Το λάθος άτομο...

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Μπορείς να μου εξηγήσεις ποιο το όφελος από μια τελειωμένη σχέση;Τι μένει ρε παιδί μου δηλαδή;
Δεν χρειάζεται να βγάλουμε γενικό κανόνα. Σε άλλες όντως μπορείς να μάθεις, σε άλλες πάλι όχι...

Εμένα η πρώτη μου σχέση ήταν με το λάθος άτομο.Γιατί και πίστεψα και ερωτεύτηκα και πληγώθηκα.Αλλά μόνο έτσι μαθαίνει ο άνθρωπος;)
ΜΟΝΟ έτσι? Εδώ πιστεύω κάνεις λάθος. Άμα θες τον εαυτό σου να πιστεύεις ότι ήταν ο μόνος τρόπος καλώς, αλλά μην το γενικεύεις ως κανόνα. Μπορείς να προσέχεις, να μην βιάζεσαι, και να βγάλεις συμπεράσματα από τον χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Θεωρώ απλά ότι χρειάζεται να μαθαίνουμε από τα λάθη μας και ότι όντως μαθαίνουμε από τα λάθη μας.Εντάξει δεν ισχύει για όλους αλλά όπως είπα ήταν η πρώτη μου σχέση και γι'αυτό πιστεύω ότι σε αυτή τη φάση τα λάθη ήταν αναπόφευκτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Θεωρώ απλά ότι χρειάζεται να μαθαίνουμε από τα λάθη μας και ότι όντως μαθαίνουμε από τα λάθη μας.Εντάξει δεν ισχύει για όλους αλλά όπως είπα ήταν η πρώτη μου σχέση και γι'αυτό πιστεύω ότι σε αυτή τη φάση τα λάθη ήταν αναπόφευκτα.
Μπορείς να τα αποφύγεις αν προσέχεις. αλλά σου έτυχε να μου πεις. Ελπίζω να μην κάνεις μεγαλύτερα λάθη. Καλή χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elinaki97

Νεοφερμένος

Η Roxanne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέο Πετρίτσι (Σέρρες). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μπορείς να τα αποφύγεις αν προσέχεις. αλλά σου έτυχε να μου πεις. Ελπίζω να μην κάνεις μεγαλύτερα λάθη. Καλή χρονιά.
Ευχαριστώ.Επίσης,ευτυχισμένο 2013!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Το λαθος ατομο για εσενα μπορει να ειναι ιδιανικο για καποια αλλη... αυτη η φραση μου εχει καρφωθει στο μυαλο ρε φιλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top