Γενικό -  Eίναι λογικό να ξεχνάω τα πάντα;

marouska

Νεοφερμένος

Η marouska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
αυτο ακριβως θα επρεπε να ειναι καλο...αλλα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

R3nia

Νεοφερμένος

Η Ρένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Παιδιά ειλικρινα δεν την παλευω εγω με την ιστορια...και επειδη τη σιχαινομαι δυσκολευομαι να τη διαβάσω..μη ρωτατε γτ πηγα θεωρητικη....δεν μου κοβει καθολου στα θετικα μαθηματα...αυτο που μου τη δινει κυριως ειναι οτι στα υπολοιπα μαθηματα (πχ. γνωστο,λογοτεχνια κτλ) τα παω πολυ καλα και γραφω στα διαγωνισματα μια χαρα...μρ την ιστορια εω το κολλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vilma Flintstone

Νεοφερμένος

Η Βίλμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Παιδιά ειλικρινα δεν την παλευω εγω με την ιστορια...και επειδη τη σιχαινομαι δυσκολευομαι να τη διαβάσω..μη ρωτατε γτ πηγα θεωρητικη....δεν μου κοβει καθολου στα θετικα μαθηματα...αυτο που μου τη δινει κυριως ειναι οτι στα υπολοιπα μαθηματα (πχ. γνωστο,λογοτεχνια κτλ) τα παω πολυ καλα και γραφω στα διαγωνισματα μια χαρα...μρ την ιστορια εω το κολλημα...

:no1:
Κ εγω επισης :D
ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο! χαχα
ρε αφου κ μονο π σκεφτομαι οτι εχω ν διαβασω ιστορια μ ερχεται να 3ερασω:P
δλδ ντα3ει.. εχει ενδιαφερον η ιστορια σαν ιστορια γενικοτερα αλλα απο ενα βα8μο κ μετα κατανταει αηδια :mad: δλδ απο τη στιγμη π σε βαζουν σε μια διαδικασια να την μα8εισ παπαγαλια χανει την οποια ομορφια εχει κ αποτελεσμα ειναι να την μισουμε..
κ δν ειναι μονο αυτο! :wow:
ειναι οτι διαβαζω με τισ ωωωωωωωωρες κ..τζιφος! -.-
δεν παλευεται δλδ -.-
8ελω να καψω το κ***βιβλιοοοοο!!!!!!!
πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
κάντε υπομονή και σε λιγους μήνες θα ξεφορτωθούμε τα βιβλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
κάντε υπομονή και σε λιγους μήνες θα ξεφορτωθούμε τα βιβλια

....και θα έρθουν άλλα μεγαλύτερα σε όγκο...:)


το Πανεπιστήμιο δεν είναι καθησιό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
το Πανεπιστήμιο δεν είναι καθησιό

Όποτε έχει τύχει να το πω αυτό, με κοιτάνε σαν ουρανοκατέβατο. Έτσι έχω σταματήσει να το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γιατι πρεπει να τα μαθαινεις ολα παπαγαλια οπως τα λεει το βιβλιο? Ο.Ο
Για την Ιστορια λεω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Όποτε έχει τύχει να το πω αυτό, με κοιτάνε σαν ουρανοκατέβατο. Έτσι έχω σταματήσει να το λέω.


Μάλλον δεν τους έχει τύχει να τους μοιράζονται βιβλία των 300+ σελίδων 4 μέρες πριν την εξεταστική και να «πρέπει» να το διαβάσεις για να περάσεις το μάθημα. Όταν τους τυχαίνει, το βουλώνουν και υπομένουν σιωπηρά το λιώσιμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinaki!!

Νεοφερμένος

Η χριστινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 91 μηνύματα.
μην ανγνχωνεσαι ολα καλα θα πανε !το μονο που χριαζεται ειναι συχνεσ επαναλυψεισ!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top