Γενικό -  Βιβλία Καθηγητή

Plato

Νεοφερμένος

Ο Plato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδιά είναι κάποιος που γνωρίιζει κάποιο link για να κατεβάσω τα βιβλία των καθηγητών της Γ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Μπορείς να τα βρεις στο Παιδαγωγικό Ινστιτούτο (www.pi-schools.gr):bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie1

Νεοφερμένος

Η Effie1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φιλολογίας Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plato

Νεοφερμένος

Ο Plato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εμ το κακό είναι οτι σε αυτά τα sites έχει μόνο για αρχαία και έκθεση!τα κείμενα, η ιστορία και τα λατινικά δεν εχουν για θεωρητική της Γ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie1

Νεοφερμένος

Η Effie1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φιλολογίας Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Εμ το κακό είναι οτι σε αυτά τα sites έχει μόνο για αρχαία και έκθεση!τα κείμενα, η ιστορία και τα λατινικά δεν εχουν για θεωρητική της Γ?

Για τα λατινικά και την ιστορία δεν υπάρχουν βιβλία του καθηγητή , δεν εκδόθηκαν ποτέ. Δε γνωρίζω με βεβαιότητα για τα κείμενα (αν δε συμπεριλαμβάνεται στον κατάλογο του παιδ/κού ινστιτούτου, μάλλον δεν υπάρχει ούτε γι' αυτά). Υπάρχουν όμως τα κριτήρια αξιολόγησης (από το παιδ/κό ινστιτούτο πάλι) που θα μπορούσαν να βοηθήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plato

Νεοφερμένος

Ο Plato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Για τα λατινικά και την ιστορία δεν υπάρχουν βιβλία του καθηγητή , δεν εκδόθηκαν ποτέ. Δε γνωρίζω με βεβαιότητα για τα κείμενα (αν δε συμπεριλαμβάνεται στον κατάλογο του παιδ/κού ινστιτούτου, μάλλον δεν υπάρχει ούτε γι' αυτά). Υπάρχουν όμως τα κριτήρια αξιολόγησης (από το παιδ/κό ινστιτούτο πάλι) που θα μπορούσαν να βοηθήσουν.
Θα μπορούσα να δω τα λινκς για αυτά τα κριτήρια?:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εχω την υποψια οτι υπαρχει βιβλιο καθηγητη στα κειμενα...ωστοσο δεν γνωριζω αν υπαρχει σε ηλεκτρονικη μορφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effie1

Νεοφερμένος

Η Effie1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φιλολογίας Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Θα μπορούσα να δω τα λινκς για αυτά τα κριτήρια?:thanks:

kee.gr έχει τα κριτήρια αξιολόγησης για όλα τα μαθήματα. Μελέτησέ τα σοβαρά γιατί : α) οι περισσότερες αναλύσεις - βοηθήματα που κυκλοφορούν βασίζονται σε αυτά και β) γιατί σε αρκετές από τις ερωτήσεις (κυρίως στα αρχαία της Γ΄ ) υπάρχουν και ωραιότατες απαντήσεις.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plato

Νεοφερμένος

Ο Plato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ έχουν κάνει καλή δουλειά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koronis

Νεοφερμένος

Ο koronis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 64 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλα

Νεοφερμένος

Η λιλα-πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
στην λογοτεχνια υπαρχει το βιβλιο του καθηγητη που συμφωνα με πολλους ειναι το καλυτερο βοηθημα ολες οι σημειωσεισ ειναι εκει!αν θες υλικο πες μου εχω αρκετο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annitachron

Νεοφερμένος

Η annitachron αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα με ενδιέφερε, που μπορώ να το βρώ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Για δοκίμασε και εδώ: www.4shared.com/dir/3864065/e7b4838d/biblia_kathigiti.html;) Εδώ υπάρχει το βιβλίο του καθηγητή της λογοτεχνίας κατεύθυνσης των αρχαίων και πολλά άλλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Plato

Νεοφερμένος

Ο Plato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ναι και εγώ θα ήθελα λιλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δε θα συμφωνήσω οτι το βιβλιο του καθηγητή, ειδικά στα αρχαία, είναι και μεγάλη βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Γιατί το λες αυτό? Το έχεις διαβάσει???Εμένα με βοήθησε πολύ. Για την λογοτεχνία τι λες? Πως σου φαίνεται?(Μπήκατε Δημουλα?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλα

Νεοφερμένος

Η λιλα-πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
το εχω ξαναπει αλλα οκ θα το ξαναπω!εχω υλικο απο το βιβλιο το καθηγητη!καντε με add:rozoulilini@windowslive.com περιμενω.απο κει θα στα στειλω στο μσν δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Για τη λογοτεχνία δεν έχω άποψη, έχω ελάχιστα από εκεί, αλλά αρχαία, αν και έχει κάποια διαφωτιστικά σημεία, ιδίως στις απαντήσεις των ερωτήσεων, κατα τα άλλα είναι φλυαρίες. Κατά τη γνώμη μου πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top