com για τους επιτυχοντες Σ.Π.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lilakrch

Νεοφερμένος

Η lilakrch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδαγωγικο νηπιαγωγων στα Γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,342 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους. Και εγώ με την σειρά μου έπιασα την πρώτη μου επιλογή.

Τι γίνεται με σένα ρε Πάτση δε βρίσκεις δουλειά πουθενά κι είπες να κάνεις τις σπουδές επάγγελμα;:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top