ECPE Μαΐου 2015

manolis_98

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο manolis_98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,055 μηνύματα.
https://www.hau.gr/?i=examinations.en.news.4409
Καλά αποτελέσματα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνιος 1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνιος 1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Βγήκαν τα αποτελέσματα του michigan. Πώς τα πήγατε;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Το αντέρφος μου, πήρε το ECPE, 3η γυμνασίου όπως και το B2 στα γαλλικά την ίδια χρονική περίοδο.

Speaking,Writing: PASS
GCVR: LOW PASS
Listening: BORDERLINE FAIL

Αποτέλεσμα: PASS
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
ρε παιδια στο site της ελληνοαμερικανικης ελεγε πως απο σημερα 25 αυγουστου μετα τις 5 μ.μ. θα μπορουμε να δουμε online το σκορ μας σε καθε εξεταστεο αντικειμενο (listening , gcvr, writing, speaking) και ακομα προσπαθω να δω και βγαινει μηνυμα error could not connect with database... εχω σκασει ξερω οτι το πηρα αλλα θελω να δω και τη βαθμολογια! Συγχαρητηρια btw σε οσους απο εσας επετυχαν!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristosathens

Νεοφερμένος

Ο xristosathens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Απο τα εξεταζομενα μερη (gvcr,listening,writing,speaking) ποιο ηταν αυτο που σας δυσκολεψε περισσοτερο στις εξετασεις και ποιο ηταν αυτο που σας εριξε περισσοτερο βαθμολογικα,αν και δεν το περιμενατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Απο τα εξεταζομενα μερη (gvcr,listening,writing,speaking) ποιο ηταν αυτο που σας δυσκολεψε περισσοτερο στις εξετασεις και ποιο ηταν αυτο που σας εριξε περισσοτερο βαθμολογικα,αν και δεν το περιμενατε?

Αυτό που με δυσκόλεψε περισσότερο ήταν το Listening όπου και πήρα 510 και το λεξιλόγιο.Τελικά όμως δε το πήρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Εγω δυσκολευτηκα gcvr αλλα τελικα τα πηγα καλα (80%)...κατα τα αλλα στο writting που ηταν το χειροτερο μου ειχα 64%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Εγω ειχα high pass σε speaking writing gcvr και pass στο listening. Παντα δυσκολευομουν στα listening γιατι παντα αγχωνομουν μηπως δεν ακουγα καποια λεξη. Το αποτελεσμα ηταν να "βλεπω το δεντρο και να χανω το δασος" οπως λενε, εχανα πολλες φορες το νοημα δηλαδη στην προσπαθεια μου να ακουσω την καθε λεξη!!! ηταν πολυ πιο ευκολο το proficiency για μενα απο οτι εκανα στο φροντιστηριο και ειμαι πολυ ικανοποιημενη!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top